تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 69

نام تاپيک: محیط داخلی خانه (نظر بدین)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@پرویز:
    اصلاً نمیخواستم اینجا نظر بدم ولی به احترام پرویز میگم ,ببین پرویز نمونه کار حاضر آماده ای که من دارم کاریه که یک سال پیش برای رسانا شکوه با یه تیم حدود 30 نفر زدیم که من کارگردان فنی پروژه بودم و به دلایل امنیتی و اعتباری اصلاً دلم نمیخواد اون نمونه کار رو برای کسی بفرستم(دلایل امنیتی داره)
    بچه ها اگر خواستن از احسان هم میتونن جویا بشن کیفیت رو چون شرکت بهش یه دمو ورژن داده بود و از نزدیک لمس کرده کیفیت رو. (قطعاً ایراداتی داشته و داره ولی کار من که مدیریت یه قسمت تیم و افزایش کیفیت رندر بوده به شدت توی کار مشهود هست چون چنین تیمی بدون مدیریت درست نمیتونه اون کیفیت رو بده).
    مهدی ربیعی هم که گل سر سبد این قضیه هست و همکارم بوده دیگه خودش قسمت هوش مصنوعی کار رو انجام داده از اونم میتونید بپرسید چه تعجبی میکرد و چه انرژی مثبتی میگرفت وقتی هر دفعه براش رندر ریل تایم از داخل انجین میفرستادم.
    فقط خواهشاً امنیت اون کار رو به خطر نندازین چون بعداً برای من دردسر میشه

در ضمن من باز هم میگم اصلاً قصد تخریب کسی رو ندارم و همیشه در جهت بهبود کار بچه ها نظرهایی ارائه دادم,یه نمونه هم Ahmad Dot که هیچ وقت از نقدهام ناراحت نشد و هر دفعه کار جدید زد دیدم تمام ایرادات قبلیش رو بر طرف کرده و به شدت داره پیشرفت میکنه,چنین کسی دمش گرم داره
    Last edited by Hotsun; 24-02-2014 at 15:47.

2. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من نگفتم نمونه کاری داری یا نه . گفتم به نمونه کار نباید نسبت داد بهر حال من پست شما را بازنویسی می کنم شاید مشکل بیان یا چیز دیگه ای باشه.

ایرادت تو پیغام خصوصی بگه .منظورم اینه.

4. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

توجه کنید این پست به هیچ عنوان قصد آموزش نقد دادن رو نشون نمی ده بلکه یک آزمایش برای منه بنینم که میتونم همون نقد را داشته باشم با لحن خوب یا نه.

قبلش می گیریم 5 ساله تو انجمن به خدا آدم ریز بنین تر از پیام ندیدم

سلام چطوری مخلص داش مجید گفتم یک چند ایراد بگیرم امیدوارم کارت بهترو توپ تر باشه
    پیام وارد می شود(همچین انگار اژدها وارد میشه ) البته کارت خیلی خوبه اما چون جای پیشرفت داره می خواهم بگم

با توجه به شماره های تصاویر:

1.عزیز UV-MAP جای کار داره بعضی کش اومده

2.عزیز یک ساعت دیگه تو چوب یک ساعت دیگه دیده میشه نمی دونم TRANSPERNT شده یا RELFEX شده فکر نمی کنم جالب باشه و از طرفی فکر کنم تو کارایی تاثیر خوبی نداشته باشه
    3.نمی دونم چوب آشپرخونه مدلشه خط داره یا UVاش خرابه ولی اگه این خط نبود خیلی به نظرم خیلی بهتر بود
    یه تیکه هم بهش اضافه کردم سمت راستش,طرح های چوب اومدن از بالا بعد یهو قطع شدن یه طرح دیگه رفته پایین یا Bevel رو نده یا میدی تکسچر رو درست بکش روش به نظر شکستگی نیاد.
    4.تکسچر ش یک جوری نافرم افتاده قربون دستت اوکیش کن
    5.تکسچر این یکی هم یجوریه ,خوب درست تایل در نمویمده تکسچر ش,انگار دو تا کاشی با هم قاطی شدن,اگر حسش نبود درستش کنی ببرش پایین پست اون وسایل دیده نشه فکر کنم خیلی بهتر بشه

6.فکر می کنم سعی کردی جوری درش بیاری که انگار تایل نشده است ولی راستش خوب نشده به نظر من

7.یجوری این وان LOW POLY شده که نرمی مش وان توش فدا شده قربون دستت یکم نرم تر اش کن بهتره (راستی NORMAL Vertex خوب جواب میده این متن خودم بود)

8.اون تیکه تو عکس هست که زمان جا به جای دوربین خیلی ناجور نمایش داده میشود (انگار می رفتند تو هم) قربون دستت اینو یک جا به جای کنی حله

یک تعدادی مورد دیگه هم بود اگر دوست داشتی بگم

9.تکسچرهای ماشین لباسشویی و گاز خیلی کم کیفیته به نظرم یه تعداد تکچستر با کیفیت روش بندازی خیلی بهتر میشه
    10.به زمین و دیوارا Specular Map بدی خیلی بهتر میشن و از یک دستی هم در میان....
    11.زمین حموم یکم شیب باید داشته باشه و یه چاه وسطش باشه که آب بیاد و بره (خدا شاهده عجب ایرادی گرفتی پیام )
    12.
    اصلاً دستشویی و حمومت در نداره
    این بنده خداها قراره چجوری برن دستشویی اگر واجب باشه بابا مال و اموال شون که ...
    (توی ویدئو کاملاً مشخصه که در نداره) یه رول دستمال هم بذاری خیلی بهتر میشه
    پرده هم بکش وان رو جدا کن خیلی باحال بود حالی دادی (من عمرن تو همچنین خونه ای زندگی کنم!!! یا بی خیال در میگیرم
    4خودش 3 تا مورد بود.
    13.با یه SSAO هم که خودت رو خلاص کردی,کاش یه Lightmap بگیری این اجسام یه سایه ای داشته باشن فکر می کنم قشنگ تر بشه
    14.اون کلیدهای پیانو هم آبی شدن درست کن مثلاً قراره تو اتاق جلوه کنه چنین چیزی,حس تر و تمیز بودن و یک دست بودن ایجاد کن جذاب بشه.
    15.چند تا جارجوب بزن (من خودم نمی دونم قرنیز چیه!)

16.دیگه چیزیه که هست دیگه,نه شیدر نویسی که بخوام بگم برای شیشه گاز و ماشین لباسشویی رفلکت درست درمون بنویس,نه دیزاینری که بخوام بگم جزئیات خونه رو 10 برابر کنی,ایراد بیشتر هست ولی ممکنه بعضیا عصبانی بشن برای همین فقط بعضیاشون که واقعاً ایراد هستن رو گفتم,مثلاً قفسه های کنار TV در حد باکس و تکسچرن که در حال حاضر برای یه کار یک نفره هم قابل قبول نیست مگر اینکه بازی موبایل باشه که با این همه تکسچر استفاده شده بعید میدونم همین الانم موبایلا بتونن راحت اجرا کنن.....(این متن نمی تونم اصلاحش کنم.)

اینو گفتم چون میدونم نقد پذیری .بعضی از دوستهامون از نقد ناراحت میشن به خاطر همین نقد نمی کنم

جون من گیر نده چکاره ای و چی ساختی و ایننها نمونه کار به موقعش می میارم
    در کل کار خیلی خوبه ولی این نقد به هیچ عنوان ذره از ارزش کارتو پایین نمی یاره و مسلما رعایتش فکر می کنم به بهتر شدن و توپ تر شدن کارت کمک بکنه

ممنون که این پست رو خوندی

6. 4 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@پرویز, برای بقیه از این به بعد اینجوری نقد میکنم ولی در کل دیگه کاری با صاحب تاپیک ندارم.
    دستت درد نکنه

(خدا شاهده عجب ایرادی گرفتی پیام )
    خدا شاهده تو انجام کارای خودم صد برابر از این سخت گیر تر هستم(به نمونه کارهای قدیمی رجوع نشود ).
    این پست هم فقط به احترام پرویز دادم و بحث ادامه پیدا نکنه بهتره چون اصلاً وقت ندارم بخوام سر این مسائل پیش پا افتاده(غرض ورزی بعضیا) بیام توضیح بنویسم.

ویرایش:
    قرنیز چیست؟
    پایین دیوارها به ارتفاع چند سانت از زمین و موازی دیوار معمولاً لایه ای از جنس سنگ یا چوب استفاده میشه(چسبیده میشه بین زمین و دیوار) برای چند دلیل که یکیش میتونه از بین بردن درز بین زمین و دیوار باشه و یا برای تزئیین,یکی دیگه اینکه آب به درز بین دیوار و زمین نفوذ نکنه.
    Last edited by Hotsun; 24-02-2014 at 16:11.

8. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

این پست هم فقط به احترام پرویز دادم و بحث ادامه پیدا نکنه بهتره چون اصلاً وقت ندارم بخوام سر این مسائل پیش پا افتاده(غرض ورزی بعضیا) بیام توضیح بنویسم.
    اتفاقا مسئله اصلا پیش پا افتاده نیست، نقد کار دیگران موضوع پر اهمیتیه.
    این که اومدی این همه نوشتی و ایرادات رو گرفتی دمت گرم (البته اکثرش رو خودم میدونستم) اما طرز حرف زدن و برخوردت واقعا زننده س.
    الان پست پرویز رو بخون ... ببین چقد قشنگ نوشته آدم کیف میکنه میخونه و با جون و دل میپذیره.
    نقد کردن بلدی میخواد.
    تو خیلی بد نقد میکنی بعد کسی که میخونه فک میکنه داری مسخره یا تحقیرش میکنی.
    اما توووو این که ادعات میشه شک ندارم

ببین بزار یه نتیجه گیری از این بحث کنیم ... من کاری ندارم تو اصا نمونه کار داری یا نه
    تمام نقدایی هم که کردی قبول دارم، اما اخلاقتو درست کن
    اگه بخاطر پیشرفت طرف مقابل داری کارشو نقد میکنی پس اینقد منم منم نکن و خودتو به رخش نکش
    طرز نقد کردنت هم عوض کنتا سوء تفاهم پیش نیاد (پرویز مثال خوبی زد)
    تو نقد کردی تا باعث پیشرفت من بشی منم اخلاق تو رو نقد کردم ...
    پس قبول کن تا پیشرفت کنی
    با صاحب تاپیکم خواستی کار داشته باش خواستی نداشته باش
    من کلا شاید شیش ماه یه بار یه تاپیک بزنم
    اما من ادعام نمیشه و خیلی راحت میتونم معذرت خواهی کنم اگه اخلاقم بد بود
    ولی اگه از اول مث پرویز نقد میکردی الان قربون صدقتم میرفتم

10. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

پرویز عاشقتم خیلی باحال نقد کردی

یعنی میشه پیام یه روز اینقد مهربون شه

12. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو نقد کردی تا باعث پیشرفت من بشی منم اخلاق تو رو نقد کردم ...
    من اگر ایرادی بگیرم ببینم واضح نیست قضیه یه پیشنهاد هم میدم ولی تو فقط گفتی اخلاقت بده و نمیخوام نظر بدی و ناسزا و این چیزا,اگر از اول یکی میومد مثل پرویز یا مثل خودم پیشنهاد میداد چجوری منظورتونه حتماً لحاظ میکردم

در ضمن ادعا زدن باید تو خون بازیساز باشه وگرنه گیمر جماعت متوجه نمیشه چی ساخته شده مثال از قدیم ندیما: یه جا بود یه کار گذاشتم همه گفتن در حد IGI 1 بعد با حالت ادعا رفتم عکس از بازی Fear گذاشتم گفتم ببین اون شیدر مدل 3 داره منم دارم دیگه همه کف کرده بودن و چقدر میگفتن بازیت کی عرضه میشه بخریم

14. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من اگر ایرادی بگیرم ببینم واضح نیست قضیه یه پیشنهاد هم میدم ولی تو فقط گفتی اخلاقت بده و نمیخوام نظر بدی و ناسزا و این چیزا,اگر از اول یکی میومد مثل پرویز یا مثل خودم پیشنهاد میداد چجوری منظورتونه حتماً لحاظ میکردم

در ضمن ادعا زدن باید تو خون بازیساز باشه وگرنه گیمر جماعت متوجه نمیشه چی ساخته شده مثال از قدیم ندیما: یه جا بود یه کار گذاشتم همه گفتن در حد IGI 1 بعد با حالت ادعا رفتم عکس از بازی Fear گذاشتم گفتم ببین اون شیدر مدل 3 داره منم دارم دیگه همه کف کرده بودن و چقدر میگفتن بازیت کی عرضه میشه بخریم
    آخه کی حال داشت این همه تایپ کنه مثل پرویز

اینجوری پیام میدی خیلی بیشتر بهت میاد مهربون شدی

پرویز جون مشکریم

بهتره دیگه اینقد اسپم ندیم

16. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

مخلصیم می خواستم بگم نقد های پیام ارزشمنده ولی هرجور نقدی به همه خوش نمی آد .

بهرحال خوشحالم که سو تفاهم حل شد.

18. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 2lombe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    هر جایی دور از دست شیطان!!

پيش فرض

منم پریدم وسط!

اقا نقد نقد یکی میاد با فحش نقد میکنه(سو تفاهم نشه!) یکی میا با مهربونی نقد میکنه(خودش میدونه!)

در کل منم که هیچی سرم نمیشه و خیل خیلی تازه کارم میگم خوب شده ولی میتونه خیلی بهتر هم بشه البته با توصیه های اقا پرویز که خیلی به منهم کمک کرد!

در کل اخلاق ادمی رو نمیشه عوض کرد ولی من از ه2 عزیز ممنونم که خیلی جامعه نقد میکنن! کاری هم به طرز بیان ندارم!

20. 2 کاربر از 2lombe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •