تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 61 اولاول ... 11515758596061
نمايش نتايج 601 به 610 از 610

نام تاپيک: كليه ی بحث ها، سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزار BlueStacks

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز برای بار اول باید ف ی ل ت ر ش ک ن وصل بشی بعد. دیگه این ارور رو نمیده.

موفق و پیروز باشی

پروفشنال محمد نامدار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز برای بار اول باید ف ی ل ت ر ش ک ن وصل بشی بعد. دیگه این ارور رو نمیده.

موفق و پیروز باشی

سلام
    امتحان کردم / نشد که
    راه دیگه ای نداره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام.من تازه نرم افزا BlueStacks دانلود کردم با وجود این که پسورد نرم افزا که داخل سایت هست درست وارد می کنم نرم افزا نصب نمی شه ویندوز لپ تاپ من سون هست و 32بیتی.کسی نیست به من کمک بده چند روز منتظر جواب سوالم هستم
    Last edited by Azarbarati; 06-03-2019 at 07:59.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

13

سلام ببخشید من با این ارور برخورد کردم:

input string is not in corect format

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام
    من نرم افزار Bluestacks ورژن4.205.10.1001 را در ویندوز 64 بیتی 8 دارم و میخواهم این نرم افزار را روت کنم اما متاسفانه به دلیل نبود فایل root.fs در درایو فایل نصبی با هر نرم افزاری که خواستم که روت کنم موفق نشده ام ، اکر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
    سپاسگزارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    T@Br!z_041

پيش فرض

سلام
    من نرم افزار Bluestacks ورژن4.205.10.1001 را در ویندوز 64 بیتی 8 دارم و میخواهم این نرم افزار را روت کنم اما متاسفانه به دلیل نبود فایل root.fs در درایو فایل نصبی با هر نرم افزاری که خواستم که روت کنم موفق نشده ام ، اکر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
    سپاسگزارم.
    سلام
    از این برنامه با این ورژن استفاده کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    T@Br!z_041

پيش فرض

سلام
    سپاسگزارم.
    سلام
    از این برنامه با این ورژن استفاده کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض

سلام " منbluestacks نصب کردم میخواستم از اکانت گوگل پلی ک وارد کردم logout بشم ولی نتونستم " برنامه رو پاک کردم از اول نصب کنم اما الان میگه اخرین ورزن روی دستگاه نصبه " با اینکه من رفتم از کنترل پنلم پاکش کردم...
    ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

پیشاپیش عذرخواهی مکینم که سوالم رو اینجا میپرسم. تاپیکی مناسب رو پیدا نکردم تا بپرسم. بقیه تاپیکها هم ظاهرا خیلی فعال نیستن خیلی مهم و واجبه برام.من نرم افزار لایتنر jmemorize رو خیلی وقته تو لپ تاپم دارم و استفاده میکنم.پریروز یه هو سیستم خود به خود خاموش شد و موقع روشن شدن یه صفحه ابی بالا اومد و بعد از اون برنامه جی ممورایز از کار افتاد. برنامه رو که اجرا میکنم روی نوار کار ویندوز اسم و ایکون برنامه میاد منتهی خود برنامه روی صفحه بالا نمیاد. منظورم اینه که مثلا شما وقتی چند تا برنامه رو باز میکنید تو ویندوز تو نوار کار ویندوز دکمه همه برنامه ها هست. که با کلیک روی اونها نرم افزار بالا میاد. قطعا همتون دیدین. منتهی من روی جی ممورایز کلیک میکنم بالا نمیاد جرا؟
    من ازمون استخدامی دارم اخر هفته و با این نرم افزار مطالب و فرمولها و لغتهای رو یاد حفظ میکردم. الان نمیدونم چی کار کنم. این چند روزه مونده هم مهمه برای مرور. کمککنید.ممنونمیشم

- - - Updated - - -

پیشاپیش عذرخواهی مکینم که سوالم رو اینجا میپرسم. تاپیکی مناسب رو پیدا نکردم تا بپرسم. بقیه تاپیکها هم ظاهرا خیلی فعال نیستن خیلی مهم و واجبه برام.من نرم افزار لایتنر jmemorize رو خیلی وقته تو لپ تاپم دارم و استفاده میکنم.پریروز یه هو سیستم خود به خود خاموش شد و موقع روشن شدن یه صفحه ابی بالا اومد و بعد از اون برنامه جی ممورایز از کار افتاد. برنامه رو که اجرا میکنم روی نوار کار ویندوز اسم و ایکون برنامه میاد منتهی خود برنامه روی صفحه بالا نمیاد. منظورم اینه که مثلا شما وقتی چند تا برنامه رو باز میکنید تو ویندوز تو نوار کار ویندوز دکمه همه برنامه ها هست. که با کلیک روی اونها نرم افزار بالا میاد. قطعا همتون دیدین. منتهی من روی جی ممورایز کلیک میکنم بالا نمیاد جرا؟
    من ازمون استخدامی دارم اخر هفته و با این نرم افزار مطالب و فرمولها و لغتهای رو یاد حفظ میکردم. الان نمیدونم چی کار کنم. این چند روزه مونده هم مهمه برای مرور. کمککنید.ممنونمیشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •