تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: سم پاشی ماشین

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

اگر اثری از ساس تو ماشین دیدین >> سرمایی که به 19- درجه سانتی گراد (به مدت 4 روز)برسه هم برای از بین بردن ساس می تونه مفید باشه .(فلزی بودن قسمت های مختلف ماشین برای انتقال گرما مفیده) از آب جوش با فشار برای جمع آوری و از بین بردن هم می تونید استفاده کنید.

یه نکته دیگه اینکه ساس در وسائل فلزی زندگی نمی کنه و بیشتر تو ااجناس چوبی مخفی میشه.
    و معمولا تو کشورهایی مثل کانادا با وجود سردسیر بودن هم دیده میشه این جور مواقع در زمان حمله ساس از یه متخصص مبارزه با آفات کمک میگیرن که البته شما تا حدود زیادی ساس رو کنترل کردین .. اینکه دنبال سم هستین تا جایی که من اطلاع دارم تقریبا مقابل هر اسپری و سمی مقاوم هستن مگر اینکه متخصص برای کنترل آفت با روشهای تلفیقی و در مرحله خاص از سم (با تشخیص و انتخاب متخصص) استفاده کنه..
    حقیقتش من تمام این جارو زدن ها و سم زدن ها رو اینجا انجام دادم داخل ماشینم، تا حالا هم اثری ازشان ندیدم.
    این سازمان های کنترل آفتی که اینجا هستند اول اینکه خیلی گرونند، حدود 800 دلار، بعدم اینکه تضمینی کار نمیکنند، یعنی میگند ممکنه کشته بشند، ممکنه کشته نشند.
    یکی از دوستان، تو کانادا تونسته بود از ایران حشره کش بیاره و با حشره کش از بین ببره.
    من یه دفعه از حشره کش های اینجا امتحان کردم، مستقیم زدم به عنکبوت، مثال بارز که دستش رو گرفت بالا گفت این ور هم بزن حال کنیم، هیچ اثری روش نداشت، تازه عنکبوت که همچین مقاوم هم نیست، واسه همین بیشتر میخوام تو ایران بگردم دنبال یک سم اساسی و تمومش کنم.
    یه چیزی هم که دیدم، من نمیدانستم اینها همان ساس خودمان هستم، و تا حالا هم تو ایران چنین مشکلی رو ندیدم ، یه اپیدمی، یعنی هیچ وقت نه خودم نه اطرافیانم نشنیده بودیم و اینطور به نظر میاد که تو اینجا خیلی گسترده تر از ایران است، در تمامی نوشته ها و تبلیغات تو ایران از سم اسم بردن در صورتیکه اینجا فقط گرما رو راه حل قطعی میدانند، واسه همین فکر میکنم باید یه سمی تو ایران باشه که کار ساز باشه، شایدم اشتباه میکنم، ایران آمدم باید برم این شرکت های سم پاشی، چند تا تحقیق کنم ببینم بهترین راه حل سمی چیست.
    مسئله دیگه اینکه اینها تو لپتاپ من هم رفته بودند، لپ تاپی که هیچ الیافی نداره

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حقیقتش من تمام این جارو زدن ها و سم زدن ها رو اینجا انجام دادم داخل ماشینم، تا حالا هم اثری ازشان ندیدم.
    این سازمان های کنترل آفتی که اینجا هستند اول اینکه خیلی گرونند، حدود 800 دلار، بعدم اینکه تضمینی کار نمیکنند، یعنی میگند ممکنه کشته بشند، ممکنه کشته نشند.
    یکی از دوستان، تو کانادا تونسته بود از ایران حشره کش بیاره و با حشره کش از بین ببره.
    من یه دفعه از حشره کش های اینجا امتحان کردم، مستقیم زدم به عنکبوت، مثال بارز که دستش رو گرفت بالا گفت این ور هم بزن حال کنیم، هیچ اثری روش نداشت، تازه عنکبوت که همچین مقاوم هم نیست، واسه همین بیشتر میخوام تو ایران بگردم دنبال یک سم اساسی و تمومش کنم.
    یه چیزی هم که دیدم، من نمیدانستم اینها همان ساس خودمان هستم، و تا حالا هم تو ایران چنین مشکلی رو ندیدم ، یه اپیدمی، یعنی هیچ وقت نه خودم نه اطرافیانم نشنیده بودیم و اینطور به نظر میاد که تو اینجا خیلی گسترده تر از ایران است، در تمامی نوشته ها و تبلیغات تو ایران از سم اسم بردن در صورتیکه اینجا فقط گرما رو راه حل قطعی میدانند، واسه همین فکر میکنم باید یه سمی تو ایران باشه که کار ساز باشه، شایدم اشتباه میکنم، ایران آمدم باید برم این شرکت های سم پاشی، چند تا تحقیق کنم ببینم بهترین راه حل سمی چیست.
    مسئله دیگه اینکه اینها تو لپتاپ من هم رفته بودند، لپ تاپی که هیچ الیافی نداره
    از دوستتون درباره اسم سم سوال کنید و لینکی که تو پست دوم گذاشتم چند تا از سم هایی که برای کنترل ساس استفاده میشه رو نام برده. استاندارد چیزی هست که تو آمریکا وجود داره. در ایران خیلی از سموم و حتی داروهایی که همه جای دنیا استفادشون ممنوع شده رو هنوز استفاده و تجویز میکنن.

به نظر من اگر تو ماشین بودن در عرض این 3 ماه حتما باید یه فعالیت و افزایش جمعیتی ازشون میدیدین. ولی خب اگر تو انتقال سم به آمریکا مشکلی ایجاد نشد از ایران سمی که دوستتون نتیجه گرفتن رو تهیه کنید.. ولی بازم امکان این هست که نتیجه ای که دوستتون گرفتن رو شما نگیرین.

3. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

از دوستتون درباره اسم سم سوال کنید و لینکی که تو پست دوم گذاشتم چند تا از سم هایی که برای کنترل ساس استفاده میشه رو نام برده. استاندارد چیزی هست که تو آمریکا وجود داره. در ایران خیلی از سموم و حتی داروهایی که همه جای دنیا استفادشون ممنوع شده رو هنوز استفاده و تجویز میکنن.

به نظر من اگر تو ماشین بودن در عرض این 3 ماه حتما باید یه فعالیت و افزایش جمعیتی ازشون میدیدین. ولی خب اگر تو انتقال سم به آمریکا مشکلی ایجاد نشد از ایران سمی که دوستتون نتیجه گرفتن رو تهیه کنید.. ولی بازم امکان این هست که نتیجه ای که دوستتون گرفتن رو شما نگیرین.
    حرف شما صحیح هست، من فکر میکنم یه مقدار خیلی زیادش وسواس فکری هست که از این موجود دارم و دنبال یه راه حل قطعی میگردم واسه اینکه خیال خودم راحت شه

5. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •