تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: نرم افزاری که صدا وسیما استفاده می کند(یکی جواب بدهد)

اگه نباشه جاش خالی می مونه meghdad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض نرم افزاری که صدا وسیما استفاده می کند(یکی جواب بدهد)

با سلام
    من این موضوع را در یکی از تابیکها عنوان کردم ولی هیچ کس جوابم را نداد حالا دوباره آنرا به امید اینکه یکی جوابم را بدهد مطرح می کنم:
    من مي خواستم ببينم كسي از دوستان هست كه بدونه صدا و سيما از چه نرم افزاري براي افكت گذاري (مثل زير نويسها يا پيامهاي تبليغاتي ) استفاده مي كند.

داره خودمونی میشه Aftabgardan-cc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ساوه

پيش فرض

سلام؛

meghdad23 جان،
    مطمئنا در صدا و سيما كه اكثرا ميكس زنده هست، وقت اين نيست كه بخوان افكت رو انتخاب كنن و نمي‌دونم اعمال كنن و رندر كنن و ...
    منظورم اينه كه اينها همه بايد كاملا آماده و در دسترس باشه و به سرعت انجام بشه!

اين تصوير رو ببين:

اين هم توضيحاتي كه من براي اين عكس توي گزارش نوشته بودم:
    دستگاهي كه مي‌بينيد، دستگاه ميكس غيرخطي نام داره كه نياز به اتصال به كامپيوتر نداره و شما بدون هيچ مانيتور و كيس و ... فيلم‌ها رو با سرعت تمام ميكس مي‌كنيد و در خروجي نمايش مي‌ديد.
    همه چيز با كليدهايي كه بر روي دستگاه موجوده انجام مي‌شه...
    قيمت‌ محصولات اين غرفه واقعا سرسام آور بود! Shocked
    نرم‌افزارها و سخت افزارهاي ميكسي كه بين 680000 تومان تا 5000000 تومان قيمت داشتند!

البته اين رو هم بگم كه با كارت‌هاي مونتاژي كه روي كامپيوترهاي قدرتمند نصب كرده بودند، و پلاگ‌اين‌هايي كه همراه با نصب درايور اون سخت افزار روي پريمير نصب مي‌شد، همين كار رو با پريمير هم انجام مي‌دادن!
    اگه در نمايشگاه الكامپ به غرفه پيناكل سر مي‌زديد، يه سري از سئوالاتتون جواب داده مي‌شد.

موفق باشيد...

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزيز
    ببينيد منظور كلي من اين بود كه من اگر بخواهم يك فيلم را زيرنويس فارسي كنم و يا در سرتاسر يك فيلم يك قاب كه مثلا يك دسته گل باشد بگذارم از چه نرم افزاري بايد استفاده كنم. (منظور من از زيرنويس بيشتر اين است كه مثلا يك شركت را تبليغ كنم و...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه matrix10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط meghdad23
    با سلام خدمت شما دوست عزيز
    ببينيد منظور كلي من اين بود كه من اگر بخواهم يك فيلم را زيرنويس فارسي كنم و يا در سرتاسر يك فيلم يك قاب كه مثلا يك دسته گل باشد بگذارم از چه نرم افزاري بايد استفاده كنم. (منظور من از زيرنويس بيشتر اين است كه مثلا يك شركت را تبليغ كنم و...)
    حالا شد. مگه فقط صدا و سيما مي تونه اين كار را بكنه كه ميگي صدا وسيما.
    اين كار را خودت هم مي توني راحت با برنامه پريمير (حالا هر ورژني) مي توني انجام بدي.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض

سلام
    از شما دوستان كه پاسخم را داديد متشكرم
    من تا حدود بسيار كمي با پريمير بلدم كار كنم ولي يك كتاب خوب با مثالهاي زياد را مي خواهم اگر دوستان راهنماييم كنند متشكر مي شوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ozgor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    يكي از فاميل هاي دورم تو قسمت مونتاژ سيما (نه صدا) / ايشون مي گفت بيشتر برنامه هاشونو با (يولد) (مدیا) راه می انداختن
    و کارهایی که بصورت حرفه ای هستش به فلش کارها وانیمیشنیستا واگذار می کنن
    البته من صدا وسیمای تبریز و می گم
    Last edited by ozgor; 02-09-2006 at 01:44.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zeynal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    قــم

پيش فرض

ــــــلام
    عرض شود با اين توضيحي كه شما دادي من خودم نرم افزار Ulead رو بشما پیشنهاد میکنم بسیا ر ساده هست ولی نرم افزاریکه صدا و سیما ازون استفاده میکنه پریمیر هست که البته همراه نرم افزار اورژینال این برنامه کارتهای گرافیک مخصوصی هست که برای نتیجه بهتر باید ازونا استفاده کرد ولی حالت دمویی اون برای کسب تجربه خالی از لطف نیست !!

.

داره خودمونی میشه mixer.pro.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من فکر می کنم اون نرم افزاری که شما توی برنامه ی شما و سیما دیدید نرم افزار lliqued edition هست
    البته تا جایی که خودم اطلاع دارم و دیدم شرکتهای معتبر فیلم سازی و ساخت کلیپ و تبلیغات نرم افزار اصلی شون همینه که گفتم و از پریمیر در کنار این استفاده می کنند

--------------------------------------------
    چواد کاظمی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض

سلام
    با تشكر از همه دوستاني كه پاسخم را دادند . من هم خودم بيشتر موافقم كه پريمير را ياد بگيرم. حال اگر دوستان لطف كنند و كتابي كه پريمير را خوب و كاربردي توضيح داده باشه به من معرفي كنم متشكر مي شوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

راستش من بهتون پيشنهاد ميكنم سيدي هاي آموزشي هادي سيستم را تهيه كنيد البته ورژني كه آموزش ميده قديميه ولي در ورژن هاي بعدي به خوبي ميشه ازشون استفاده كرد و شيوه آموزشيش عاليه البته فكر نكنم راحت گير بياد شامل 3 سيدي من خودم مي تونم بگم با اين سي دي و كار هاي خودم تا حد قابل قبولي ميتونم با پريمير كار كنم پيشنهاد من اين مجموعه هست

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •