تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: مادربرد مناسب برای اور و بازی(راهنمایی)

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پیشنهادتون برای خرید چیه؟؟(ارزون اما کارآمد)
    پیشنهاد من :

CPU : Intel Pentium G3220 3.0GHz : 170.000
    M.B : ASROCK H81MDGS : 180.000
    RAM : Corsair 4GB 1600 XMS3 : 140.000
    VGA : Sapphire 7750 1GB DDR5 : 350.000
    Power : Green 430 A-EU : 140.000
    All : 980.000

2. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

داداش واقعا گرافیکت ضعیفه همین که بالا میاره بازیو خیلیه
    cpu هم که میگی 100% ,ربطی نداره اکثر بازیها cpu رو 70 به بالا میکشن و بهت قول میدم اگه گرافیکتو قوی کنی براحتی بازی رو اجرا کنی ولی با این cpu حداکثر بتونی از گرافیک 7750 استفاده کنی چون به بالاترش حتما cpu برا گرافیک گلوگاه ایجاد میکنه ولی با همین گرافیک میتونی 3 crysis رو راحت اجرا کنی
    گرافیکت 64 بیته ddr2 هست که خیلی ضعیفه به رم 2 گیگش نگا نکن اصل گرافیک Memory Interface و نوع ساختار رم گرافیک هست که ddr ,ddr2,ddr3 یا ddr5 باشه
    نه گرافیکم DDR3 هست بع تو خود دراسور گرافیک براحتی میتونم Memorry clock رو از 500 به 650 و gpu clock رو از 600 به 690 ارتقا بدم!!!!!با اور کردن هم درست نمیشه و هیچ تغییری تو بازی نداره اگه از گرافیک بود باید یه تغییری میکرد!!!!!راهنمایی کنید

4. این کاربر از شیطان مست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گرافیک فعلیتون جزو ضعیفترین گرافیکهای موجود هست که برای گیم مناسب نیست. حتی با کمی اور !
    بهتره در صورت امکان گرافیک رو هم ارتقا بدین.

6. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

نه گرافیکم DDR3 هست بع تو خود دراسور گرافیک براحتی میتونم Memorry clock رو از 500 به 650 و gpu clock رو از 600 به 690 ارتقا بدم!!!!!با اور کردن هم درست نمیشه و هیچ تغییری تو بازی نداره اگه از گرافیک بود باید یه تغییری میکرد!!!!!راهنمایی کنید
    بنظر من هم alireza درست میگه و اگه میخوای مشخصات دقیق گرافیکتو بدونی بهتره نرم افزار gpu-z رو دانلود کنی چون سال و نیم قبل خودم xfx 5450 2gig داشتم وddr2 و خیلی هم ضعیف من مطمئنم از گرافیکته و اور فقط یکم فرکانسو بالا میبری که خیلی تاثیر نداره مخصوصا برای این گرافیک چون مهمتر از فرکانس هسته تعداد پردازنده های stream برای ati و cuada برای انویدیا هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

این گرافیک برای اجرای بازیهایی مثل کرایسس3 روی high خوبه؟؟؟؟
    قبل اور:
    بعد اورکلاک:

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

قبل اور:
    بعد اورکلاک:
    داداش خودت رو به زحمت ننداز!
    با گرافیک GTX770 بازی کرایسیس با تنظیمات های ، میانگین زیر 35 فریم میگیرم!
    hd5450 که جای خود دارد که حداقل 25 30 برابر ضعیفتره...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

قبل اور:
    بعد اورکلاک:
    فوق العاده ضعیف حتی 128 بیت هم نیست گرافیکت کلا گرافیکتو عوض کن
    این گرافیک فعلیه منه با اینکه گرافیک 3 برابر قدرت داره ولی crysis 3 رو فقط میتونم رو نرمال در رزولوشن 1366 *768 بازی کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] http://uplod.ir/u4ss477mm8rc/Untitled2.jpg.htm

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز... همون طور که دوستام محترم گفتند .. گرافیکتون بسیار ضعیف
    نمیدونم فک کنم کسی از دوستان H81 رو پیشنهاد داده بود از گیگا، گیگا به نسبت رقیباش مقداری کوالیتی محصولاتش در محصولات میان رده بهتر، و همچنین به نظرم همیشه P/P رو درک و رعایت میکنند
    با توجه به این مساله و مدل هایی گوناگونی که با چیپست h81 شرکت گیگابایت دارد ، حتما توصیه میکنم ، مدلی را انتخاب کنید که با بودجه خود مناسب تر ست
    برای بازی بر خلاف کارهای گرافیکی که به core cpu,cach cpu,ram بیشتر نیاز ست ... گرافیک اهمیت فوق العاده ای پیدا میکند ... به حجم کارت گرافیک هم نیست ... به مچ بودن با مادربرد ... تعداد باس ها ، استفاد ه صحیح از فن آوری های گرافیک برای مثال SLI یا کراس فایر... و همچنین توجه به اسلات استفاده شده نیز هست
    بنا بر این قضیه من جای شما باشم گرافیک قوی تر... مادر برد خوب ، سپس رم و سی پی یو به میزان متعادل استفاده میکردم
    پیشنهاد من برای شما ، اگر بازی های امروزی را میخواید که به راحتی انجام بدهید...
    کارت گرافیک 660 یا 650 تایتان گیگا ، بعد مادر بردی مثل GA-H81-D3 ، و بعد سی پی یو i3 4130 ، و رم همCORSAIR XMS3 4GB
    فک کنم کلا حدود 1200 هزینتون بشه... اما خوب تا یه مدتی خیالتون راحت .. امروز ممکن شما حدود 1 تومن هزینه کنی ، یا 800 -900 ، اما 2 ماه بعد یه گیم بیاد ، حتی minimum Config ش هم نداشته باشی

12. این کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوست عزیز... همون طور که دوستام محترم گفتند .. گرافیکتون بسیار ضعیف
    نمیدونم فک کنم کسی از دوستان H81 رو پیشنهاد داده بود از گیگا، گیگا به نسبت رقیباش مقداری کوالیتی محصولاتش در محصولات میان رده بهتر، و همچنین به نظرم همیشه P/P رو درک و رعایت میکنند
    با توجه به این مساله و مدل هایی گوناگونی که با چیپست h81 شرکت گیگابایت دارد ، حتما توصیه میکنم ، مدلی را انتخاب کنید که با بودجه خود مناسب تر ست
    برای بازی بر خلاف کارهای گرافیکی که به core cpu,cach cpu,ram بیشتر نیاز ست ... گرافیک اهمیت فوق العاده ای پیدا میکند ... به حجم کارت گرافیک هم نیست ... به مچ بودن با مادربرد ... تعداد باس ها ، استفاد ه صحیح از فن آوری های گرافیک برای مثال SLI یا کراس فایر... و همچنین توجه به اسلات استفاده شده نیز هست
    بنا بر این قضیه من جای شما باشم گرافیک قوی تر... مادر برد خوب ، سپس رم و سی پی یو به میزان متعادل استفاده میکردم
    پیشنهاد من برای شما ، اگر بازی های امروزی را میخواید که به راحتی انجام بدهید...
    کارت گرافیک 660 یا 650 تایتان گیگا ، بعد مادر بردی مثل GA-H81-D3 ، و بعد سی پی یو i3 4130 ، و رم همCORSAIR XMS3 4GB
    فک کنم کلا حدود 1200 هزینتون بشه... اما خوب تا یه مدتی خیالتون راحت .. امروز ممکن شما حدود 1 تومن هزینه کنی ، یا 800 -900 ، اما 2 ماه بعد یه گیم بیاد ، حتی minimum Config ش هم نداشته باشی
    داداش مادربردتو هستم، اما کارت گرافیکی و که گفتی یه کم شک دارم ، بعد طرف گفته که نمیتونه زیاد هزینه کنه، شما میگی 1200 هزینه کنه؟

14. این کاربر از sadra.artist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست من به این
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نگاه بیاندازید اگر قانع نشدید من در خدمتم...ضمنا اون دوست ما نگفتن محدودیت بودجه دارند گفتند که میخواهند ارتقا دهند...ضمن اینکه سیستم معرفی شده با توجه به هزینه کار ایشون رو تا مدت ها پاسخ گوست...و اگر همچین کاری با پی سی میخواهند انجام دهند،یعنی بازی کردن...پس ناچارند به این اندازه هزینه کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •