تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 23 اولاول ... 101617181920212223 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 229

نام تاپيک: پاسخ گویی به سوالات شما دوستان در خصوص برند های دوو، اسنوا، ال جی و سامسونگ تمامی محصولات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض خرید ماشین ظرفشویی

سلام من میخوام‌ماشین ظرفشویی بگیرم و نمیدونم از بین برمد های زیادی که تو بازار هست کدومو انتخاب کنم واقعا جنس تقلبی خیلی خیلی زیاده شما کدام برند و کدام مدل رو پیشنهاد میدین رنج بودجه ام ۲ میلیون تا ۳ میلیون هست
    ۱۴ نفره میخوام و محصولی که خدمات پس از فروشش خیلی خوب باشه جنس مطمئنی باشه
    راه تشخیص تقلبی یا اصل بودن رو هم میگین لطفا
    پیشنهاداتی که به من دادن بکوو مدل ۶۱۴۸ و الجی و دوو بوده جنس ایرانی هم نمیخوام

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام من میخوام‌ماشین ظرفشویی بگیرم و نمیدونم از بین برمد های زیادی که تو بازار هست کدومو انتخاب کنم واقعا جنس تقلبی خیلی خیلی زیاده شما کدام برند و کدام مدل رو پیشنهاد میدین رنج بودجه ام ۲ میلیون تا ۳ میلیون هست
    ۱۴ نفره میخوام و محصولی که خدمات پس از فروشش خیلی خوب باشه جنس مطمئنی باشه
    راه تشخیص تقلبی یا اصل بودن رو هم میگین لطفا
    پیشنهاداتی که به من دادن بکوو مدل ۶۱۴۸ و الجی و دوو بوده جنس ایرانی هم نمیخوام
    از بهترین ماشین های ظرفشویی برند LG هست
    برای خرید جنس اصلی از طریق نمایندگی اقدام کنید
    جنس رو با ضمانت تحویل بگیرید و میان براتون نصب میکنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    من میخام لباس شویی برا جهیزیه ام بگیرم
    ۸ کیلویی و بدون تسمه
    _بین سه برند ال جی ،دوو و اسنوا کدوم بهتره؟؟هم بخاطر میفیت و همینطور خدمات پس از فروشش
    _اینکه میگن تو بازار ال جی داریم ساخت چین و اسم کره روشه درسته؟چطور میشه اطمینان کرد؟
    _و اینکه علت اختلاف قیمت لباس شویی اسنوا در بازار و سایت اسنوا بخاطر چیه؟!!!که تو بازار گرونتره
    توی شهرستان ما فقط ال جی نمایندگی داره!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من میخام لباس شویی برا جهیزیه ام بگیرم
    ۸ کیلویی و بدون تسمه
    _بین سه برند ال جی ،دوو و اسنوا کدوم بهتره؟؟هم بخاطر میفیت و همینطور خدمات پس از فروشش
    _اینکه میگن تو بازار ال جی داریم ساخت چین و اسم کره روشه درسته؟چطور میشه اطمینان کرد؟
    _و اینکه علت اختلاف قیمت لباس شویی اسنوا در بازار و سایت اسنوا بخاطر چیه؟!!!که تو بازار گرونتره
    توی شهرستان ما فقط ال جی نمایندگی داره!
    سلام. در مورد لباس شویی. خیلی از مدلهای لباس شویی سامسونگ و lg مونتاژ ایران هستند.
    برخی مدلها هم مونتاژ ویتنام، چین.
    شما برچسب پشت لباس شویی یا برچسبی که روی قسمتی که در قرار میگیره را نگاه کن که روی آن نوشته باشه made by LG یا Made by Samsung که در این صورت مونتاژ دیگر کشورها، بغیر از کره است
    و اگر Made in Korea داشت که مونتاژ کره است.

ضمن اینکه با جستجوی مدل های مختلف متوجه میشی که برخی از مدلها فقط در سایت گلدیران موجود است و در سایت خود Lg وجود نداره که آنها مونتاژ داخل هستند.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من یه سوال داشتم اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من میخوام ماشین لباسشویی و یخچال ال جی برای جهیزیه ام بگیرم
    در مورد ماشین لباسشویی آیا بین الجی ساخت کره با دیگر کشورها مثلا تایلند از نظر کیفیت تفاوتی وجود داره؟ ساخت تایلند فقط مونتاژه یا قطعاتش رو هم خودش می سازه؟ شما خرید لباسشویی ساخت تایلند رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
    و اینکه آیا در مورد یخچال هم این قضیه وجود داره یا یخچال فقط در کره ساخته میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

با سلام
    دوستان من یه پروژه کلاسی دارم در رابطه با برند اسنوا. آمیخته بازاریابی اش ،استراتژی ها و خصوصا راهبردهای تبلیغاتی اش و وضعیت عملکردش از گذشته تا حالا....
    هرچی هم سرچ میکنم کمتر به نتیجه میرسم. با شرکت هم تماس گرفتم ولی گفتن باید حضوری باشه که من چون شهرستانم امکانش نیست ممنون میشم اگه اطلاعات مستند و معتبری در رابطه با این برند دارید در اختیارم قرار بدین.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

با سلام
    دوستان من یه پروژه کلاسی دارم در رابطه با برند اسنوا. آمیخته بازاریابی اش ،استراتژی ها و خصوصا راهبردهای تبلیغاتی اش و وضعیت عملکردش از گذشته تا حالا....
    هرچی هم سرچ میکنم کمتر به نتیجه میرسم. با شرکت هم تماس گرفتم ولی گفتن باید حضوری باشه که من چون شهرستانم امکانش نیست ممنون میشم اگه اطلاعات مستند و معتبری در رابطه با این برند دارید در اختیارم قرار بدین.
    بنظرم اگه ارشد میخونی برو تا کاخونه اسنوا
    اگه لیسانس هستی برو تا نمایندگی های اسنوا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان من میخوام یه یخچال ساید بای ساید تا 10 تومن بخرم ، به نظرتون کدوم برند تو این زمینه موفق تر عمل کرده و مدلی هم پیشنهاد در ذهن دارید ؟

متشکرم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من یه سوال داشتم اگه امکانش هست بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من میخوام ماشین لباسشویی و یخچال ال جی برای جهیزیه ام بگیرم
    در مورد ماشین لباسشویی آیا بین الجی ساخت کره با دیگر کشورها مثلا تایلند از نظر کیفیت تفاوتی وجود داره؟ ساخت تایلند فقط مونتاژه یا قطعاتش رو هم خودش می سازه؟ شما خرید لباسشویی ساخت تایلند رو پیشنهاد میکنید یا نه؟
    و اینکه آیا در مورد یخچال هم این قضیه وجود داره یا یخچال فقط در کره ساخته میشه؟
    در مونتاژ اکثر قطعات توسط همان LG تامین میشه.
    الان لباس شویی LG در ایران هم مونتاژ میشود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در خصوص یخچال هم شما برچسب داخل یخچال را نگاه کن و ببینید مونتاژ یا ساخت کجاست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اشتباه ارسال شد ، لطفا حذف شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •