تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 69 از 69

نام تاپيک: محیط داخلی خانه (نظر بدین)

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

طرف 20 سال داره در یک زمینه خاصی کار میکنه نمیگه من فوق حرفه ای هستم. حالا این رضا میگه من تو هوش مصنوعی و برنامه نویسی اندروید و رندرینگ و مدلسازی و 1000 تا چیز دیگه خدای حرفه ای ها هستم . معلومه که تو همشون مبتدیه یا اکثرشونو فقط یه بار یه کلیک توشون کرده
    من 10 ساله تو زمینه بازیسازی فعالیت حرفه ای دارم .
    تک تک چیزایی که نام بردمو به صورت تیمی هم انجام دادم ( یعنی واسه یه بازی نیمه بزرگ به عنوان یه عضو )

مثل خیلی از اساتید اینجا که استاد منم حساب میشن
    بالاخره ضریب هوشیه دیگه واسه همینه یکی میشه انیشتین یکی هم سال کار میکنه میشه پیام
    تا الان هم هیچ جا ادعا نکرده بودما الانم نیست حقیقته
    البته بنده شاگردم هنوز خیلی راه مونده تا استادی
    من بازی کردم بازیتو البته خیلی کوتاه رضا جان یه سری الگوریتم داشت و در کل بازی دو بعدی چیز خواستی نداشت امیدوارم هوش های بهتری بزنی و کارهای بزرگتر کار پیام رو هم از نزدیک دیدم تا جای که من شاهد بودم خودش کار میزنه مخصوصا که سیستم خوبی داره و تو مایا و یونیتی و افتر افکت مهارت داره
    .درسته بازی بزرگی نبود بازی مستقله GTA نیست ولی دو ماه کار دائم بود با هوش مصنوعیش که قوی و قابل تنظیم از نظر درجه سختی بود . بازی بزرگم یه نفر کار برنامه نویسیو انجام نمیده . چون پیام این بازی رو دیده بود مثال زدم
    بله پیام کار میکنه ولی به عنوان یه مقدماتی با شیدرا بازی میکنه منو یاد اوایل کارای خودم میندازه
    به هر حال موفق باشه
    Last edited by Reza Azimy_RW; 18-07-2016 at 22:23.

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

:|

جناب دلال تو یه توهینی به جامعه بازیسازی به من میخندی ؟
    در ضمن برای اطلاعات عمومی بدون بازی از بخشای مختلفی تشکیل میشه یه بخشش برنامه نویسیه که با شات و عکس نمیشه نشون داد . توی بازیهای حرفه ای هر بخش رو یه نفر به عهده میگیره گرافیک این بازی هیچ ربطی به من نداره نهایی هم نبود اینا رو جناب مهدیار جهانگیری اونموقع که شما بلد نبودی موس چیه با فلش زده . من هوش مصنوعی و ... رو تعریف کردم که اگه مو لای درزش میرفت کارو قبول نمیکردن . دارن روی بخش آنلاینش کار میکنن که بعدا منتشر بشه
    اصلا الان موضوع بحثت چیه مقایسه چاپلوسی و دلالی (دزدی) با علم بازیسازی ؟! :|
    سلام بچه ها چه خبره زدین به تیپ و تار هم . اسممو اینجا دیدم ظاهر شدم
    اول از همه یه توضیحی راجع به جنگ کاغذی بدم فکر کنم برای رضا جان سوءتفاهم شده . من اصلا آرت جنگ کاغذی رو کار نکردم یعنی اصلا نسخه ای که کار کردم رو فلش نبود بلکه از همین نسخه فلشی می خواستند یه نسخه ای گرافیکی تر بسازند تو یونیتی که رو اندروید هم بشه خروجی گرفت . اون زمان هم رضا جان می خواستی جنگ کاغذی رو بزاری گفتم آرتش ماله من نیست من فقط برنامه نویسش بودم اونم این نسخه که عکسش این شکلیه :‌

یادش بخیر . هیچ وقتم منتشر نشد.کلا فکر کنم حمزه هم فقط همون یکی رو گرفته از وزیری نه این یکی رو.

-------------------------------------------------------------------------------

خوب از این حرفا بگذریم . دوستان ما 10-9 ساله همدیگه رو می شناسیم زشته به خدا بعد اینهمه مدت شناخت اینجوری به هم می پرید . شما ها باید پشت هم باشید .

هر دو تون رو من کارهاتون رو دیدم هم شما رضا جان که تو مجموعه مستقل بازی داشتی هم بعدا برای من نسخه حرفه ای تر و با 10 مرحله از همون بازی فرستادی که متاسفانه نشد ناشری براش پیدا کنم به دلیل بازار مزخرف و ناجورر و سود طلبی بیش از حد ناشرا . هم پیام که من باهاش تو دو تا پروژه همکاری داشتم و تو مجموعه مستقل هم بازی داشت . هر دوتون کارتون خوبه . کار و تخصص هم دیگه رو زیر سوال نبرید این کاری هیچ فایده ای نداره که کلی هم ضرر داره یکی از بازیسازها غریبه به محیط اینجا رد بشه چی فکر می کنه ؟

رضا جان پیام رو نمی دونم از نزدیک چند بار دیدی ولی من زیاد باهاش از نزدیک برخورد داشتم و حرف زدیم و ... کلا اخلاقش اونجوری نیست که بخواد تخریب کنه خیلی وقتها حرفاش از رو دلسوزی و نقصی رو که میبینه از نظر گرافیکی عینا و رک می گه و بخاطر رک بودنش و البته لحن صحبتش که یکم تنده تو فضای نت ممکنه بد برداشت بشه و طرف بهش بربخوره در صورتی که اگه خارج از فضای نت و رو در رو صحبت کنه اصلا بهش بر نمی خوره چون طرز برخوردش رو می بینه و اینکه خیلی شوخ هست و حسابی خنده رو ولی تو نت لحن صحبت و رفتار آدم زیاد مشخص نیست.

یک سری حرفا دیدم زده بود خیلی جا خوردم ازت انتظار نداشتم رسما توهین بود مثل همین حرف زیر :‌
    اسم شغل شما رو هم هر چیزی بزاری در اصل همینه به صدا سیما میگی بلدم من هزار بار از این کارا کردم (با اینکه یه نمونه کار در اون زمینه از خودش نیست) پولو میگیری یکمیشو میدی یکی برات بزنه دلالیه دیگه از دزدی بدتر . دزد هم زیاد هست بودن و نبودن یکیش به حال کسی فرقی نداره ولی همین عدن که الان ایران اینه
    حالا اگه کار همدیگه رو نقد می کنید سعی کنید احترام همدیگه رو رعایت کنید و به شخصیت همدیگه توهین نکنید. من کار پیام رو از نزدیک تو طراحی مرحله و ساخت شیدر و نورپردازی و کارهای دیگه گرافیکی از این دست از نزدیک دیدم . چند تا مرحله طراحی کرده بود برای شرکت .

پیام جان شما هم جاهای تند رفتی رضا جان هم کارش خوبه و چند ساله بالاخره همه باهم رشد کردیم و تخصص پیدا کردم زشته این جور برخوردها با همدیگه . اگه همه با هم متحد باشیم خیلی پیشرفت بیشتری خواهیم داشت و کارهای حرفه ای تری می تونیم با کمک هم بسازیم . کوتاه بیان بچه ها بعد اینهمه وقت اومدم پی سی ورلد می بینم اینجوری با هم برخورد می کنید واقعا افسوس گذشته ها رو می خورم

یادش بخیر چه روزهایی داشتیم اینجا. بچه ها معذرت بخواید از هم این قضیه رو فیصله اش بدیم دیگه سن و سالی از هممون گذشته

موفق باشید دوستان عزیز دل

3. 2 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دعوا آیا ؟

صلح و دوستی برین جلو

5. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

Lyken جان قربون دستت خودت اگه لازم میبینی باید به این بی بند و باری رسیدگی کنی من دستم کوتاهه بعد میگن از موقعیت سو استفاده کرد به نفع خودش کاری کرد

7. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

Lyken جان قربون دستت خودت اگه لازم میبینی باید به این بی بند و باری رسیدگی کنی من دستم کوتاهه بعد میگن از موقعیت سو استفاده کرد به نفع خودش کاری کرد
    اولا که Layken
    دوما من هر چقدر میخونم نیمتونم بفهمم موضوع بحثتون چیه و اصلا سر در نمیارم، تنها چیزی که فهمیدم این که میگید مال من مال من
    تنها بسته پیشنهادی که من برای خودت دارم این که خودت کوتاه بیای و اگر هم مایل به بحثید بحث بکنید کل کل بکنید تا دلتون میخواد گیر بدید به هم ولی از خطر قرمزها رد نشید
    و من الله التوفیق

9. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا که Layken
    دوما من هر چقدر میخونم نیمتونم بفهمم موضوع بحثتون چیه و اصلا سر در نمیارم، تنها چیزی که فهمیدم این که میگید مال من مال من
    تنها بسته پیشنهادی که من برای خودت دارم این که خودت کوتاه بیای و اگر هم مایل به بحثید بحث بکنید کل کل بکنید تا دلتون میخواد گیر بدید به هم ولی از خطر قرمزها رد نشید
    و من الله التوفیق

آقا بحث سر اینه که من یه سری کارا انجام دادم ، رضا اومده میگه پول دادی یکی دیگه انجام داده و از این حرف های بی ربط که اصلاً نمیدونم برای چی اینا رو میگه ، چه دلیلی داره بخواد یه نفر یکی دیگه رو الکی خراب کنه من اصلاً متوجه نمیشم(شروع : پست شماره 42)

اگر امکانش هست تمام این ارسال ها از شماره 40 به بعد حذف بشه(فقط قفل نشه و بمونه) ، خود من هم اصلاً دوست نداره ادامه بدم. اعتبارم رو از سر راه نیاوردم بخوام با کسی که به همه بی احترامی میکنه کل کل کنم.
    همین الان هم کلی جواب دارم به پست جدیدش بدم ولی واقعاً جالب نیست این کار.

با تشکر فراوان.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بله بهتره پاک شه کسی بیشتر شخصیت پیام خان رو نفهمه . همچنین شغل شریف و ...

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

پاک کردنش که چیزی نیست و فرقش این که اثری از صحبتهاتون نمیمونه و اگر مایل به پاک شدنش هستید رضا جان خودت از ریشه پاک کن برن
    در هر صورت دیگه بحث رو با دعوا ادامه ندید.

13. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shahindelta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016
    محل سكونت
    tehran-varamin

پيش فرض

خیلی خوبه
    انگار ساخته خارجه!

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •