تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید یخچال فریزر دوقلو

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان توجه کنید چون من خودم مصرف کننده یخچال دوقلوی ال جی هستم به اطلاع میرسانم کیفیت کاری این محصولات از محصولات مشابه ایرانی هم بسیار پایین تر است و عمر مفید کمی دارند من یخچال دوقلوی خود را در 29 اسفد 91 خریدم و در 5/9/93 ( در حدود بیست ماه کارکرد ) گازش کاملاً خالی شد و این در حالی بود که همان اول نماینده گلد ایران برای نصب آمد و 18 ماه گارانتی کرد. حال پس از گذشت دو ماه از گارانتی ، خراب شد نکته قابل توجه دیگر اینکه این دستگاه از سر جایش تکان نخورده است حتی در زمان خانه تکانی عید . در ضمن سر راه آن حفاظ مخصوص برق نصب بوده است و بدانید من قبل از آن یخچال ایرانی داشتم و 7 سال بدون مشکل با دو بار اساس کشی کار کرد و بعد از آن آن را به قیمت خوبی فروختم و خریدار هم آشنا بود و بسیار از آن راضی است . اگه ازم میشنوید محصول دیگری غیر از ال جی بخرید و فریب شرکت گلد ایران را نخورید زیرا سرویس دهی خوبب و راضی کننده ای ندارند و کلاً کار اجرایی شان هم بسیار ضعیف است .
    من دونفر از نزدیکانم یخچال ایرانی دارند امرسان که افتضاحه و الکترواستیل خوبه اما عالی نیست
    یخچال ما سامسونگه و عالیه ده ساله کار میکنه در هیچ موردی آخ نگفته خودمم میخوام دو قلو شو بخرم فقط خیلی گرونه...
    Last edited by shi.irani; 09-12-2014 at 10:15.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ما می خواستیم دوقلوی سینجر بگیریم گفتن خوب نیست و امرسان بهتره. حالا ظاهراً امرسان هم خوب نیست. مصیبتی شده تو ایران جنس خریدن.

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ما ال جی دوقلو داریم. یکی از اقواممون هم سامسونگ دوقلو. جفتمون هم به شدت راضی هستیم
    جنس ایرانی بگیر نگیر داره و توی این دوره گرونی خریدش ریسکیه !

4. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام.میخوام یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل بخرم میخوام بدونم چطوره و اینکارو بکنم یا نه.ممنون میشم زود جوابمو بدین.
    خیلی خوفه بگیر

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

اسنوا بگیر یکمی شیک تره و بهتر از مارک های ایرانی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

سلام دوست عزیز من خودم تازه عروس هستم و برای جهیزیه یخچال فریزر دو قلو فادر انتخاب کردم البته برای انتخاب و بهترین قیمت یخچال فریزر دوقلو ایرانی خوب خیلی تحقیق کردم متوجه شدم موتورش اتریشی و بسیاری از امکانات مود نیاز من را داره از جمله درب بار- یخ ساز اتوماتیک چند حالته قابل اتصال به آب شهری - آبسردکن عالی و فیلتر های تصفبه آب ، بوگیر نانو و ... همچنین فضای فریزر بزرگی داره 9 طبقه کشو که برای من خیلی خوب بود فضای یخچال هم خیلی جادار و عمیقه کلاً راضی ام و 40 ماه هم ضمانت داره خواستم راهنمایی کنم که بعضی برندها زیاد به گوش نخورده اند اما کیفیت خیلی خوبی دارند. ظاهرا برند فادر چندین سال تولید میشه اما دیده نشده ان شاالله انتخاب خوبی داشته باشید.

برای مشاهده لیست قیمت های شرکت فادر میتوانید عبارت قیمت یخچال فریزر دو قلو فادر را در اینترنت سرچ کنید و مشخصات کامل به همراه قیمت به روز محصول مشاهده کنید.
    Last edited by aross; 19-05-2021 at 08:50.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •