تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 28 اولاول ... 14202122232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 272

نام تاپيک: پرسش و پاسخ های سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه معرفی قالب و افزونه

داره خودمونی میشه Arsham.room's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام نقشه مکانی در گوگل مپ رو به زیر یکی از صفحات سایت اضافه کنم
    مشکل اینجاست که بعد از قرار دادن کد iframe و انتشار، نقشه رو برام لود نمیکنه بلکه همون کد رو تو سایت نشون میده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این مشکل رو برطرف کنم.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوستان، خواهشا یکی راهنمایی کنه
    در ضمن سایت هم با وردپرس طراحی شده

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام نقشه مکانی در گوگل مپ رو به زیر یکی از صفحات سایت اضافه کنم
    مشکل اینجاست که بعد از قرار دادن کد iframe و انتشار، نقشه رو برام لود نمیکنه بلکه همون کد رو تو سایت نشون میده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این مشکل رو برطرف کنم.
    کد رو کجا وارد کردید؟ در فایل page.php و ... یا در مدیریت وردپرس در قسمت نوشتن مطلب؟

4. این کاربر از arashlolos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

کد رو کجا وارد کردید؟ در فایل page.php و ... یا در مدیریت وردپرس در قسمت نوشتن مطلب؟
    ممنونم به خاطر توجهتون دوست عزیز
    توی مدیریت وردپرس یه برگه ایجاد کردم که یه آدرس مکان و شماره تماس توش هست و می خواستم زیر اون آدرس و شماره تماس نقشه مکان رو هم از طریق مپ گوگل قرار برم که نشون نمیده و خود کد رو تو اون برگه نمایش میده.
    این برگه هم لینک هستش به یه برگه دیگه که لیست کلی آدرس ها و شماره تماس ها رو نشون میده.

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

ممنونم به خاطر توجهتون دوست عزیز
    توی مدیریت وردپرس یه برگه ایجاد کردم که یه آدرس مکان و شماره تماس توش هست و می خواستم زیر اون آدرس و شماره تماس نقشه مکان رو هم از طریق مپ گوگل قرار برم که نشون نمیده و خود کد رو تو اون برگه نمایش میده.
    این برگه هم لینک هستش به یه برگه دیگه که لیست کلی آدرس ها و شماره تماس ها رو نشون میده.
    سلام
    اون کد رو باید در کدهای برگه خودتون قرار بدید.
    این لینک ها رو ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از arashlolos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ممنونم آرش جان
    لینک 2 یه کدی رو نوشته بود که باید به functions.php قالب سایت اضافه کنم
    اضافه میکنم و نتیجه رو اینجا میگم
    بازم تشکر بابت لطفت دوست من

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام من در استفاده از قالب های جدید مشکل دارم یا فارسی سازیش خیلی سخته یا وقتی فارسی می کنم خراب میشه بهتر نشان داده نمیشه. به نظر شما چکار کنم؟ سفارش طراحی سایت دارم چند مورد.

یا می خواهم ساخت قالب رو یاد بگیرم به نظرتون تا حد خوبی می شه یاد گرفت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

سلام دوستان
    قالب صحیفه نسخه 5.5.3 رو روی وردپرس نصب کردم و میخوای اسلایدر این قالب رو فعال کنم ولی هرچی گشتم پیداش نکردم این عکس تنظیمات قالب صحیفه :
    لطفا راهنمایی کنید در کدام قسمت باید برم اسلایدر را فعال کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه msm43njn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

الان دارم روی پوسته SKT-Corp کار می‌کنم که از options framework استفاده می‌کند. در خط ۳۵ فایل فایل header.php یک دستور شرطی وجود دارد که بصورت دینامیک نوع کلاس

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    را مشخص می‌کند. این المان دو کلاس دارد. یک کلاس ثابت که همان wrapper_main است و دیگری که دو حالت layout_wide یا layout_box خواهد بود. دستور شرطی زیر مشخص می‌کند که کدام کلاس به تگ بالا داده شود.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در نسخه‌ای که بنده روی آن کار می‌کنم بصورت پیشفرض کلاس layout_box به تگ div در بالا داده می‌شود در صورتی که در نسخه نمایشی آنلاین کلاس layout_wide به آن داده شده است. آدرس نسخه آنلاین پوسته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می‌باشد. بسیار سپاسگذار خواهم بود که بنده را راهنمایی دقیق بفرمایید کجا را ویرایش کنم تا کلاس layout_wide به تگ مذکور داده شود.
    Last edited by msm43njn; 09-04-2016 at 10:27.

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP (نسخه ی ۱٫۵٫۱)

اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP (نسخه ی ۱٫۵٫۱)

سلام؛
    مدتی است که افراد به سمت مسنجرهای متعدد تلفن همراه متمایل شده اند! یکی از به جدیدترین و سریعترین این مسنجرها برای برقراری ارتباط تلگرام می باشد.حالا اگر شما مدیر وبسایت وردپرسی هستید و از نرم افزار تلگرام بر روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر خود استفاده می کنید پیشنهاد میکنم حتما مقاله ی امروز ما را دنبال نمایید.

آقای امیر موسوی، افزونه ای ایجاد کردند که با کمک آن می توان وبسایت وردپرسی خود را به تلگرام متصل کنید و تمامی پیام ها و نوتیفیکیشن ها و به زبان ساده تر اتفاقاتی که در وبسایت وردپرسی شما رخ می دهد (مثلا ثبت نام کاربر جدید) را چک نمایید! فقط کافیست اکانت خود را برای وردپرس فعال کنید. اگر موافق باشید با هم به بررسی این افزونه بپردازیم.
    در نسخه ی جدید ۱.۵ امکانات متعدد دیگری اضافه شده است که بررسی خواهیم کرد.
    افزونه ی Telegram for WP

عملکرد افزونه

هر ایمیلی که از طرف سایت وردپرسی شما ارسال شود، متن آن به تلگرام شما نیز ارسال می شود. مثلا مواردی از قبیل ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …
    حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال می کند شما بر روی تلفن همراه خود، در نرم افزار تلگرام آن را مشاهده خواهید کرد.
    توجه!!! این افزونه پیام ها را در جایی ذخیره نمی کند و بلافاصله از سرور حذف خواهد شد!
    افزونه را در مسیر افزونه ها نصب و سپس فعال سازی نمایید.پس از فعال کردن افزونه، پیامی در بالای صفحه ی پیشخوان مشاهده خواهید کرد. پیام به این صورت می باشد : ( کد api_token شما تنظیم نشده است. لطفا به تنظیمات TWP بروید و آن را تنظیم کنید.)
    شما برای تنظیم کردن این مورد بر روی گزینه ی “تنظیمات TWP” در سمت راست پنل وردپرس خود کلیک کنید.

با وررود به بخش تنظیمات با دو تب «اطلاع رسانی ها» و «ارسال به کانال» مواجه می شویم. در هر یک از این تب ها دستور کار کاملی قرار داده شده است که به راحتی شما را برای انجام همه تنظیمات راهنمایی می کند.
    در تب اطلاع رسانی ها ملاحظه می کنید که گفته شده باید به ربات “Notifcaster” در تلگرام پیامی بدهیم تا “api_token” را به ما بدهد. برای اینکار بر روی لینک ربات در صفحه ی تنظیمات که با رنگ آبی مشخص شده کلیک می کنیم تا به صفحه ی آن در تلگرام منتقل شود.( اگر تلگرام بر روی دسکتاپ دارید می توانید در کامپیوتر خود کلیک کنید در غیر این صورت این لینک را در گوشی موبایل کلیک نمایید.)

پس از کلیک کردن و وارد محیط تلگرام شدن، api_token را دریافت می کنیم.

حال این کد را در صفحه ی تنظیمات افزونه در بخش “API Token” وارد کرده و تنظیمات را ذخیره می کنیم.(همانطور که ما در تصویر بالا وارد کرده ایم)
    پس از آن می توانید بر روی گزینه ی “بفرست!” کلیک کنید تا یک پیام آزمایشی برای شما در تلگرام ارسال شود تا از صحت عملکرد افزونه مطمئن شوید.

ارسال پیام به کانال

همانطور که گفته شد در نسخه ی جدید افزونه، امکان ارسال نوشته ها در کانال تلگرام نیز وجود دارد و همچنین در بخش تنظیمات نیز قسمتی برای آن به چشم میخورد. حال باید ببینیم چگونه تنظیمات آن را انجام داده و عملکرد آن به چه شکل است…
    اول از همه باید کانال و رباتی داشته باشید. (برای ساخت ربات تلگرام که قبلا خدمت شما آموزش داده شد عمل کنید و در صورتی که کانال تلگرام هم ندارید و نحوه ی ایجاد آن را نمی دانید می توانید با جستجو در گوگل به راحتی آن را بسازید. فقط توجه کنید که تلگرام شما باید به آخرین نسخه ی موجود، بروز باشد!)
    با فرض اینکه شما هم کانال تلگرام دارید به سراغ تنظیمات می رویم…

Bot Token>> در کادر مربوطه API ربات را وارد کنید.
    نام کاربری کانال>> نام کاربری که برای کانال خود ایجاد کرده اید را همراه با علامت “@” وارد نمایید. (دقیقا مانند نمونه ی بالا)
    همیشه به تلگرام بفرست>> با فعال کردن تیک «همیشه به تلگرام بفرست» در بخش ارسال به کانال، دیگر هنگام ارسال مطلب جدید احتیاج نیست بر روی گزینه ارسال به کانال هر دفعه کلیک نمایید.
    الگوی پیام>> امکان بسیار جالبی که در این نسخه ایجاد شده است، تعیین الگوی پیام با ایموجی ها و تگ های به خصوصی است که کاملا چارچوب پیام ها را مشخص می کند. در ضمن شما میتوانید از طریق لینک «نمونه الگوها» الگوهای نمونه را هم مشاهده نمایید.
    پیش‌نمایش لینک‌ها در پیام‌ها>> اگر لینکی در مطلبتان دارید با تیک زدن این گزینه تمامی لینک ها به حالت عادی در می آیند و به کانال شما ارسال می شوند.

حال بر روی گزینه ی “ذخیره ی تغییرات” کلیک کنید.
    ما ربات و کانال ساختیم که این دو را به هم ارتباط دهیم تا نوشته های ما نیز در کانال ارسال شود. اما چطور ربات را به کانال رابط کنیم؟
    به تنظیمات کانالی که ساخته اید مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید:
    ۱- بر روی گزینه ی “Administrator” کلیک کنید.
    ۲- روی گزینه ی “Add Administrator” کلیک کنید.
    ۳- رباتی را که ساخته اید به عنوان مدیر انتخاب کنید و آن را اضافه کنید.

کار تمام شده و شما می توانید از این به بعد در ویرایشگر وردپرس خود (برگه ها و نوشته ها) هر مطلبی را که می خواهید در کانال تلگرام نیز ارسال کنید.

از این پس می توانید از امکانات این افزونه به راحتی بهره مند شوید.
    نکته!!! : آن دسته از دوستانی که قبلا، قادر به نصب افزونه شده اند باید دوباره از این طریق Token جدید دریافت نمایند.
    نکات مهم!!!

۱٫ پنل ارسال به کانال فعلا در همه صفحات مربوط به ارسال پست نمایش داده می شود. در نسخه های بعد کاربران می توانند انتخاب کنند که داخل چه صفحاتی فقط نمایش داده شود.
    ۲٫ اگر آدرس صفحات فارسی است، از انتخاب گزینه “افزودن پیوند کامل در انتهای پیام ” حتی الامکان خودداری کنید.
    ۳٫ امکان ارسال به گروه ها و سوپرگروه ها هم در این نسخه اضافه گردید.
    ۴٫ اگر افزونه akismet فعال باشد، ممکن است پیام های مربوط به ثبت دیدگاه به شما نرسد.
    جمع بندی!

همانطور که می دانید، وردپرس برای هر فعالیتی از قبیل عضویت افراد در وبسایت شما، ایجاد دیدگاه، نوشتن پیام و… ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.بعلاوه می دانیم بسیاری از دوستان تمایل دارند مطالبشان به صورت اتوماتیک در کانال تلگرام منتشر شود! این افزونه در نسخه ی جدید این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است! شما با نصب این افزونه و تنظیمات آن می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

سازنده ی افزونه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پایدار باشید

13. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •