تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: write protect فلش مموريو چه جوري بردارم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mse1445's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بالا بالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mse1445's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من این مشکل و با مموری ریدر دارم و انواع و اقسام مموری و که میزنم write protected میده ابزاری هست ؟

از کامند diskpart هم استفاده کردم ولی اثری نداشت :( این نرم افزار هایی که معرفی کردید هم تست کردم

ممنون
    خوب با کلی سرچ به نتیجه رسید تو مموری ریدر ها ممکنه پین های محافظت از رایت دچار مشکل بشن که میبایست برای ازاد بودن رایت پین ها بهم چسبیده باشن از لینک زیر ببینید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اگر فلش دیسک شما مارک Transcend می باشد به سایت این شرکت مراجعه نمایید و در قسمت پشتیبانی صفحه دانلود، برنامه Flash Recovery را دانلود کنید انشا الله که درست می شود من خودم فلش یکی از دویتانم را به این شکل درست کردم که همیل مشکل write protect را داشت در مورد سایر مارک ها هم ممکن است جواب دهد امتحانش بد نسیت
    لینک سایت transcend:
    کد:

ممنون از راهنمايي خوبتون. مشكل فلش Transcend من هم حل شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بنام آنکه ابر ها را می گریاند تا گلها ر ا بخنداند

باسلام خدمت تمام کسانی که دراین سایت فعالیت میکنند واین همهتجهیزات ونرم افزار را در این سایت قرار دادند تا مراجعه کنندگان احساس کمبود نکنند
    چون چنین مشکلی واسم پیش اومد سریع سراغ برطرف کردن مشکل خودم رفتم
    حالامشکل من چی بود مشکلی که سراغ اینترنت رفتم تا نرم افزاری برای برطرف کردن مشکلمپیدا کنم دیدم نرم افزار موئثری وجود نداره ودیدم نه اینکه فقط مشکل من نیست بلکهمشکل بیشتر هموطنان منم هست ویروسهایی به تازگی وارد مموریهاویو اس بیها و غیرهمیشه که نه میتوان داخل مموریها فایلی ریخت نه آنها رو پاکش کرد اما باروشی که منامروز به دست آوردم باید به همه دوستانم این مژده رابدم که روشش که درپایین توضیحمیدهم همه رو خوشهال کنم حالا روش ازبین بردن ویروس که نامش Writ protect هست

سی دی ویندوز را داخل درایو قرار دهید کامپیوتر را ری استارت کنیددکمه Delete رانگه داری تاویندوز به صورت اتوماتیک به سمت نصب شدن بره حالا به قسمتپارتیژن بندی درایو هابروید توجه قبل ازاین کاره رم یا یو اس بی یا فلش خود را بهکامپیوتر متصل کنید.ادامه وبه جز درایو کامپیوتر خود در پایین درایو فلش یا مموریخود را میبینید عملیات پارتیزن بندی را روش انجام بدین بعد از این عملیات سی دیویندوز رابیرون بیارین یادتان باشه فقط فلش یا مموری موبایل یا یو اس بی رو پارتیژنبندی کنید نه درایو کامپیوتر.بعد از بیرون آوردن ویندوز کامپیوتر را ری استارت تابا لا بیاد حالا به مای کامپوتر بخش مموری خود بروید وفرمت کنید مشکل شما برطرف شدعزیزان..................مدیر محترم لطفا در سایت این نظرم رو قرار بدین تاهموطنانم استفاده کنند متشکرم ............اگه هر سوال یانظری در این مورد دارید بهآدرس ایمیل من بفرستید....drogbahgt@gmail.com

5. این کاربر از hgt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام :
    من يه مدته فلشم قاطي كرده وقتي ميخوام چيزي روبريزم يا پاك كنم خطايwrite protect ميده .حالا ميخوام ببينم چه جوري ميشه write protectشو ور داشت.
    ممنون
    عليرضا
    بنام آنکه ابر ها را می گریاند تا گلها ر ا بخنداند

باسلام خدمت تمام کسانی که دراین سایت فعالیت میکنند واین همهتجهیزات ونرم افزار را در این سایت قرار دادند تا مراجعه کنندگان احساس کمبود نکنند
    چون چنین مشکلی واسم پیش اومد سریع سراغ برطرف کردن مشکل خودم رفتم
    حالامشکل من چی بود مشکلی که سراغ اینترنت رفتم تا نرم افزاری برای برطرف کردن مشکلمپیدا کنم دیدم نرم افزار موئثری وجود نداره ودیدم نه اینکه فقط مشکل من نیست بلکهمشکل بیشتر هموطنان منم هست ویروسهایی به تازگی وارد مموریهاویو اس بیها و غیرهمیشه که نه میتوان داخل مموریها فایلی ریخت نه آنها رو پاکش کرد اما باروشی که منامروز به دست آوردم باید به همه دوستانم این مژده رابدم که روشش که درپایین توضیحمیدهم همه رو خوشهال کنم حالا روش ازبین بردن ویروس که نامش Writ protect هست

سی دی ویندوز را داخل درایو قرار دهید کامپیوتر را ری استارت کنیددکمه Delete رانگه داری تاویندوز به صورت اتوماتیک به سمت نصب شدن بره حالا به قسمتپارتیژن بندی درایو هابروید توجه قبل ازاین کاره رم یا یو اس بی یا فلش خود را بهکامپیوتر متصل کنید.ادامه وبه جز درایو کامپیوتر خود در پایین درایو فلش یا مموریخود را میبینید عملیات پارتیزن بندی را روش انجام بدین بعد از این عملیات سی دیویندوز رابیرون بیارین یادتان باشه فقط فلش یا مموری موبایل یا یو اس بی رو پارتیژنبندی کنید نه درایو کامپیوتر.بعد از بیرون آوردن ویندوز کامپیوتر را ری استارت تابا لا بیاد حالا به مای کامپوتر بخش مموری خود بروید وفرمت کنید مشکل شما برطرف شدعزیزان..................مدیر محترم لطفا در سایت این نظرم رو قرار بدین تاهموطنانم استفاده کنند متشکرم ............اگه هر سوال یانظری در این مورد دارید بهآدرس ایمیل من بفرستید....drogbahgt@gmail.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض siliconpower-repair

برای سلیکون پاور آدرس زیر را در برنامه دانلود خود past کنید
    کد:
    جواب داده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان تمام راه حل های موجود رو خوندم هیچکدوم اثری ندارند
    فلش من یهو موقع کپی کردن هنگ کرد
    بدون Safe کردن درش آوردم و بعد write protect شد
    با هر کدوم از این نرم افزارها که اینجا گفتین امتحانش کردم
    تازه قبلش هم تو لینوکس خواستم درستش کنم بازهم نشد!!!
    تو رجیستری ویندوز هم واسش هایف کی نوشتم بازهم نشد!!!

کمکککککککککککککککککک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

agha ,erc barnamey write protection off ali budo javab dad,man dg na omid shode budam k in kar kard
    bazam mamnun

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام فلش من رايت پروتكت شده واصلا سيستم براي فرمت آن ارا نميشناسه البته وقتي درusbقرارميدن آن را باز ميكنه چه كار كنم تا اون را فرمت كنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام فلش من رايت پروتكت شده واصلا سيستم براي فرمت آن ارا نميشناسه البته وقتي درusbقرارميدن آن را باز ميكنه چه كار كنم تا اون را فرمت كنم
    سلام:
    من این کار رو کردم جواب داد شما هم امتحان کنید.

1- روی منوی استارت که کلیک میکنید تو قسمت run توی ویندوز xp و تو قسمت جستجو توی ویندوز ویستا و 7 عبارت regedit رو تایپ کنید تا وارد رجیستری ویندوز بشین.
    2- مسیر (HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrrentControlSet\Cont rol\StroageDevicePolicies) توی منوی درختی برنامه دنبال کنید.
    3- حالا وقتی روی StroageDevicePolicies کلیک می کنین ، باید تو قسمت سمت راست کلید REG_DWORD رو ببینید.
    4-روی اون کلیک کنید تا باز بشه
    5- حالا اگر مقدار اون رو برابر 1 باشه write protect فعاله و اگر 0 باشه write protect غیر فعاله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •