تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 18 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 172

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان. میخواستم پلی 4 بگیرم. ریجن دو. این قضیه اپ دیتش چیه؟ چند گیگ هست؟ چون یکی هست 30 تومن بیشتر میگیره.میگه اون 30 تومن برا اپ دیتشه

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

آپدیت نرم افزاری دستگاه هست که یکسری مشکلات نرم افزاری رو بر طرف میکنه و امکانات بهینه و جدیدتری رو در اختیار کاربر قرار میده

شما خودت هم میتونی این کارو انجام بدی نیازی نیست بیرون بدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

Faghat PS4

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام به همه دوستان.
    اقا من میخوام کنسول بگیرم.اهل بازی هستم زیاد بازی میکنم
    اولا میخوام کنسول از لحاظ کیفیت گرافیک بازی ها بهترین باشه و بازیهاش متنوع و زیاد باشه.
    قیمت برام زیاد مهم نیست.
    من الان سیستم خیلی خوبی دارم و خودم چون با قطعات بخوبی اشنا هستم سیستم خوبی بستم و همه بازی های روز رو براحتی حتی با گرافیک بالا اجرا میکنه و مشکلی در بازی های PC ندارم
    اما میخوام کنسول که میگیرم واقعا فرقشو در گرافیک و طبیعی بودن بازی و تصویر در مقایسه با PC احساس کنم.
    البته مزیت های دیگه کنسول داره که سیستم نداره که میخوام کنسول بازی بگیرم.
    الان بهترین کنسولها xbox one && ps4 هستن درسته؟؟
    خب ممنون میشم کامل توضیح بدید اولا در مقایسه با سیستم که بازیها رو راحت اجرا میکنه این دوتا کنسول گرافیکشون بهتره و ارزش خرید دارن؟

بعد کامل توضیح بدن دوستانی که بخصوص دارن این کنسول هارو که فرق بین این دوتا ps4 و xbox one چیه؟گرافیک کدوم بهتره؟؟
    بازیهای کدوم بیشترو متنوع و با کیفیت تره؟؟
    این بازی انحصاری دقیقا یعنی چی؟
    امکانات جانبی هر دو رو میشه نام ببرید و بگید مختصر هر کدوم چه کاربردی داره؟مثل کینکت
    و اینکه هر کدوم رو که بهتر بود بخرم تا چند سال پشتیبانی میشن و کنسو جدیدتر چند سال بعد قراره بیاد؟
    شرمنده زیاد شد سوالهام.
    ممنونم ازتونم

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان.
    اقا من میخوام کنسول بگیرم.اهل بازی هستم زیاد بازی میکنم
    اولا میخوام کنسول از لحاظ کیفیت گرافیک بازی ها بهترین باشه و بازیهاش متنوع و زیاد باشه.
    قیمت برام زیاد مهم نیست.
    من الان سیستم خیلی خوبی دارم و خودم چون با قطعات بخوبی اشنا هستم سیستم خوبی بستم و همه بازی های روز رو براحتی حتی با گرافیک بالا اجرا میکنه و مشکلی در بازی های PC ندارم
    اما میخوام کنسول که میگیرم واقعا فرقشو در گرافیک و طبیعی بودن بازی و تصویر در مقایسه با PC احساس کنم.
    البته مزیت های دیگه کنسول داره که سیستم نداره که میخوام کنسول بازی بگیرم.
    الان بهترین کنسولها xbox one && ps4 هستن درسته؟؟
    خب ممنون میشم کامل توضیح بدید اولا در مقایسه با سیستم که بازیها رو راحت اجرا میکنه این دوتا کنسول گرافیکشون بهتره و ارزش خرید دارن؟

بعد کامل توضیح بدن دوستانی که بخصوص دارن این کنسول هارو که فرق بین این دوتا ps4 و xbox one چیه؟گرافیک کدوم بهتره؟؟
    بازیهای کدوم بیشترو متنوع و با کیفیت تره؟؟
    این بازی انحصاری دقیقا یعنی چی؟
    امکانات جانبی هر دو رو میشه نام ببرید و بگید مختصر هر کدوم چه کاربردی داره؟مثل کینکت
    و اینکه هر کدوم رو که بهتر بود بخرم تا چند سال پشتیبانی میشن و کنسو جدیدتر چند سال بعد قراره بیاد؟
    شرمنده زیاد شد سوالهام.
    ممنونم ازتونم
    بعضی بازی ها تا اینجا کار بروی PS4 با کیفیت 1080 اومده که بروی Xbox1 با کیفیت 900 اومده یا برابر همدیگه
    در بعضی بازی ها جزییات بهتر بروی PS4
    ولی به اون صورت تا حالا بهم باجی ندادن(از نظر اینکه هیچ کدومشون شاید هیچوقت نخریدم مثل نسل قبل)
    X طرفداراش میگن شبکه انلاینش که اسمش Xbox live هست از PSN شرکت سونی خیلی بهتره.ولی اینو مد نظر داشته باشید که ایکس لایو پولی هست.PSN رایگان و پولی داره.
    انحصاری همونطور که اسمش مشخصه بازی هست که منحصر شده به همون کنسول.مثل Ryse son of rome ,Sunset Overdrive اختصاصی XBOX1 و برای PS4 که عناوین The Order 1886 و blood borne اومدند.تعداد در سال برای هر کنسول شاید به انگشتان یک دست هم نرسه
    امکانات جالبی خاصی ندارند و فقط برای خالی کردن بیشتر جیب مشتری هستند
    برای پشتبانی هم دو رقیب مثل هم رفتار می کنند.اصولا شرکت های بازی سازی باید حمایت کنند که اگر الان رو نگاه کنید می بینید که بازی ها جدید برای اگر برای نسل هفت بخواد منتشر بشه برای هر دو کنسول 360 , PS3 میاد
    من بودم PS4 چون تا اینجا کار هر چند زیاد چشم گیر نبوده تفاوتش ولی بازم از One بهتر بوده.

6. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    بازیهای اتنحصاری دوتا رو میشه نام ببرید و بگیدتو گرافیک بازی کدوم بازیهاش بهتره؟
    الان ps4 چندتا مدل داره؟اسلیم و.. نداره؟ نمیاد اسلیمش؟اسلیم فرقش چیه؟

ps4 ساخت کدوم کشورها الان تو بازار هست؟ژاپنش هست؟؟
    باندل چیه دقیقا؟بازی همراهشه؟چندتا باندل داره؟
    بازی اصلاش چنده؟؟هنوز کرک نشده و مشخصه کرک میشه یا نه؟

راستی هارد 500 گیگ کمه دارن برای چیه؟چون وقتی بازی ارجینال فقط میخوره هارد به چه درد میخوره؟
    ممنونم

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    بازیهای اتنحصاری دوتا رو میشه نام ببرید و بگیدتو گرافیک بازی کدوم بازیهاش بهتره؟
    الان ps4 چندتا مدل داره؟اسلیم و.. نداره؟ نمیاد اسلیمش؟اسلیم فرقش چیه؟

ps4 ساخت کدوم کشورها الان تو بازار هست؟ژاپنش هست؟؟
    باندل چیه دقیقا؟بازی همراهشه؟چندتا باندل داره؟
    بازی اصلاش چنده؟؟هنوز کرک نشده و مشخصه کرک میشه یا نه؟

راستی هارد 500 گیگ کمه دارن برای چیه؟چون وقتی بازی ارجینال فقط میخوره هارد به چه درد میخوره؟
    ممنونم
    تو پست قبلیم انحصاری ها رو گفتم .شما می تونید تفاوت گرافیکی با سرچ Screen shot بازی ها متوجه بشید.فقط با توجه به اینکه Ryse برای X1 2013 بوده و Order 2015 PS4برای همین گرافیک Order کمی بهتره.از این طرف عنوان Sunset Overdirve Xone نقدهای بهتری از Infamous second son PS4 گرفته همچنین گرافیک بهتری داره. این دوتا بازی رو با هم مقایسه کردم چون شباهت زیادی بهم دارند اگر نه هر بازی باید با سبک خاص خودش مقایسه بشه.
    PS4 اسلیم نداره.شاید بیاد. بیادم فرقی نمی کنه چون همون قطعاته با مصرف برق کمتر و کوچیکتر شده (شاید).همش ساخت یکجاست.
    ریجن بندی (منطقه بندی)داره که ریجن یک بخری مخصوص سفارش امریکاست.برای دانلود DlC (محتوای اضافی قابل دانلود) بهتره.
    باندل چیزی که همراه کنسول میاد.می تونه بازی باشه.می تونه عکس بازی رو کنسول بازی.می تونه خدمات اینترنتی کنسول باشه
    حدودای 200 تومان.کرک نشده و معطل شدنش نباش .این نسل خبری نیست(با توجه به اینکه 2سال گذشت).می تونی کرایه کنی روزی 5 تومان یا بخری بعدا 20-40 تومان بزاری روش با یک بازی روز تعویض کنی
    درباره هاردم اطلاعی ندارم
    Last edited by Khan gholi; 26-05-2015 at 05:19.

9. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

بازم ممنونم جواب دادی.
    خب پس گرافیک بازیها بستگی به سازنده بازی داره که گرافیک بالا یا پایین میسازه. چندتا سوال هست ممنون میشم بچها جواب بدن
    1-بازی هایی که برای دوتا میان مثل فیفا یا ساکر کدوم کنسول گرافیک بهتری داره؟؟
    2-راستی من یه سیستم قوی دارم گرافیکمم خوبه بازی های کال اف دیوتی گاست و بتلفیلد 3 رو با بالاترین گرافیک و 1080 اجرا کردم جواب میده میخواستم بپرسم ps4 گرافیکش کیفیتش با سیستم من چقد فرق داره؟جوری هست که ارزش خرید داشته باشه؟
    سیستم من اینه>
    cpu=intel i7 3770k 3.5 ghz
    main-asus z77-v
    ram=8 gig 2000mhz
    graphik=Nvidia GTX 460 1g 256bit

3-گفتین ساخت کجاست ps4 ؟؟ژاپنش هست؟ چینش کیفیتش خوبه؟؟
    4-بعد ریجن ها رو زذن اروپا و اسیا و امریکا و.. فرقش دقیقا چیه؟ میگن اروپا و امریکاش امکاناتش تو ایران جواب نمیده و نباید اصلا اینجا خریدش؟؟درسته؟
    5-این دانلود dic چیه؟؟
    6-بازی هاش در اینده ارزون نمیشه؟

ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ممنونم
    ربطی ب اورجینال و غیر اورجینال نداره
    شما هنگامی که دیسک را وارد میکنی دقیقا مثل pc شروع میکنه ب نصب کردن بازی ...و دیسک برای چک کردن لایسنس بازی هست یعنی اینکه بازیت اصل هست یا نه؟
    .
    .
    ببین برتری کنسول ها نسب به pc ها که منو مجبور به خرید کنسول کرد ایناست:
    ۱.قدیمی نمیشن و تا ۱۰ سال هر بازی که بیاد رو بالا میارن (مثلا گرافیک شما الان خیلی ضعیف هست و cod:aw را متوسط بالا میاره)
    ۲.میشه باهاشون انلاین بازی کرد (با pc میشه ولی بازی اورجینال خیلی کم گیر میاد)
    ۳.درد سر نرم افزاری ندارن هی بخوای ویندوز عوض کنی پچ بریزی و....

12. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ریجن بندی (منطقه بندی)داره که ریجن یک بخری مخصوص سفارش امریکاست.برای دانلود DlC (محتوای اضافی قابل دانلود) بهتره.
    ریجن کنسول هیچ ربطی به بازی و dlc نداره اون ریجن اکانت هست که برای دانلود dlcباید با بازی یکی باشه
    3-گفتین ساخت کجاست ps4 ؟؟ژاپنش هست؟ چینش کیفیتش خوبه؟؟
    4-بعد ریجن ها رو زذن اروپا و اسیا و امریکا و.. فرقش دقیقا چیه؟ میگن اروپا و امریکاش امکاناتش تو ایران جواب نمیده و نباید اصلا اینجا خریدش؟؟درسته؟
    هیج فرقی ندران و اینا همش چرت محضه...
    دستگاهی که برای امریکا میفرستند میشه ریجن ۱ برای اروپا و خاورمیانه میشه ریجن ۲ برای اسیا ریجن ۳ استرالیا ریجن ۴
    و هیچ فرقی ندارند فقط ریجن ۳ ژابن جای x و o در منو فرق داره پیشنهاد میشه ۳ ژاپن نخیرید

5-این دانلود dic چیه؟؟
    محتوای اضافی بازی مانند یک اسلحه یک ماشین یک نقشه و...
    6-بازی هاش در اینده ارزون نمیشه؟
    بازی ها بر اساس دلار هستند ۶۰ دلار معمولشه !
    ولی بازی های قدیمی الان خیلی ارزونن زیر ۷۰ تومن هستند الان

14. 3 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •