تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 33 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 321

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بنده از درگاه بانک پارسیان پرداخت کردم و از طریق همین بانک پیگیری کردم تا بالاخره شماره موبایل مدیر آنلاین پیشرو که فردی هست به نام مرتضی عبیری رو بهم دادند. شخصا بهش تماس گرفتم ولی با بی ادبی و فحاشی بهم پاسخ داد. این رفتارش باعث شد ازش نگذرم و هم به پلیس فتا هم enamad و هم بانک پارسیان شکایت کردم. مردک تا فرداش پولمو پس داد. ولی همین که یک هفته پول تو حسابش بود و هیچ غلطی نکرد خودش یه جور کلاهبرداریه. لطفا شما هم پیگیری کنید تا این طور کلاهبردارا راحت تو اینترنت فعالیت نکنند.

2. 6 کاربر از dmcie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه signul.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Fasa

پيش فرض

بنده هم یه بار ازشون خرید داشتم حدود یکماه طول کشید تا رسید به دستمون ..
    یا جواب نمی دادند یا ارسال میکردن بسته برگشت میخورد !!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خدایی حال کردم با کارت.اگه بقیه هم مثل تو بودن کسی جرات نمیکرد کلاهبرداری کنه

داره خودمونی میشه milkyway1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر منم سایت خوبی نیست چون چند ماه پیش میخواستم ازشون سی پی یو و رم بگیرم نگرفتم دقیق یادم نیست چرا، ولی ازشون نخریدم.
    ضمنا هر چی از طریق چت آنلاین پیام دادم کسی جواب نمیداد فقط یه جمله اومد که فک کنم اونم پیام سیستم بودم.
    Last edited by milkyway1; 10-01-2015 at 02:36.

داره خودمونی میشه zalzalak_amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    R00t

پيش فرض

وقتی تجربیات خریدون رو از فروشگاه ها میگید راحت آدم میفهمه از کی بخره از کی نه...

واقعا ممنون از به اشتراک گذاری تجربیاتتون و هرکسی هم پولشو میخورن پیگیر باشه تا تهش.

یا علی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من از دیجی کالا ال دیجیتال تبلت شاپ و نیاز کالا تبریز خرید داشتم.از سایت ایران هدفون هم خرید داشتم.تو مشاوره بهترین سایت ایران هدفون بود.تو بسته بندی و خدمات دیجی کالا .بقیشونم خوب بودن و قابل اعتماد.فقط یه mp4از سایت نیاز کالا خریدم قبلشم پرسیدم گفت موجوده.پول ریختم 4 ردز شد خبری نشد ایمیل دادم معذرت خواهی کردن گفتن تازه بار سونی رسیده سریع میفرستیم و بالاخره 4 روز بعدش فرستادنش با بسته بندی بد.البته محصول مشکلی نداشت ولی همین یه ذره بدقولی واسه من اعصاب خورد کن بود وگرنه بنده خداها معذرت هم خواستن.

8. 2 کاربر از arsenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنده از درگاه بانک پارسیان پرداخت کردم و از طریق همین بانک پیگیری کردم تا بالاخره شماره موبایل مدیر آنلاین پیشرو که فردی هست به نام مرتضی عبیری رو بهم دادند. شخصا بهش تماس گرفتم ولی با بی ادبی و فحاشی بهم پاسخ داد. این رفتارش باعث شد ازش نگذرم و هم به پلیس فتا هم enamad و هم بانک پارسیان شکایت کردم. مردک تا فرداش پولمو پس داد. ولی همین که یک هفته پول تو حسابش بود و هیچ غلطی نکرد خودش یه جور کلاهبرداریه. لطفا شما هم پیگیری کنید تا این طور کلاهبردارا راحت تو اینترنت فعالیت نکنند.
    سلام منم 400 تومان یه کیس خریدم امابرام نفرستادن جوابم نمیدن.تروخدا شماره مبایل رو اگه میشه بهم بده تماس بگیرم.

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

احتمالا این سایت در منزل اداره می شه و خبر از انبار و موجودی و ... نیست .
    شما سفارش که دادید اینا میرن می گردن تو بازار پیدا میکنن و با قیمت بالاتر می فرستن واستون . اگه پیدا هم نکنن اگه پیگر نباشید پولتونو می خورن اگه دیدن خریدار سریش هست پولشو پس می دن .

به نظرم دیجی کالا امتحان خودشون پس داده و از همه نظر مورد قبوله .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دیجی موجود نداشت حتی نماینگی گرین هم نداشت مجبور شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

از لــــيون كامپيوتر ميخريدي . اين همه سايت معروف رفتي از كجا هم خريد كردي .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •