تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: TP-Link 3G Modem MA-180 VS D-Link DWM-156/A7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

14 TP-Link 3G Modem MA-180 VS D-Link DWM-156/A7

سلام به همه
    بنده مودم 3جی دی لینک رو خریده بودم. که قابلیت های مکالمه با کامپیوتر و دریافت و ارسال اس ام اس حتی فارسی رو داشت و اینترنتش بد نبود (آنتن گاهی نوسان می زد ولی کم) به نا به عللی فروختمش. قیمت کنونیش هم 85 تومنه شایدم پایین تر
    و دیشب هم مدل تی پی لینک خریدم اینم 95 تومن که گرون تر از اون یکیه. مشکل اینه که اس ام اس فارسی نه میفرسته و نه دریافت می کنه. و قابلت مکالمه نداره.

1.به نظر شما آیا ممکنه آپ دیتی باشه که بشه اس ام اس فارسی هم رد و بدل بشه و قابلیت مکالمه بهش اضافه بشه؟
    2.به نظر شما آنتن دهی و قدرت تی پی لینک بهتره یا دی لینک؟
    3.کلا به نظر شما نگهش دارم یا بفرشوم دی لینک بخرم؟ کلا با مودم های دی لینک هم حال نمی کردم ویه جورایی زیاد ادا می دادن (مودم ای دی اس ال منظورم بود) و محصولات تی پی لینک رو خوب تر می دیدم.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

دوست من شما کار بدی که فروختی Dlinkــو !
    من بنا به کارم خیلی با مودم وایرلس سیم کارت خور سرو کار دارم که به مشتریا میدم+سیم کارت!بیشتر مودمای Dlink برا سیم کارتا خوبن!(هم سرویس دهی و هم سرعت کانکشن و همسازی!)
    بهتره بفروشینو همون Dlink ــو بخرین!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوست من شما کار بدی که فروختی Dlinkــو !
    من بنا به کارم خیلی با مودم وایرلس سیم کارت خور سرو کار دارم که به مشتریا میدم+سیم کارت!بیشتر مودمای Dlink برا سیم کارتا خوبن!(هم سرویس دهی و هم سرعت کانکشن و همسازی!)
    بهتره بفروشینو همون Dlink ــو بخرین!
    سلام
    اتفاقا گذاشتمش واسه فروش
    اما نکته ای که یادمه این بود که مودم دی لینک دیر تر از تی پی لینک کانکت میشد. در هر بار کانکت هم ارور میداد و باید دی سی میشدم و دوباره کانکت می شدم.

این که میفرماید مودم های دیلینک واسه سیمک کارت خوبن میتونین یکم تجربیاتتونو بیشتر در اختیارم بزارین؟ (اما در مورد مودم های ای دی اس ال دی لینک من این نظرو ندارم. تی پی لینک ها بهتر عمل کردن به نظر من)

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

سلام
    اتفاقا گذاشتمش واسه فروش
    اما نکته ای که یادمه این بود که مودم دی لینک دیر تر از تی پی لینک کانکت میشد. در هر بار کانکت هم ارور میداد و باید دی سی میشدم و دوباره کانکت می شدم.

این که میفرماید مودم های دیلینک واسه سیمک کارت خوبن میتونین یکم تجربیاتتونو بیشتر در اختیارم بزارین؟ (اما در مورد مودم های ای دی اس ال دی لینک من این نظرو ندارم. تی پی لینک ها بهتر عمل کردن به نظر من)
    بله در مورد مودمای ADSL تی پی لینک بهتریه!
    در مورد کانکت شدن هم فک کنم مشکل از دستگاهتون باشه من خودم اوایل هر دو رو مقایسه کردم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بله در مورد مودمای ADSL تی پی لینک بهتریه!
    در مورد کانکت شدن هم فک کنم مشکل از دستگاهتون باشه من خودم اوایل هر دو رو مقایسه کردم!
    پس دوباره دی لینک رو میخرم
    تی پی لینک گرون تر هم هس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

آپدتی برای یکی از این دو نیامده؟ بخصوص واسه تی پی لینک که مشکل اس ام اسش حل بشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •