تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به برنامه اوریجین...(Origin)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

داداش من که میخوام اورجین رو باز کنم وقتی که log in میشم یهو کامپیوتر هنگ میکنه مجبورم ریست کنم چه کنم ؟ :(((((

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام خسته نباشید این نرم افزار ------ فیر رو ازکجا دان کنم ویندوزم 64 بیته چطوری باید باش کارکنم پورتو ادرس ای پی رو بایدازکجا بگیرم وی پی ان که میخرم فقط یوزر پس میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

بنده cd key بازی plants vs zombie garden warfare رو خیدم و وارد کردم درستم بود
    وقتی بازیو دانلود کردم از ارجین موقع نصب ارور میده
    An Unexpected Error Has Ocurred. Please Try Again In A Few Moments.
    Error: 327683:0
    Improve Origin By Sending An Error Report.
    اگر عکس ارور رو هم خواستید میدم

فقط لطفا یه راه حل بگین ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان من از cd key اشتراکی استفاده میکنم.یه مشکلی که دارم اینه که هر تقریبا یک هفته یبار ارور میده که you must be online when loging in for first time.و بعد از انلاین وارد شدن مشکل حل میشه و دوباره یه هفته بعد تکرار.چیکار باید بکنم واسه حل این مشکل که همیشه بتونم راحت افلاین بازی کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض راهنمایی کردن

با سلام خدمت دوستان

بنده cd key بازی plants vs zombie garden warfare رو خیدم و وارد کردم درستم بود
    وقتی بازیو دانلود کردم از ارجین موقع نصب ارور میده
    An Unexpected Error Has Ocurred. Please Try Again In A Few Moments.
    Error: 327683:0
    Improve Origin By Sending An Error Report.
    اگر عکس ارور رو هم خواستید میدم

فقط لطفا یه راه حل بگین ممنون
    سلام دوست خوبم . من هم سال پیش سی دی کی این بازی رو خریدم و با این مشکل شما رو به رو شدم . چون از یه سایت دیگه بازی رو دانلود کردم و به ارجین شناسایی کردم . اول باید شما تو فسمت library رو اسم بازی راست کلیک کنید و repair game یا گزینه ای شبیه به این که فایل های بازی رو دوباره چک میکنه و فایل های ناقص رو دوباره دانلود میکنه بزنید . من این کار رو کردم بازی کار کرد و تونستم بازی کنم ولی متاسفانه چون سرورهای بازی تو امریکا هست بعضی وقتا لگ داشتم و بعد از یه مدت همش ارور داد منو از بازی انداخت بیرون شاید بخاطر تقلب کردن من باشه چون کلی سکه رایگان کسب کردم . خلاصه خیلی اذیتم کرد. و کلا دیگه به طرفش هم نمیرم و خیلی بازی خوب و باحالی بود حیف ! شاید اد کردم به اکانت دیگه م و مشکلم حل شد نمیدونم امتحان نکردم .من باتلفید رو بازی کرده بود اینطوری اصلا نبود . بگذریم امیدوارم شما دوست عزیز شانس بیاری و بتونی راحت بازی کنی و تقلب هم اصلا نکن.کلا اروجین با ای پی ایران مشکل داره چیکار میشه کرد چون ما خاری هستیم تو چشم دشمنانمون !

داره خودمونی میشه saeidrezay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان عزیز مشکل در برفراری ارتباط با سرور برنامه اوریجین از بعد از آپدیت دیروز 23 شهریور که برای برنامه اومد بوجود اومده و مشکل به وجود اومده تنها مربوط به خود نرم افزار میباشد و به بازی های این شرکت ربطی نداره شما فقط کافیه مرحله سینک کردن اطلاعات سیو بازی رو رد کنید تا وارد بازی بشید
    برای این منظور از یک ف ی ل ت ر شکن خوب میثل ( فری گیت) (در این مورد من خودم از این استفاده میکنم)استفاده کنید
    برنامه ف ی ل ت ر شکن رو باز کنید و بعد برنامه اوریجین رو باز کنید اگه باز بود یک بار بسته دوباره باز کنید حالا بازی که میخواید رو اجرا کنید بعد از اینکه بازی شروع کرد و دیتا سینک شد و وارد محیط بازی شدید دیگه لازم نیست و برنامه رو ببندید

داره خودمونی میشه pasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان من با قند شکن هم که وارد ارجین میشم این ارور رو میگیرم لطفا کمک کنید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

8. این کاربر از pasia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من با قند شکن هم که وارد ارجین میشم این ارور رو میگیرم لطفا کمک کنید
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    برای منم همین خطا رو میده چه با قتدشکن چه بدون قندشکن!!!

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    اقا من تاحالا با ارجین کار نکردم یعنی نصب کردم اما اولین بازی که میخوام روش انجام بدم و موفق به دانلود سنگینش 40 گیگیش شدم بتلفید 1 هست ، حالا میخوام بدونم اگر من سی دی کی اشتراکی رو خریداری کنم باید به چه شکل بازی و دیتای اونو به برنامه بشناسونم که دیگه نره دانلود کنه و بعد اینکه ایا حتما برای اجرای هربار بازی نیاز به اتصال اینترنت دارم به صورت دائم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کلا حذف کنید دوباره نصب کنید اوکی میشه اورجین برای مشکل دوست بالایی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •