تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: اموزش ادیت فریمور های گوشی های الجی

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض اموزش ادیت فریمور های گوشی های الجی

با سلام به همه دوستان
    موضوع این الپیک در مورد ادیت فریمور های گوشی های الجی هستش
    البته من این روش رو روی ارینا تست کردم و نمیدونم روی گوشی های دیگه هم جواب میده یا نه

اولا از همه بهتر دیدم که دو مورد ایدیت فریمور بهتون اخطار بدم هم مشکلی پیش بیاد به عهده خودتونه ضمن این که تا جایی که در توانم باشه بهتون کمک میکنم ولی هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرم پس مواظب باشید

مطمئنا برای ادیت فریمور اولین چیزی که نیاز دارید یه مقدار دانش و نرم افزار های مورد نیاز هستش پس با معرفی نرم افزارها شروع میکنم

اولین نرم افزار مورد استفاده و مهم fte2 هستش که برای بدست اوردن فایل .bin از گوشی و فلش کردن دوباره گوشی ازش استفاده میشه از لینک زیر میتونید دانلود کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دومین نرم افزار winimage هستش که برای اکسترک و ادیت فایلهای فریمور گوشی و بازگردانی انها به داخل فایل .bin به کار میرود
    میتونید این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید که من از ورژن 8.1 استفاده میکنم

کد:

نرم افزار های بالا نرم افزار های اصلی مورد استفاده ما هستند در زیر چند مورد نرم افزار هم معرفی میکنم که برای ادیت زبان و تغییر رنگ مکعب و تغییر ایکون و .... به کار میرند که از اسمشون مشخصه

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    من این روش رو از یک سایت روسی پیدا کردم خیلی اذیت شدم برای فهمیدن مراحل کار یک تشکر میتونه کلی از این خستگی مو از بین ببره

اموزش ادیت هم تو پست بعد

2. 10 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

برای ادیت فریمور اول باید گوشیتون رو به فریموری که میخواین اون رو ادیت کنید فلش کنید توصیه من فریمور کریستال بلو هستش که میتونید از لینک زیر دانلود کنید
    کد:
    دلیل انتخاب این فریمور برای من این هستش که قابلیت قرار دادن عکس به عنوان بکگراند رو دارا هستش حالا شما هر فریموری رو که خواستید اون رو فلش کنید

سپس برنامه fte2 رو باز کنید و تنظیمات رو طبق عکس زیر انجام دهید

خوب بعدش مطمئن بشید که تمام درایور های گوشی نصب هستش

سپس باطری سیم کارت و مموری گوشی رو خارج کنید و با کابل گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید و دکمه استارت رو انتخاب کنید و دوباره استارت رو بزنید و صبر کنید تا عملیات تا صد در صد انجام بشه و کار تموم بشه

در انتهای کار ملاحضه میکنید که یک فایل در مسیر مشخص شده با پسوند بین درست شده که همون فایلی هستش که ما ادیت رو روی اون انجام میدیم

برای اکسترک کردن این فایل ما از برنامه winimage استفاده میکنم
    به این صورت عمل میکنیم که بعد از باز کردن برنامه گزینه open کلیک کرده و مسیر فایل بین رو انتخاب میکنیم
    میبینیم که بعد انتخاب فایلهای داخلی مشاهده میشوند برای اکسترکت روی \ کلیک کرده گزینه اکسترکت رو انتخاب و در نهایت تیک را روی گزینه سوم یعنی extract with pathname گذاشته و مسیر را مشخص و اوکی میکنیم

بعد از ادیت فایلهای مورد نظر این فایلها را بر روی برنامه win image دراگ میکنیم درست مثل شکل زیر

تا اینجا کار ما در مورد ادیت تمومه البته تو پست های بعدی در مورد نحوه ادیت و فایلهایی که ما ادیت خواهیم کرد و ...... بیشتر توضیح خواهم دارد

بعد از ادیت ما نیاز داریم که فایلهای ادیت کرده رو به گوشی انتقال بدیم که اونم تو پست بعدی مشاهده خواهید کرد

4. 4 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان توجه کنید که من تمام تلاشمو برای این که این اموزش هر چه ساده تر بیان بشه میکنم

تو این مرحله ما میخوام فایلی رو که دستکاری کردیم به داخل گوشی منتقل کنید برای این کار درست مانند حالت دریافت فایل از گوشی عمل میکنیم با این تفاوت که به جای انتخاب تب اپلود تب دانلود رو انتخاب میکنیم یعنی اول باید باطری و سیم کارت و مموری رو از گوشی خارج کنید و باقی قضایا تمام مراحل تو شکل مشخصه
    یادتون نره که مسیر فایل دستکاری شده رو مشخص کنید

تو پستهای بعدی در مورد نکات ادیت توضیح میدم

در ضمن اگه حوصله داشتم در مورد روش زنده کردن گوشی های مرده در اثر فلش اشتباه توضیح میدم این روشی که من ازش استفاده میکنم توسط خودم ابداع شده نمیدونم شاید کسای دیگه هم از این روش استفاده بکنند ولی من تو هیچ کدوم از فریمور های خارجی و داخلی همچین کاری ندیدم و برای بازگردانی گوشی تو روشی که اکثر سایتها بهش اشاره کردند نیاز دارید که فایل 400 مگی رو دانلود کنید که تو این روش نیازی به این کار نیست و شما از فایلهای فلشی که قبلا داشنید استفاده میکنید
    Last edited by rozysara; 02-08-2010 at 17:03.

6. 4 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

اين ادرس ها كه مغاير با قران و قانون اساسيه كشوره كه
    بسته ان كه

8. 2 کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

متاسفانه اینجا ایران هستش و همه سایت ها ف ی ل ت ر ه مگه اینکه خلافش ثابت بشه
    حالا اگه تونستی از ف ی ل ت ر شکن یا وی پی ان استفاده کن

10. 3 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

من دارم از راه fls امتحان ميكنم با برنامه FlashTool_E2 ولي موقع بوت كردن ارور ميده. هر لحظه امكان داره گوشيو بكوبونم به ديوار. اعصابم داره خورد ميشه

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب دیگه این چیزا قلق خاص خودش رو داره و به مرور زمان دستت میاد راستی چه اروری میده
    یه چیز دیگه درایور های گوشیت رو نصب کردی مخصوصا infineon رو

13. 2 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

عالی بود خیلی ممنونم به خاطر آموزش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •