تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 172

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

دوستِ من یه سرویس هست به اسم Play Now فکر میکنم.
    با این سرویس میشه بازی کرد.
    شما که فقط میخوای Pes13 بازی کنی چرا Ps4 میگیری؟
    در ضمن نهایتا تا آبان سالِ جاری Pes2015 برای Ps4 فکر کنم بیاد.
    چون pes14 به من حال نداد.بهرحال بعید میدونم بیشتر از یکی دو سال دیگه بشه از دستگاه های سری قبل مثل ایکسباکس 360 یا ps3 استفاده کرد.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

چون pes14 به من حال نداد.بهرحال بعید میدونم بیشتر از یکی دو سال دیگه بشه از دستگاه های سری قبل مثل ایکسباکس 360 یا ps3 استفاده کرد.
    تا پایان سالِ ۲۰۱۵ پشتیبانی از Xbox 360 ادامه داره
    منم با Pes14 زیاد حال نکردم.
    اما شما بگیر Ps4 رو ۱۰۰٪ اگر مشکلی با هزینه‌هاش نداری (مخصوصا هزینه بازی هاش)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

تا پایان سالِ ۲۰۱۵ پشتیبانی از Xbox 360 ادامه داره
    منم با Pes14 زیاد حال نکردم.
    اما شما بگیر Ps4 رو ۱۰۰٪ اگر مشکلی با هزینه‌هاش نداری (مخصوصا هزینه بازی هاش)
    میمونم اول اردیبهشت میگیرم تا یکم قیمتش افت کنه.حوصله بازیهای مرحله ای رو دیگه ندارم تا بخوام بخرم و تا آخر برم و بعد رو دستم بمونه.بازیهایی مثل ماشین یا فوتبال رو میخرم چون تا آخر رفتن نداره و همیشه استفاده میشه

4. این کاربر از saeid199_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

میمونم اول اردیبهشت میگیرم تا یکم قیمتش افت کنه.حوصله بازیهای مرحله ای رو دیگه ندارم تا بخوام بخرم و تا آخر برم و بعد رو دستم بمونه.بازیهایی مثل ماشین یا فوتبال رو میخرم چون تا آخر رفتن نداره و همیشه استفاده میشه
    پیشنهاد من به شما کامپیوتر به جای کنسوله
    یه دسته ی ایکس باکس هم می خری میشینی بازی می کنی

6. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

پیشنهاد من به شما کامپیوتر به جای کنسوله
    یه دسته ی ایکس باکس هم می خری میشینی بازی می کنی
    پیشنهادِ خوبی هست
    اما فک کنم دوستمون ترجیح میدن با دستگاهی که صرفا برا گیم هست کار کنن تا یه کامپیوتر
    (هر چند بحثش قبلا شده و من قبول دارم یه کیسِ گیمینگِ خفن میتونه فوق‌العاده خوب باشه اما هم هزینه داره و هم دردسر)

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

به نظرم کنسول واسه پولدارا یعنی کسی که بتونه هر ماه 2 تا بازی بخره که میشه حدود 400 - 500 تومن خوبه!

الان یه کنسول جدید 2 تومنه بازیشم 200 تومن حدود 2500 با 2 تا بازی..بعد بخای هرماه 2 تا بازی بخری همینجوری هزینش میره بالا تا 10 میلیون..

نظرم یه کیس گیمینگ با 3-4 تومن جمع کنید خیلی خوبه بازیها یکامپیوترم که تقریبا رایگانه میتونی از دوستت بگیری بریزی رو هارد

9. این کاربر از COD MW3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام.

پیشنهاد من یک XBOX1 هست.
    اگه برید ببنید که چه بازی هایی براش ومده (فقط یکم گرونه)

راستی گزینه خرید لپ تاپ گیمینگ هم هست.اینجور لپ تاپ ها به خاط گرافیک و پردازنده قوی که دارند مخصوص بازی کردن هستند.
    Last edited by kian98; 08-03-2014 at 21:20.

11. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligool21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

به نظرم کنسول واسه پولدارا یعنی کسی که بتونه هر ماه 2 تا بازی بخره که میشه حدود 400 - 500 تومن خوبه!

الان یه کنسول جدید 2 تومنه بازیشم 200 تومن حدود 2500 با 2 تا بازی..بعد بخای هرماه 2 تا بازی بخری همینجوری هزینش میره بالا تا 10 میلیون..

نظرم یه کیس گیمینگ با 3-4 تومن جمع کنید خیلی خوبه بازیها یکامپیوترم که تقریبا رایگانه میتونی از دوستت بگیری بریزی رو هارد
    کجا برای پولدار هستش .من خودم پلی 3 داشتم بازی اورجینال میخریدم انلاین بازی میکردم که خود انلاین یه دنیای دیگه هستش دیگه مشکل خرید چند تا dvd نصب کرک و نخوندن یکی از سی دی ها و pc قوی داشتن ... نداشتم .بازی هم که 200 میخری اگه جدید و همون روز اول و پلمپ بگیری این قیمته و میگیری بعد از بازی با 20 تومان تعویض میکنی با یه عنوان دیگه یا میفروشی با یه مقدار کمتر . اگه هم عجله نکنی میتونی بازی ها رو بعد از 1 ماه با قیمت خیلی پایین تر تهیه کنی .من خودم بازی ها رو بعد 2 ماه تهیه میکردم و بازی های قبل تر میگرفتم بعد از بازی هم به همون قیمت میفروختم بعضی ها هم بیشتر شده بود بازیش بخاطر کمیاب بودن .خلاصه بگم که بجز 2 3 بازی که از مغازه دار گرفتم ضرر نکردم بیشترشو سود هم کردم

اینا رو گفتم بخاطر اینه که پلی 4 هم مثل همین 3 اورجینال خوره

فکر این 200 تومان بازی نباش یک بار فقط میدی واسه بازی بعد عوض میکنی بازی هاتو . کنسول که میخری الان قیمتش 1700 پلی 4 رجین 1 بعضی موقع ها هم گرونتر میشه مثل پلی 3 بعد از خرید کنسول مثلا اگه -- بشه اون موقع نجومی میکشه که به این زودی ها یا اصلا -- نمیشه

13. 2 کاربر از aligool21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

فرق ریجن 1 و 2 و 3 چی هستش که اینقدر اخلاف قیمت دارن؟کدومش بهتره؟

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

پیشنهادِ خوبی هست
    اما فک کنم دوستمون ترجیح میدن با دستگاهی که صرفا برا گیم هست کار کنن تا یه کامپیوتر
    (هر چند بحثش قبلا شده و من قبول دارم یه کیسِ گیمینگِ خفن میتونه فوق‌العاده خوب باشه اما هم هزینه داره و هم دردسر)
    درسته. ولی با توجه به شرایط ایشون که می خواهند بازی قدیمی تر رو بازی کنند و این که خوبی پی سی این هستش که هر بازی که بخواید رو می تونید اوریجینال بازی کنید و اگر هم نخواید کرک شدش رو بازی می کنید. نکته ی دیگه این که یک کیس ۳ میلیونی تقریبا هم قدرت با یک کنسول نسل جدید هست و درسته گرون تر هست اما در عوض به شما امکانات بیشماری میده در استفاده های غیر بازی کردن و نظر شخصی خودم این هست که انحصاری های PC بهتر از کنسول ها هستند.
    یک اشاره ای هم بکنم که کنسول های جدید از معماری شبیه کامپیوتر خونگی استفاده می کنند. این قضیه ۲ تا نکته ی مثبت برای PC داره:
    ۱. بازی های اینده مشکلات کمتری با PC خواهند داشت و دیگه با بازی های پر مشکلی مثل GTA IV مواجه نمیشیم.
    ۲. اگر در اینده کنسول نسل جدیدی -- شد میشه انتظار بوجود اومدن شبیه ساز هارو براشون داشت.

در کل هرکسی با یه چیزی حال می کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •