تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در باز کردن فایل ورد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض مشکل در باز کردن فایل ورد

من یک برنامه نوشتم توسط Asp.net که خروجی این برنامه یک فایل ورد است همراه به اطلاعات خاصی که در آن ریخنه می شود
    برای این کار هم ااین مقادیر رو داخل کدم وارد کردم :
    Using Microsoft.Office.Interop.Word
    Using Office
    برنامه مذکور بدون هیچ مشکلی روی کامپیوتر خودم اجرا میشه ولی وقتی اونو به سرور Published کردم با خطای زیر مواجه شدم :
    Retrieving the COM class factory for component with CLSID {000209FF-0000-0000-C000-000000000046} failed due to the following error: 80040154.
    تو اینترنت هم خیلی جستجو کردم ولی نتیجه ای نداد ...لطفا اگه کسی کمکی میتونه بکنه خبر بده
    در ضمن به سرور دسترسی ندارم چون رایگان است و پشتیبانی ندارد .
    با تشکر فراوان از دوستان

داره خودمونی میشه iman129080's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اول از همه از داخل استارت گزینه Component Service رو جستجو و روش کلیک کن تا صفحه باز بشه
    بعد از زیر مجموعه Component Service گزینه Computers رو باز کن و بعد گزینه My Computer رو باز کن و بعدش DCOM Config رو باز کن

از زیر مجموعه این پوشه دنبال Microsoft Word 97-2003 Document بگرد و بر روی این گزینه کلیک راست کن و propertise رو انتخاب کن

از زبانه General قسمت Authentication Level رو روی None تنظیم کن

از زبانه Security توی قسمت Launch and Activistion permission گزینه Customize رو انتخاب کن روی edit کلیک کن دکمه add رو بزن و بعد دکمه Advanced و بعد دکمه Find Now حالا از توی لیست دنبال IIS_IUSRS بگرد و انتخابش کن و اوکی بزن و دوباره اوکی بزن
    حالا مجوز Local Launch و Local Activation رو روی allow تنظیم کن و مابقی تیک ها خالی بمونه روی اوکی بزن

حالا از قسمت Access Permission گزینه Customize رو انتخاب کن و دکمه ادیت رو بزن دوباره مثل قبل IIS_IUSRS رو انتخاب و اضافه کن این بار توی قسمت پایین فقط تیک Local Access روی Allow تنظیم بشه و مابقی خالی بمونه و اوکی بزن

توی زبونه Identity هم گزینه this user رو انتخاب کن و نام کاری و کلمه عبور سرور رو انتخاب کن و بعد دکمه apply و ok رو بزن

یادت باشه افیس حتما باید روی سیستم نصب باشه من با نسخه 2021 32 بیت تست کردم جواب داد

یه نکته هم بگم اگر میخواید فایل ورد رو به pdf تبدیل کنید باید همین یوزری رو که اینجا وارد کردید و گذاشتید توی کد web.config روی پوشه ای که میخواید pdf داخل اون ذخیره بشه دسترسی full control داشته باشه وگرنه خطای command Fail دریافت می کنید
    منظورم اینه که اگر مثلا قراره pdf توی پوشه PDFFiles ذخیره بشه باید روی پوشه کلیک راست کنید و از قسمت Security برای یوزر دسترسی فول بزارید
    Last edited by iman129080; 26-04-2023 at 16:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •