تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 69

نام تاپيک: محیط داخلی خانه (نظر بدین)

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هی میام جلو خودمو بگیرم,نمیشه,انتظارم ازت بیشتر بود
    پیام وارد میشود

با توجه به شماره های تصاویر:

1.UV به شدت افتضاح ست شده,اصلاً فکر کردم توی خود یونیتی برداشتی Box انداختی
    2.ساعته چرا تو چوبش یه ساعت دیگه دیده میشه یا رفلکشن داره یا Transparent شده اونور مدل دیده میشه که دومی احتمالش بیشتره,هر دوشونم نقض رعایت بهینه سازی رو نشون میدن.
    3.به نظر میاد چوب ها بد UV شدن ولی اگر مدل کابینت ها اینه که اونجور خط افتاده باشه روشون اصلاً جالب نیستن متاسفانه یه تیکه هم بهش اضافه کردم سمت راستش,طرح های چوب اومدن از بالا بعد یهو قطع شدن یه طرح دیگه رفته پایین یا Bevel رو نده یا میدی تکسچر رو درست بکش روش به نظر شکستگی نیاد.
    4.تکسچر این یکی هم یجوریه متاسفانه....
    5.تکسچر این یکی هم یجوریه آخه,درست تایل نکردی تکسچر رو,انگار دو تا کاشی با هم قاطی شدن,حداقل نمیخوای درستش کنی ببرش پایین پست اون وسایل دیده نشه
    6.اومدی حرکت بزنی معلوم نشه تکسچر تایل شده ولی متاسفانه به خاطر همین تیکه ای که دورش خط کشیدم بدتر تابلو شده
    7.یجوری Low Poly زدی این وان رو که سایه ها روش بد میوفتن اون شکلی میشه حداقل Soften Edge میکردی اینجوری نشن سایه ها
    8.اون تیکه رو که علامت زدم انگار دو تا Face افتاده بودن روی هم و با حرکت دوربین به شدت پرپر میزدن.....

دیگه تصاویر شماره بارون میشد برای همین اینا رو نزدم
    9.تکسچرهای ماشین لباسشویی و گاز خیلی کم کیفیت هستن و خیلی بد جلوه کردن....
    10.به زمین و دیوارا Specular Map بدی خیلی بهتر میشن و از یک دستی هم در میان....
    11.زمین حموم یکم شیب باید داشته باشه و یه چاه وسطش باشه که آب بیاد و بره....
    12. اصلاً دستشویی و حمومت در نداره این بنده خداها قراره چجوری برن دستشویی اگر واجب باشه (توی ویدئو کاملاً مشخصه که در نداره) یه رول دستمال هم بذاری براشون بد نیست پرده هم بکش وان رو جدا کن,یعنی سوژه ای دادی دستما خودش 3 تا مورد بود.
    13.با یه SSAO هم که خودت رو خلاص کردی,حداقل یه Lightmap بگیر این اجسام یه سایه ای داشته باشن.
    14.اون کلیدهای پیانو هم آبی شدن درست کن مثلاً قراره تو اتاق جلوه کنه چنین چیزی,حس تر و تمیز بودن و یک دست بودن ایجاد کن جذاب بشه.
    15.حالا قرنیز نمیدونستی چیه,چارچوب در که میدونی چیه؟!؟ یه چند تایی بذار.
    16.دیگه چیزیه که هست دیگه,نه شیدر نویسی که بخوام بگم برای شیشه گاز و ماشین لباسشویی رفلکت درست درمون بنویس,نه دیزاینری که بخوام بگم جزئیات خونه رو 10 برابر کنی,ایراد بیشتر هست ولی ممکنه بعضیا عصبانی بشن برای همین فقط بعضیاشون که واقعاً ایراد هستن رو گفتم,مثلاً قفسه های کنار TV در حد باکس و تکسچرن که در حال حاضر برای یه کار یک نفره هم قابل قبول نیست مگر اینکه بازی موبایل باشه که با این همه تکسچر استفاده شده بعید میدونم همین الانم موبایلا بتونن راحت اجرا کنن.....

ولی همینکه میام اینا رو میگم بدون هنوز بهت امید دارم,کسایی که دیگه ایرادی ازشون نمیگیرم بدونن ازشون نا امید شدم,اگه یادتون باشه از تریلر Hitman Absolution هم ایرادای وحشتناکی گرفته بودم یه بار لینکشو گذاشتم پس فکر نکنید از شماها نمیتونم ایراد بگیرم,نا امید شدم......

کلاً هم سعی نکن بهم بگی خودت چکار بلدی و نمونه کارت چیه (بقیه هم همینطور)چون اگه اینکاره نبودم این همه ایراد رو با یه نگاه نمیفهمیدم...... نمونه کار هم به موقع در کل کار اینجوری نمیخوام بدم که انقدر طولش میدم
    Last edited by Hotsun; 23-02-2014 at 21:28.

2. 4 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

ولی همینکه میام اینا رو میگم بدون هنوز بهت امید دارم,
    مگه تو کی هستی که بخوای به من امید داشته باشی

پس فکر نکنید از شماها نمیتونم ایراد بگیرم,
    سعی کن یه ذره هم از خودت ایراد بگیری نه از بقیه

چون اگه اینکاره نبودم این همه ایراد رو با یه نگاه نمیفهمیدم
    اووووووووه بابا ایول دمت گرم ... هیچ کی نفهمید دستشویی در نداره !!
    هیچ کی ضعف تکسچر و بعضی از مدل هارو نفهمید !
    هیچی ایراد دیزاینارو نمیفهمه فقط تو چشم بصیرت داری دیدی
    تازه دو سه تا ایراد دیگه بود که واقعا تعجب میکنم چرا نگفتی احتمالا ندیدی

در ضمن من برنامه نویسم و با انجین کار میکنم، ایراداتی که تو گرفتی یا ضعف uv یا تکسچر یا مدلینگ ... بنابراین اصلا برای من اهمیتی نداره و این یه کار تستیه و هدف من از ساختنش رندر خوب و با کیفیت بود. اینکه فلان جای دیوار اینجوریه، اون قسمت ساعت اینجوریه اصلا ایراد حساب نمیشه ... تو بازی های بزرگ امروزی هزارتا از این ضعف های تکسچر هست.

13.با یه SSAO هم که خودت رو خلاص کردی,حداقل یه Lightmap بگیر این اجسام یه سایه ای داشته باشن.
    با این حرفت که کلا مشخص شد هیچی بارت نیس ... کسی که این عکس رو ببینه و فک کنه از light map استفاده نشده یه اسکل به تمام معناس.

نمونه کار هم به موقع
    ببین چار پنج ساله تو این فروم عضوی و هیچ نمونه کاری از خودت نشون ندادی ... فقط ادعات میشه که شیدر نویسی و چه میدونم خدای بازی سازی ای.
    از آدمایی که مث تو اینقد ادعاشون میشه واقعا متنفرم ...
    تا زمانی که نمونه کار از خودت نشون ندادی حق نظر دادن واسه اینو اونو نداری.
    ایرادای بنی اسرائیلیتم نگه دار واسه پروژه های خودت.

من به نظر آدمایی مثل تو هیچ نیازی ندارم.

دوستان عزیز دقت کنید من نمیگم کارم ایراد نداره، امکان نداره کاری بدون ایراد باشه، و خودمم خیلی از ایراداتش رو میدونم، این جواب هایی که دادم مخصوص پیامه که روشو کم کنه بره. چون از آدمای ادعا بدم میاد.

4. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نظر من رو خیلی دوستانه میتونستی تعبیر کنی ولی خودت نخواستی.

تا زمانی که نمونه کار از خودت نشون ندادی حق نظر دادن واسه اینو اونو نداری.
    تو هم برای من تعیین تکلیف نمیکنی....

منم ادعا نمیزنم فقط خواستم بگم به نمونه کار گیر نده,

هدف من از ساختنش رندر خوب و با کیفیت بود
    حالا تو میای به این رندر داغون میگی خوب و با کیفیت پس هیچ ادعایی نداری ولی من که به شوخی میگم اینکاره ام یه شکلک هم میندازم جلوش بخندیم دیگه اینجوری جواب نده خواهشاً,در ضمن قبلاً بیشتر جنبه داشتی سعی کن کسی روت تاثیر نذاره....

با این حرفت که کلا مشخص شد هیچی بارت نیس ... کسی که این عکس رو ببینه و فک کنه از light map استفاده نشده یه اسکل به تمام معناس.
    اگه این Lightmap گرفته اینجوریه ببین بدون Lightmap چه افتضاحی میشد....

خونه بدون پنجره,لامپ روشنه باید سایه های شارپ باشن نه انقدر پخش و پلا و افتضاح. اکثر اجسام هم که سایشون دیده نمیشه,پس اگر لایت مپ داره درست حسابی نداره....
    ​فکر هم نکن ایرادای ضایع دیگتو ندیدم,خودم هم نوشتم ایراد هست نخواستم بنویسم

تو بازی های بزرگ امروزی هزارتا از این ضعف های تکسچر هست.
    اولاً که بازی بزرگ مثل Skyrim زیاد کیلومتر مربع وسعتشه و اگه از این ایرادا توش دیده نشه باید تعجب کرد چون به هر حال از دستشون در میره,دوما تناسب بگیر ببین چند نفر رو اون بازی با اون وسعت کار میکنن میبینی یه یک چهارم آدم میرسه به این خونه اگر قرار باشه تو بازی بزرگ استفاده بشه,پس تو که تکی زدی باید خیلی بهتر از این حرفا کار رو ببندی.
    Last edited by Hotsun; 23-02-2014 at 22:08.

6. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

نظر من رو خیلی دوستانه میتونستی تعبیر کنی ولی خودت نخواستی.
    من اصلا رفتار تو رو دوستانه نمیبینم چه برسه به نظرت ... کلا آدم حسابت نمیکنم.
    دفعه اولت که نیس ... با همه بچه های فروم دعوا داری.

تو هم برای من تعیین تکلیف نمیکنی....

منم ادعا نمیزنم فقط خواستم بگم به نمونه کار گیر نده,
    تعیین تکلیف نکن ... تعبیر دوستانه کن !
    ما خیلی ذوق و شوق داریم ببینیم کسی که منتظره یکی تاپیک بده و نمونه کارشو بزاره و بره فقط توش ایرادای الکی و بنی اسرائیلی بگیره خودش چقد بلده کار کنه !
    که مطمئنیم چیزی بلد نیستی.

حالا تو میای به این رندر داغون میگی خوب و با کیفیت پس هیچ ادعایی نداری
    من نگفتم کارم خوب و با کیفیت شده !!
    گفتم هدفم یه رندر خوب و با کیفیت بود.
    تو که ایرادارو خووووب میبینی ، نوشته هام خوب بخون.

خونه بدون پنجره,لامپ روشنه باید سایه های شارپ باشن نه انقدر پخش و پلا و افتضاح. اکثر اجسام هم که سایشون دیده نمیشه,پس اگر لایت مپ داره درست حسابی نداره....
    مشکل تو اینه که فک میکنی همه چیو باید یه نفر به دوش بکشه !
    اینم از بی تجربگیته، نشون میده تا حالا team work کار نکردی و از کار گروهی خبر نداری !
    پنجره و لامپ و این چیزا به من مربوط نیس ...

​فکر هم نکن ایرادای ضایع دیگتو ندیدم,خودم هم نوشتم ایراد هست نخواستم بنویسم
    واسه کسی نظر بده که آدم حسابت کنه.

اول تاپیک خواستم بنویسم همه حق نظر دارن جز پیام ... اما خواستم ضایع نشی.
    ولی کلا دیگه تو تاپیکای من پیدات نشه.

در ضمن قبلاً بیشتر جنبه داشتی سعی کن کسی روت تاثیر نذاره....
    قبلا اشتباه کردم ... !
    اون موقع قبولت داشتم ... اما حالا 1% هم ندارم.
    چون بعد این همه سال دیگه کم کم داری ضایع میشی.

ممنون از وقتی که گذاشتی و تایپ کردی

8. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

................
    مثل اون قضیه که اومده بود سوال کرده بود چجوری کاراتر بشینه رو صندلی یه الگوریتم تابلو که تازه کارای بازیسازی باید بلد باشن
    Last edited by Reza Azimy_RW; 23-02-2014 at 22:20.

10. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

@رضا,گفتم که در حدی لایت مپش افتضاحه که میشه با نبودش یکی دونست.
    اصلاً تو خوبی

@مجید,از این به بعد منم تو رو آدم حساب نمیکنم,فکر میکردم تو یکی از بچه های با استعداد اینجا هستی ولی فهمیدم هیچی نیستی جز یه آدم عقده ای که بعضی مواقع شانسی کارات خوب در میان,از کسی هم که لقب 3D میندازه اول اسمش (3DMajid) انتظار میره 3D خوبی بزنه نه اینکه بعداً بگه این کار تیمی بود و به من نگو این ایرادا رو.(حداقل تو به مسئول 3دیتون میتونی منتقل کنی)

اینم فقط دارم جواب میدم برای اینکه جواب دادی :

که مطمئنیم چیزی بلد نیستی.
    همیشه ندید قضاوت میکنی؟؟؟
    گفتم هدفم یه رندر خوب و با کیفیت بود.
    منم تمام نظرایی که دادم در راستای هدفت بود,ولی اومدی میگی من کارم برنامه نویسیه,پس بیا کار Open Source بذار....
    مشکل تو اینه که فک میکنی همه چیو باید یه نفر به دوش بکشه !
    اینم از بی تجربگیته، نشون میده تا حالا team work کار نکردی و از کار گروهی خبر نداری !
    پنجره و لامپ و این چیزا به من مربوط نیس ...
    آخه تو از کجا میدونی من با چند تا تیم و چجوری کار کردم و میکنم که این حرفا رو میزنی,فقط در مورد قفسه های کنار TV گفتم که کار یه نفره هم باید بهتر از اون باشه که اگر تیمی کار کردین این شده کلاهتون پس معرکس.

واسه کسی نظر بده که آدم حسابت کنه
    خیالت راحت از این به بعد هم نظر نمیدم فقط جواب میدم,تا جایی که بخوای بحث رو ادامه بدی بخاطر اینکه میدونم حق با منه(حداقل 70درصد موارد اینطور بوده,صد تا شکلک هم میذارم باز چون نوشته هست هر جور بخوای میتونی بخونی و بگی بد صحبت کردی)

اول تاپیک خواستم بنویسم همه حق نظر دارن جز پیام ... اما خواستم ضایع نشی.
    اینم فرهنگ ضعیفت رو میرسون,میبینی ضایع میشی اگه من بیام ایرادات رو بگم میام میگی نظر نده و پیدات نشه.

اگر هم اینا رو نخوندی اصلاً به هیچیم هم حساب نمیکنم ولی دیگران میخونن و خودشون قضاوت میکنن که من درست میگم یا نه....
    Last edited by Hotsun; 23-02-2014 at 22:38.

12. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام ,
    به نظر منم در کل خوب شده به جز همون یه سری ایرادات تکسچری و نداشتن رفلکشن برای شیشه ها و ...

موفق باشی

14. 3 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام ,
    به نظر منم در کل خوب شده به جز همون یه سری ایرادات تکسچری و نداشتن رفلکشن برای شیشه ها و ...

موفق باشی
    ممنون ... آره انصافا ایرادات تکسچری که زیاد داره ... ولی خب نسخه ی نهاییش حتما درست میشه.

کسی هم که لقب 3D میندازه اول اسمش (3DMajid) انتظار میره 3D خوبی بزنه
    کسی هم که لقب Hot میاره اول اسمش انتظار میره از اون هاتا باشه و بشه باهاش یه کارایی رو انجام داد

اینم فرهنگ ضعیفت رو میرسون,میبینی ضایع میشی اگه من بیام ایرادات رو بگم میام میگی نظر نده و پیدات نشه.
    آقای با فرهنگ ... شما اول یکم ادب یاد بگیر ... بعدش نحوه ی انتقاد کردن، بعدش از فرهنگ حرف بزن ... یه مطالعاتی هم در مورد تحلیل و نقد گیم داشته باشی بد نیس، اینجوری میفهمی به چیا باید گیر بدی و به چیا نباید بدی. اینقدم من من نکن تو هیچی نیستی که بخوای بهش مغرور باشی. هر چی آدم کمتر چیزی بلد باشه ادعاش بیشتره.
    اصلا بحث سر ضایع شدن نیس ... کت و کلفت تر از تو توی این فروم زیاده و نظرشون تک تک برام اهمیت داره. این که تو نظر ندی یا بدی فرقی برام نداره فقط نمیخوام خودتو ضایع کنی. چون تو تاپیک هر کسی نظرتو گفتی بعدش بحث و دعوا درست کردی، مشخصه مشکل از کیه.

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان دعوا نکنید بابا مجید دیگه باید پیام شناخته باشی همیشه خدا اینطوری نظر می ده از نظرهاش استفاده کنی خوبه هرچند با این ریزبنینش فکر نمی کنم کسی زنش بشه

نظراتش بد نیست ولی ...

راستی خونه نو سازه قرار چند روزدیگه در بیارن...

راستی یک نکته مهم سر نقد وجود داره

IGN بازی رو نقد می کنه ولی بازی نمیسازه پس نباید از نقد کننده انتظار نمونه کار داشت ولی واقعا از پیام می خواهم در صورت موافقت صاحب تاپیک بازی رو تو پیام خصوصی بفرسته به نظرم خیلی بهتر باشه

با کمال تشکر و احترام

17. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

نظراتش بد نیست ولی ...
    ببین پرویز جون من نمیگم نظراتش بده ... اما بلد نیست نقد کنه یا روش صحیح انتقاد رو بلد نیست ... و از همه مهمتر اینکه خیلی ادعاش میشه. همه ش میگه من فلان من بیساز ... یه جوری نظر میده که آدمو میخواد مسخره کنه، تحقیر کنه و بگه من بالاتر از شمام. آدم اینجوری تو عمرم ندیدم وگرنه نمیگم نظراتش بده بیشتر شخصیتش رو مخه آدمه. میتونه با یکم ملایمت و درست حرف زدن همین طوماری که اون بالا نوشته رو یه جوری بنویسه که آدم خوشحال بشه نه اینکه همه ش بچه ها باش دعوا داشته باشن.

IGN بازی رو نقد می کنه ولی بازی نمیسازه
    پرویز جون ign یه سایته معلومه نمیتونه بازی بسازه اما کساییکه توش بازی نقد میکنن همه شون آدمای معتبری هستن و حتما خودشون رو اثبات کردن که همچین جایگاهی بهشون دادن ... حتما یه تجربه ای دارن ... اگه پیام تا الان چند تا نمونه کار خفن داشت اینجوری که ادعاش میشه واسه ما اهمیت دار میشد ولی وقتی هیچ هنری از خودش نشون نداده و فقط میره تو همه تاپیکا به صورت تمسخر و توهین آمیز پست میزنه و زحمات طرف مقابل رو تحقیر میکنه برامون بی اعتبار میشه ... وگرنه کی از انتقاد بدش میاد چون باعث پیشرفت میشه.

صاحب تاپیک بازی رو تو پیام خصوصی بفرسته
    منظورت رو نفهمیدم.

19. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •