تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: نرم افزاری که صدا وسیما استفاده می کند(یکی جواب بدهد)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با عرض سلام
    اون نرم افزاری که در صدا و سیما استفاده میشه ادوب پرمیر نسخه 6.5 هستش
    به دلیل قابلیت virtual clip یا همون رندر مجازی که در نسخه های بعدی حذف شده
    با اجازه من تازه عضو شدم.
    آقا میشه لطف کنید و منبعتون رو هم بگید؟ یا اینکه اگر خودتون دست اندر کار هستید بفرمایید. البته من قبول دارم که پریمیر 6.5 خیلی نقاط قوت داره اما دوستمون آقا رضا هم حرفشون درسته چون اگه اشتباه نکنم edius هم virtual clip داره و بعلاوه اینکه به روز هم هست.

داره خودمونی میشه mahyarbadry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با عرض سلام
    اون نرم افزاری که در صدا و سیما استفاده میشه ادوب پرمیر نسخه 6.5 هستش
    به دلیل قابلیت virtual clip یا همون رندر مجازی که در نسخه های بعدی حذف شده
    با اجازه من تازه عضو شدم.
    دوستان من سلام
    جسارتا" عرض می کنم
    نرم افزار ادیوس از اواخر سال 84 وارد سیستم صدا و سیما شده و طبق امار موثق تا پایان سال 86 ریشه پریمیر 6.5 در سازمان برچیده می شود
    ضمنا" چه کسی گفته نرم افزار سازمان پریمیر 6.5 است
    هر واحد بنا به اپوراتوری که دارد و سیستم در خواستی اپوراتور سیستم جمع اوری شده و 90 درصد سیستم سازمان بعلت ریل تایم بالا ادیوس است ضمنا" خواهشمند هستم که اطلاعات غلط در اختیار کاربران قرار ندهید
    ضمنا" 2 دسته تهیه کننده برنامه تلوزیونی داریم
    تعداد 70% تهیه کنندگان سازمان در خارج از سازمان مونتاژ برنامه های خود را انجم می دهند که امکان دارد هر برنامه ای باشد
    و 30% درصد در داخل سازمان که از این 30% 5% ان با ایبی رول کار می کنند ( رکوردر بتاکم) و 25% با نرم افزار
    ضمنا" پریمیر 6.5 از نظر ریل تام در رده دهم نرم افزار ها در سال 1380 بوده و بعلت این از این نرم افزار استفاده می شده که
    1- ساده بودن نرم افزار و یادگیری سریع کاربران ان
    2- قابلیت نصب پلاگین ها
    3-سازگار بودن با کارتهای مونتاژ در سازمان در ان زمان
    در حالی که با ورود سریع و زیاد کنپوس در بازار در ورژن های بعدی کنپوس پرش از برنامه با پریمیر زیاد شده لذا دیگر با کارتهای مونتاژ سازگار نیست

3. این کاربر از mahyarbadry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه matrix10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

جناب آقاي مهيار
    چرا براي تدوين توي سازمان از اديوس استفاده مي شه در حالي كه avid هم خيلي قدرتمند هستش؟

حـــــرفـه ای animeditor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام جمیعاً

ماتریس جان (وجداناً آواتارت خیلی قشنگه)،
    خیلی وقته که می خوام اینا رو بگم؛ ولی موقعیتش نبود. این چیزایی که می گم منظورم به همه هست.
    شرمنده.

اول این که Liquid اصلاً حرفه ای تر از Edius نیست. من خودم تصحیح رنگ و کیفیت تصویر Liquid رو خیلی قبول دارم و به نظرم هیچ باکس مونتاژی همچین کیفیتی نمی ده؛ ولی در کل (فعلاً) ادیوس حرفه ای ترین نرم افزار مونتاژه.

در ثانی،
    چه توی سازمان و چه توی کارهای حرفه ای و درجهء یک، کسی دربارهء نرم افزار بحث نمی کنه.
    ساخت فیلم و سریال و در کل، برنامه های سینمایی و تلویزیونی، اون قدر وسیعه که می شه گفت نرم افزارهای کامپیوتری، فقط یک درصد از اون رو تشکیل می ده.

متاسفانه توی تمام فروم های فارسی زبان، انجمن مونتاژ، محجورترین بخشه. یعنی بهتره که اسمش رو بذاریم "درخواست نرم افزار و رفع اشکال".

چون کمتر کسی پیدا می شه که در مورد فیلم سازی و یا ترفندها و تکنیک های تصویری سوال کنه یا مطلب بذاره.
    اکثراً می گن من یه نرم افزار واسه مونتاژ می خوام و یا توی فلان نرم افزار مشکل دارم.

امیدوارم که دوستان از حرفای من ناراحت نشن؛ ولی یه واقعیته.
    ان شاءالله بتونیم به اون چه که می شه اسمش رو گذاشت "انجمن مونتاژ" و یا بهتر از اون "انجمن تدوین و فیلم سازی" برسیم.

سرتون رو درد آوردم ... شرمنده.

التماس دعا
    یا علی

داره خودمونی میشه mahyarbadry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

جناب آقاي مهيار
    چرا براي تدوين توي سازمان از اديوس استفاده مي شه در حالي كه avid هم خيلي قدرتمند هستش؟
    با سلام
    با تشکر از دوست عزیزم بابت توضیحات جامع ایشان تشکر صمیمانه مرا بپذیرید

دوست عزیز همانگونه که دوست و همکار عزیز من فرمودند نرم افزار ادیوس فعلا" قدرتمند ترین نرم افزار تدوین می باشد و می توان گفت دومین نرم افزار قوی اولین نرم افزار
    فاینال کات پرو می باشد که خود در برگیرنده چندین برنامه در یک برنامه است اما بخاطر گرانی سیستم ان بسیار کم کاربرد دارد
    لذا بعد از این برنامه ادیوس بهترین نرم افزار است
    چرا؟
    1- کارتهایی که با این نرم افزار ساپورت می شود بسیار قابل دسترس می باشد و باقیمت بسیار عالی
    2- اصلاح رنگ بسیار عالی
    3- ریل تام بود نرم افزار بطور کامل
    و...
    اما چرا در صدا سیما
    پریمیر 6.5 کارتهای مونتاژ خود را داشته که اکثرا" مشکلاتی در حین مونتاژ ایجاد می نمودند
    1- پیناکل = کندی سیستم و ریل تایم نبودن در لایه های بیش از 4 لایه
    2- متروکس =کند نمودن در حین مونتاژ و پرش زیاد از برنامه و وایپهای عروسی بازی و افکتهای بسیار ساده و غیر ترکیبی
    3- دیوی استروم = بالا بودن قیمت پرش برنامه بسیار زید و ریل تایم نبودن در بیش از 5 لایه و بسیاری از افکتها در برنامه رندر می خواست
    4- کنپوس dvx = پرش برنامه بسیار زیاد و کندی عملکرد
    حال در ادیوس دیگر با کارتهای مختص به ان کندی و ریل تایم و پرش برنامه و رزولیشن بسیار بالا از تصاویر گرفته می شودضمنا برای مونتژ خطی بسیار مناسب و کلیه فایلهای تصویری و صوتی را ساپورت و رندر در ضمینه فایلهای تصویری و صوتی ندارد
    بد نیست کمی در مورد پریمیر پرو بدهم که این نرم افزار در پروژهای بیش از 30 و سنگین کاملا" کم اورده و تم های بسیلر زیادی می سازد بصورتی که یک هارد باید برای تمهای ان اختصاص داد که این باصرفه نیست البته معایب زیاد دیگری دارد که بعدا" خواهم گفت
    امیدوارم این مطالب مورد توجه شما دوستان قرار بگیرد
    باتشکر

7. این کاربر از mahyarbadry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه matrix10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خيلي ممنون از دوستان بابت راهنمايي

در آغاز فعالیت sadraa2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من خودم دقيقا همون كاري كه دوستمون گفت تو صدا و سيما انجام ميدم
    هيچ كدوم از جواباتون درست نيست در مورد سواله تاپيك
    من يه سي جي من هستم .. اون كارو هم بهش مي گن CG يعني character generator
    كه با نرم افزارايي مثله Magic CG pro كار مي كنه ..
    يه نرم افزار real time كه مستقيم خروجي متني يا گرافيك ميره رو آنتن ... البته به همين سادگيا هم نيست..
    فقط كارت سي جي سيستمي كه من پشتش مي شينم 6500000 تومان قيمت داره ..!!!!
    موفق باشيد ..
    صدرا

داره خودمونی میشه okt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    http://okt.blogfa.com/

پيش فرض

آقا صدرا آخرين مطلب قبل از شما 2 سال پيش نوشته شده بود طبيعيه كا سازمان از اون موقع تا حالا خيلي تغيير كرده و كارت هاي جديد و سيستم هاي جديد آورده . . .

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

متاسفانه توی تمام فروم های فارسی زبان، انجمن مونتاژ، محجورترین بخشه. یعنی بهتره که اسمش رو بذاریم "درخواست نرم افزار و رفع اشکال".

چون کمتر کسی پیدا می شه که در مورد فیلم سازی و یا ترفندها و تکنیک های تصویری سوال کنه یا مطلب بذاره.
    اکثراً می گن من یه نرم افزار واسه مونتاژ می خوام و یا توی فلان نرم افزار مشکل دارم.

امیدوارم که دوستان از حرفای من ناراحت نشن؛ ولی یه واقعیته.
    ان شاءالله بتونیم به اون چه که می شه اسمش رو گذاشت "انجمن مونتاژ" و یا بهتر از اون "انجمن تدوین و فیلم سازی" برسیم.
    ماسفانه انیماتور جان بعد از 2 سال که از این مطلب شما میگذره هنوز هم تقریبا همین جوری است و زیاد تغییر نکرده

12. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه okt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    http://okt.blogfa.com/

11 هنر تدوين

آقا مسعود من فكر ميكنم ابتدا بايد هنر تدوين شناخته بشه كه متاسفانه كمتر كسي اون رو ميشناسه حتي خيلي ها فرق اديت و مونتاژ رو نمي دونن و ميگن مونتاز كلمه فرانسويه و اديت معادل اون به زبان انگليسيه در حالي كه استاد بزر گ ظابطي جهرمي چيز ديگه اي مي فرمودند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •