تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 97

نام تاپيک: تغییر کد کشور اسمارت هاب و استفاده از اسمارت هاب آن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    آلان وضعیت تلویزیون شما چگونه است ؟ می توانید بطور خلاصه بگویید مشگلتان چیست؟

بعد از آپدیت فریمور از ورژن 1102 به 1111 سیستم کنترل صوتی از داخل منو حذف شده و فقط فرامین صوتی را باید با ریموت کنترل به تی وی منتقل کرد نه به صورت مستقیم با خود تی وی
    شما گفتین آی سی ای ای پی رام باید ریست بشه،تلویزیون رو بردم 2تا از نمایندگی های سام سرویس مشهد،گفتن نمیشه و چیپستش رو اسرائیل تولید میکنه و الان دیگه به ایران ربطی نداره و با ریست کردن ای ای پی رام درست نمیشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بعد از آپدیت فریمور از ورژن 1102 به 1111 سیستم کنترل صوتی از داخل منو حذف شده و فقط فرامین صوتی را باید با ریموت کنترل به تی وی منتقل کرد نه به صورت مستقیم با خود تی وی
    شما گفتین آی سی ای ای پی رام باید ریست بشه،تلویزیون رو بردم 2تا از نمایندگی های سام سرویس مشهد،گفتن نمیشه و چیپستش رو اسرائیل تولید میکنه و الان دیگه به ایران ربطی نداره و با ریست کردن ای ای پی رام درست نمیشه
    دوست عزیز

من فکر نمی کنم گفته آنها صحیح باشد و اگر می توانستم از نزدیک تلویزیون تان را ارزیابی کنم و از روشهای مرسوم برای رفع عیب استفاده کنم و بهتر می توانستم کمک تان کنم ولی با این وجود منتظر بمانید تا فریمور جدید بیاید ,و یا از سایت استرالیا فریمور قبلی خودتان را دانلود کرده ببینید آیا قبول نصب می کند یا نه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یا از سایت امارات دانلود کنید
    Last edited by matinpour; 20-12-2013 at 00:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز

من فکر نمی کنم گفته آنها صحیح باشد و اگر می توانستم از نزدیک تلویزیون تان را ارزیابی کنم و از روشهای مرسوم برای رفع عیب استفاده کنم و بهتر می توانستم کمک تان کنم ولی با این وجود منتظر بمانید تا فریمور جدید بیاید ,و یا از سایت استرالیا فریمور قبلی خودتان را دانلود کرده ببینید آیا قبول نصب می کند یا نه؟

با تشکر از کمکتون
    همین دیروز صبح سایت امارات رو چک کردم فریمور 1111.2 بود الان شده 1112،اپدیت میکنم ایشالا که اصلاح شده
    بعد از آپدیت اطلاع رسانی می کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز

فکر کنم سایت استرالیا بهتر باشه،چون آخر مدلاش آی اِم داره،که این دقیق مدل تلویزیون منه
    سایت استرالیا: F8000am
    تلویزیون من :F8880am
    سایت امارات:f8000ar
    البته قبلن خودم ورژن قبلی رو از سایت امارات دانلود کرده بودم و نصب کردم
    ولی چون سایت استرالیا واس سایز 55 این فریمور رو عرضه کرده و کلن تو سری F8000 اون کشور 46 اینج عرضه نشده،مشکلی نداره که من اون فریمور سایت استرالیا رو که واس سایز 55 عرضه شده رو روی تلویزیون 46 اینج خودم نصب کنم؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز تلویزیون شماکه سریFهست در قسمت بروز رسانی نرم افزار بروزرسانی از طریق یواس بی موجود هست که بشه به صورت دستی بروزرسانی کنه تلویزیون منF6400هست فریموار از سایت امارت دانلود کردم روی فلش استخراج ولی گزینه بروز رسانی از یواس بی در قسمت پشتیبانی وجود نداره ؟ ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فکر کنم سایت استرالیا بهتر باشه،چون آخر مدلاش آی اِم داره،که این دقیق مدل تلویزیون منه
    سایت استرالیا: F8000am
    تلویزیون من :F8880am
    سایت امارات:f8000ar
    البته قبلن خودم ورژن قبلی رو از سایت امارات دانلود کرده بودم و نصب کردم
    ولی چون سایت استرالیا واس سایز 55 این فریمور رو عرضه کرده و کلن تو سری F8000 اون کشور 46 اینج عرضه نشده،مشکلی نداره که من اون فریمور سایت استرالیا رو که واس سایز 55 عرضه شده رو روی تلویزیون 46 اینج خودم نصب کنم؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    دوست عزیز
    معمولا در یک سری فریمور ها با هم یک سان هستند و به اینچ زیاد بستگی ندارد و اگر هردو فریمور را از نظر ورژن و بایت حافظه ای باهم مقایسه کنید و حتی از نظر محتوای درونی می بینید یکسان هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست عزیز تلویزیون شماکه سریFهست در قسمت بروز رسانی نرم افزار بروزرسانی از طریق یواس بی موجود هست که بشه به صورت دستی بروزرسانی کنه تلویزیون منF6400هست فریموار از سایت امارت دانلود کردم روی فلش استخراج ولی گزینه بروز رسانی از یواس بی در قسمت پشتیبانی وجود نداره ؟ ممنون
    دوست گرامی
    به دلیل تحریم بودن ایران،سرورهای سامسونگ در ایران کار نمیکنن و نمیتونی تلویزیون رو از سرورهای سامسونگ به صورت اتومات اپدیت کنی(اگه تنظیمات کشورت رو ایران باشه و از منوی مخفی کشورت رو تغییر نداده باشی)بخاطر همین راه حلش اینه که از اینترنت فایل مخصوص دستگاهت رو دانلود کنی و با فلش تلویزیونت رو آپدیت کنی
    فریمور دستگاهت رو میتونی از این لینک دانلود کنی،البته لینکی که میذارم مخصوص سایز 46 هست
    بعد از دانلود فلشت رو فرمت کنی و فایلی که دانلود کردی رو مستقیم رو فلش استخراج کن
    تلویزیونو خاموش کن،فلشو وصل کن،2-3 دقیقه صبر کن،بعد برو تو منوی بروز رسانی بزن اکنون بروزرسانی،خودش مستقیم از روی فلش فریمور رو تشخصی میده و نصببش میکنه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    همانطوری که قبلا هم توضییح دادم در همه تلویزیونها آبدیت از طریق usb موجود است و اگر این آیتم از منوی شما حذف شده یکبار تلویزیونتان را ریست کنید از طریق روش زیر
    تنظیمات ریست
    وقی که تلویزیون روشن است دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv
    و یا با کنترول معمولی
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    وقتی وارد منوی مخفی شود ید از منوی option ریست فاکتوری را ok کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز

دوست گرامي
    فريمور مربوط به استرليا رو نصب كردم،متاسفانه در اين ورژن هم كنترل صوتي در منوي ويژگي هاي هوشمند وجود ندارد و نميتوان به صورت صوتي به تلويزيون فرمان داد(البته به غير از دكمه ي وويس روي ريموت كنترل)
    ورژن هاي 1110 و 1111 و 1112 رو نصب كردم كه تو هيچ كدوم ازين ورژنا كنترل صوتي وجود نداره،تو هيچ مرجعي هم پيدا نكردم كه سامسونگ گفته باشه كنترل صوتي برداشته شده يا نه،يا اگه برداشته شده به چه دليل بوده و كي درست ميشه
    احتمالش هست كه اين امكان در منوي مخفي غير فعال باشه و بايد از طريق منوي مخفي فعالش كرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام مشکل اپدیت با یو اس بی حل شد اگر به ویدیو یوتیوپ بیستر دقت کرده بودم چند روز سر کار نبودم ورژن1115را اپدیت کردم ولی مشکل کنترل صوتی حل نشد احتمالا این مشکل از منوی مخفی باید حل بشه
    Last edited by morteza rasouli; 21-12-2013 at 16:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •