تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای امنیت داخل کاپوت 206

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض درخواست راهنمایی برای امنیت داخل کاپوت 206

با سلام.
    منیک خودروی 206 تیپ 2 دارم که به دزدگیر مجیککار هم مجهز هست.
    تا الان متاسفانه دو بار باتری آن را سرقت کرده اند. سرقت اول رو که یک نفر شاهد آن بود اینگونه برام تعریف کرد که سارق ظاهرا کلیدی (که انگار شاه کلید 206 هست) داخل قفل درب راننده انداخت ، قفل رو باز کرد و سپس کاپوت رو باز کرد. بلافاصله اقدام به بریدن سیم های باتری نمود تا صدای دزدگیر قطع گردد. سپس با شکاندن اتصالات پلاستیکی باتری اقدام به سرقت باتری نمود.

من جدیدا از یک نفر شنیدنم (که اونم از یه نفر دیگه شنیده) که جاهایی هستند که جا باتری های آهنی دارند که مجهز به قفل می باشند.

می خواستم بدونم که آیا اطلاعی از این مکان ها دارید؟ از کجا می توان جا باتری های تمام آهنی قفل دار پیدا کرد؟

و اینکه اگر یک دزد حرفه ای باشه چه چیز های دیگری رو می تونه از توی کاپوت بدزده؟ من شنیدم یک قسمتی دیگر هم داره به نام سوپر که اون هم قابل دزدیدن هست. ولی باز از یک نفر دیگه شنیدم که این سوپر به درد دزد نمی خوره و مخصوص هم ماشینه.

با تشکر

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام.منیک خودروی 206 تیپ 2 دارم که به دزدگیر مجیککار هم مجهز هست.تا الان متاسفانه دو بار باتری آن را سرقت کرده اند. سرقت اول رو که یک نفر شاهد آن بود اینگونه برام تعریف کرد که سارق ظاهرا کلیدی (که انگار شاه کلید 206 هست) داخل قفل درب راننده انداخت ، قفل رو باز کرد و سپس کاپوت رو باز کرد. بلافاصله اقدام به بریدن سیم های باتری نمود تا صدای دزدگیر قطع گردد. سپس با شکاندن اتصالات پلاستیکی باتری اقدام به سرقت باتری نمود.من جدیدا از یک نفر شنیدنم (که اونم از یه نفر دیگه شنیده) که جاهایی هستند که جا باتری های آهنی دارند که مجهز به قفل می باشند.می خواستم بدونم که آیا اطلاعی از این مکان ها دارید؟ از کجا می توان جا باتری های تمام آهنی قفل دار پیدا کرد؟و اینکه اگر یک دزد حرفه ای باشه چه چیز های دیگری رو می تونه از توی کاپوت بدزده؟ من شنیدم یک قسمتی دیگر هم داره به نام سوپر که اون هم قابل دزدیدن هست. ولی باز از یک نفر دیگه شنیدم که این سوپر به درد دزد نمی خوره و مخصوص هم ماشینه.با تشکر
    سلام . کاپوت که باز بشه خیلی چیزها رو میشه باز کرد از موتور . بستگی به سرعت کار و تعداد جناب دزدان داره . وایرشمعها , سنسورها , اگه خیلی وقت داشته باشه موتور رو کامل باز میکنه میره !!!

3. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستش ماشین به سیستم دزدگیر مجهزه. واسه مین دزد وقت زیادی برای دزدی نداره.
    ولی خب باتری 206 چون بدنه ی جا باتری اش پلاستیکی هست و فقط یه قسمت آهنی داره که روش رو می پوشونه (که اونم بدبختانه تکیه گاهاش پلاستیکیه) در هر دو دفعه دزد تا قفل رو باز کرد ، هرچند دزدگیر به صدا در آمد ، اما در عرض کم تر از سه چهار ثانیه تونست کابل های باتری رو قطع کنه. بعد هم بدنه ی باتری رو شکوند رو باتری رو سرقت کرد.

واسه همین اگه بدنه ی باتری آهنی باشه و جوری هم باشه که سیم های باتری توی این محفظه باشن ، دیگه دزد نمی تونه کابل باتری رو قطع کنه که صدای دزدگیر ماشین قطع بشه.
    چون همین آقایی که جا باتری اش رو آهنی کرده بود نیز گفته بود که یک بار دیگر ماشینش مورد سرقت واقع شد. اما وقتی دزد دید که باتری در این محفظه ی آهنی قرار دارد و هیچ راه دسترسی ای بهش نداره ، بیخیال شد و از صحنه فرار کرد.

حالا دوستان اطلاعی در این زمینه دارند؟ متاسفانه من دیگر به کسی که در بالا ذکر کردم دسترسی ندارم :(

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوست من یه تسمه فلزی سایز باتری بده واست بسازن جا قفل هم بزار...ابتکار به خرج بدی بهتره تا چیزای تو بازارو بگیری که دزدا باز کردن اونا رو هم تمرین کردن

6. 2 کاربر از hessam.hk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •