تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 229

نام تاپيک: پاسخ گویی به سوالات شما دوستان در خصوص برند های دوو، اسنوا، ال جی و سامسونگ تمامی محصولات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

خيلى ممنون,شما لباسشويي بدون تسمه پيشنهاد ميکنيد يا با تسمه؟همچنين بفرماييد ک هم لباسشويي وهم ظرفشويي دوو از نظر دوام وکارايي در چه حد هستند؟منظورم اينه ک کارشون خوب ورضايت بخش هست ومهمون 2روزمون نيستن؟ببخشيد کامل توضيح بديد من وسواس دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

خيلى ممنون,شما لباسشويي بدون تسمه پيشنهاد ميکنيد يا با تسمه؟همچنين بفرماييد ک هم لباسشويي وهم ظرفشويي دوو از نظر دوام وکارايي در چه حد هستند؟منظورم اينه ک کارشون خوب ورضايت بخش هست ومهمون 2روزمون نيستن؟ببخشيد کامل توضيح بديد من وسواس دارم
    بدون تسمه داراي صدا و لرزش كمتر و ضمانت 130 ماهه موتور مي باشد. بنده پيشنهاد مي كنم از اين مدل ها يكي را تهيه كنيد 8114،8214 و يا 8314 كه بيشتر از نظر ظاهري تفاوت دارند هر سه مدل رنگ سفيد و نقره اي دارند. بنده هم لباسشويي دوو و از مدل بدون تمسه دارم كه راضي هستم. الان در حدود 1 سال است كه استفاده مي كنم.
    ظرف شويي هم در چند ماه اخير فروش بسيار بالايي داشته و من سوالي كه از دوستان خدمات داشتم موردي جهت خرابي بسيار كم و محدود بوده است. و در تمامي برند ها مواردي به صورت موردي پيدا مي شود و هيچ وقت،‌هيچ برندي نمي تواند ادعا كند كه من هيچ وقت خرابي ندارم.
    از نظر دوام نيز مطمن باشيد مشكلي نخواهيد داشت، و خدمات 24 ساعته دوو در صورت بروز هرگونه مشكلي در خدمت شما خواهد بود.
    لطفا بفرماييد كدام شهر هستيد تا نزديكترين نمايندگي را به شما معرفي كنم. تا محصول مورد نظر شما با قيمت مناسب خدمت شما ارايه نمايند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

چرا نمونه های بدون گارانتی معرفی نمیشه؟؟؟یعنی حتی از مونتاژایران هم بی کیفیت تره؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

[QUOTE=aminkhan2014;8643316]چرا نمونه های بدون گارانتی معرفی نمیشه؟؟؟یعنی حتی از مونتاژایران هم بی کیفیت تره؟؟[/QUOT
    نمونه هاي بدون گارانتي در بعضي مدل ها و برندها مشابه در ايران ندارند و حتي در بعضي موارد با سيستم برق ايران هماهنگي ندارند. ما در اينجا برندهايي را معرفي مي كنيم كه اصلي هستند و داراي ضمانت نامه معتبر هستند و مي توانيم اطلاعات كاملي را خدمت دوستان ارايه كنيم. و از كالاهي بدون گارانتي اطلاعاتي در اختيار نداريم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

بدون تسمه داراي صدا و لرزش كمتر و ضمانت 130 ماهه موتور مي باشد. بنده پيشنهاد مي كنم از اين مدل ها يكي را تهيه كنيد 8114،8214 و يا 8314 كه بيشتر از نظر ظاهري تفاوت دارند هر سه مدل رنگ سفيد و نقره اي دارند. بنده هم لباسشويي دوو و از مدل بدون تمسه دارم كه راضي هستم. الان در حدود 1 سال است كه استفاده مي كنم.
    ظرف شويي هم در چند ماه اخير فروش بسيار بالايي داشته و من سوالي كه از دوستان خدمات داشتم موردي جهت خرابي بسيار كم و محدود بوده است. و در تمامي برند ها مواردي به صورت موردي پيدا مي شود و هيچ وقت،‌هيچ برندي نمي تواند ادعا كند كه من هيچ وقت خرابي ندارم.
    از نظر دوام نيز مطمن باشيد مشكلي نخواهيد داشت، و خدمات 24 ساعته دوو در صورت بروز هرگونه مشكلي در خدمت شما خواهد بود.
    لطفا بفرماييد كدام شهر هستيد تا نزديكترين نمايندگي را به شما معرفي كنم. تا محصول مورد نظر شما با قيمت مناسب خدمت شما ارايه نمايند.
    ممنون از راهنماييتون,بنده ساکن شيراز هستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

نمونه گارانتی دار کجا اصلی هست،وقتی داره در ایران مونتاژ میشه؟مثلا نفاوت لباسشویی 1496 الجی با 380 مونتاژ ایرانی توی چی هست؟یا مثلا تی وی ها؟گارانتی مگر به تعهداتشون عمل میکنند؟
    Last edited by aminkhan2014; 09-06-2015 at 05:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    لطفا نظرتون رو درباره محصولات بکو بگید (یخچال و لباس شویی) و با کدوم برند دیگه می شه مقایسه کردش؟
    ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام
    میخوام برای مادرم یخچال فریزر 30 فوت بگیرم که مارک ال جی مدنظرم هست. سه مدل مشابه با قیمتهای متفاوت توی بازار موجوده. لطفا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنید:
    1- مدل 3029 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارانتی گلدیران قیمت 3.800.000
    2- مدل 329 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارنتی گلدیران قیمت 4.380.000
    3- مدل 832 رنگ سفید ساخت کره با گارانتی ادنان سرویس قیمت 3.900.000
    رنگ استیل مورد آخر هم فقط 80 هزار با سفید تفاوت قیمت دارد.

من هر چی توی نت در خصوص ادنان سرویس گشتم چیزی پیدار نکردم!!!!!
    لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام لطفا بفرمایید کدام یک از این دو مدل کیفیت بهتری دارند و به طور کلی کدوم بهترند؟
    1.
    Snowa SLD-58S36BLD

2.
    Samsung 58H5885 LED TV

http://www.-------------/Product/DKP-59631/Samsung-58H5885-LED-TV/%D8%AA%D9%84%D9%88%D9%8A%D8%B2%D9%8A%D9%88%D9%86-LED-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%85%D8%AF%D9%84-58H5885

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    میخوام برای مادرم یخچال فریزر 30 فوت بگیرم که مارک ال جی مدنظرم هست. سه مدل مشابه با قیمتهای متفاوت توی بازار موجوده. لطفا در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنید:
    1- مدل 3029 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارانتی گلدیران قیمت 3.800.000
    2- مدل 329 رنگ سفید مونتاژ ایران با گارنتی گلدیران قیمت 4.380.000
    3- مدل 832 رنگ سفید ساخت کره با گارانتی ادنان سرویس قیمت 3.900.000
    رنگ استیل مورد آخر هم فقط 80 هزار با سفید تفاوت قیمت دارد.

من هر چی توی نت در خصوص ادنان سرویس گشتم چیزی پیدار نکردم!!!!!
    لطفا راهنمایی کنید
    من تجربه هیچکدام نداشتم ولی درمورد گارانتی
    مورد3 از مواردی هست که قاچاق وارد میشه و گارانتیشون هم اکثرا پشتیبانی قوی مثل گلدیران نداره،بگردین شاید نمونه بدون گارانتی اش را 100-200 تومان کمتر بخرین

11. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •