تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گوشی بین 1,000,000 تا 1,200,000 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

14 راهنمایی برای خرید گوشی بین 1,000,000 تا 1,200,000 تومان

سلام

قصد خرید یک موبایل اندرویدی دارم، میخوام بین 1 میلیون (200 هزار +/-) هزینه کنم. با جستجویی که خودم انجام دادم به نظر میاد تو این رنج قیمت Samsung Galaxy S4 mini I9190/I9192 بهتر از همه باشه ولی چون سخت افزار از همه چیز برام مهم تره یک مقدار شک دارم، آخه CPU ایم گوشی دو هسته ایه ولی خوب از طرفی رمش 1.5 گیگه...

ممنون میشم اگر چند مدل خوب معرفی کنید با محوریت سخت افزار قوی تر (CPU و RAM) ترجیحا چهار هسته ای

داره خودمونی میشه daniel2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خواستم همینو بهت پیشنهاد بدم.اگه تهرانی از دیجیکالا بگیر.تخفیف ویژه داده.از 1190000 به 1120000 کاهش داده.گوشی خوبیه.

3. این کاربر از daniel2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه واقعا cpu و ram برات مهمه تو این رنج قیمت optimus g بهترینه

اگه از رم 2 گیگ و cpu چهار هسته ایش که همون cpu ایکسپریا زد هستش بگذریم ، کیفیت فوق العاده صفحه نمایش و کیفت فوق العاده صداش قابل وصف نیست

اما مموری کارت نمیخوره ( خودش 32 گیگ حافظه داره) و برند الجی هستش

5. این کاربر از puya2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من دو مدل به شما پیشنهاد میکنم،

LG Optimus G و Sony Xperia ZR

اگر فقط برای شما قدرت CPU مهمه، خب مدل سونی که به شما گفتم کمی بهتر از ال جی عمل میکنه اما برتری های دیگه ای ال جی داره که باید با اولویت های خودتون مقایسه بشه. شما بفرمایید که اولویت های مورد نظرتون چی هست.

7. این کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

پیشنهادت من:
    LG Optimus G: سخت افزار قوی - دوربین 13 - 2 گیگ رم - 32 گیگ حافظه داخلی (کارت حافظه نمیخوره) - صفحه نمایش با کیفیت - به همراه رابط کاربری ال جی / نقاط ضعف: ساپورت و پشتیبانی خوب نیست!
    Galaxy S3: سخت افزار قوی - 1 گیگ رم - دوربین 8 با کیفیت - صفحه نمایش با کیفیت - رابط کاربری تاچ ویز / نقاط ضعف: بدنه ای با کیفیت پایین
    Nexus 4: سخت افزارش مثله optimus g ـه. البته حافظه این گوشی 16 گیگه و ساپورت و پشتیبانی خوب گوگل + اندروید خالص / نقاط ضعف: حافظه اش فقط 16 گیگه و کارت حافظه نمی خوره - دوربین بی کیفیت

9. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما بفرمایید که اولویت های مورد نظرتون چی هست.
    LG Optimus G: سخت افزار قوی - دوربین 13 - 2 گیگ رم - 32 گیگ حافظه داخلی (کارت حافظه نمیخوره) - صفحه نمایش با کیفیت - به همراه رابط کاربری ال جی / نقاط ضعف: ساپورت و پشتیبانی خوب نیست!Galaxy S3: سخت افزار قوی - 1 گیگ رم - دوربین 8 با کیفیت - صفحه نمایش با کیفیت - رابط کاربری تاچ ویز / نقاط ضعف: بدنه ای با کیفیت پایین
    Nexus 4: سخت افزارش مثله optimus g ـه. البته حافظه این گوشی 16 گیگه و ساپورت و پشتیبانی خوب گوگل + اندروید خالص / نقاط ضعف: حافظه اش فقط 16 گیگه و کارت حافظه نمی خوره - دوربین بی کیفیت
    همونطور که گفتم مهمترین چیز برای من cpu و ram هست مخصوصا برای سامسونگ که معمولا همینطوری 70% از رم رو برنامه های پیشفرض پر می کنند یکی از دلایلم برای ترجیح دادن s4 mini به s3 همین 0.5 گیگ رم اضافه ست.

معمولا سالی 5 - 6 بار گوشی از دست من میوفته! قد من هم 2 متره و به خاطر ارتفاع ضربه سخت تری به گوشی وارد میشه!! به خاطر همین در مورد LG Optimus G شک دارم، شنیدم پشت قابش شیشه ست که در صورت افتادن میشکنه... وگرنه گزینه اولم همین بود... جایی هست که نمونه واقعی این موبایل رو برای تست گذاشته باشند؟ مثل نمایندگی سامسونگ تو بازار موبایل؟ به نظرم به خاطر سایز بزرگش با انداختن قاب محافظ کار کردن باهاش سخت میشه.. در صورتی که با این گوشی با قاب محافظ کار کردید ممنون میشم نظرتون رو در مورد خوش دست بودنش بگید.

از طرفی اصلا دوربین برام اهمیت نداره، در حدی که اگر موبایل بدون دوربین داشتیم 100% اون رو می گرفتم! (همیشه از پول اضافه ای که بابت دوربین باید بدم میسوزم!)

من قبل از این Galaxy 551 داشتم، حافظه داخلی نداشت، رم 16G انداخته بودن روش ولی باز هم برام کم بود... تازه روی اون گوشی بازی های سنگین هم نمیشد نصب کرد، این مورد هم تنها بدیه Nexus 4 هست به نظرم... مدل 32 گیگی نداره؟

نظرتون در مورد گوشی های Huwaei چیه؟ نمایندگی رسمی داره تو ایران؟ (قیمتش در همه رنج های سخت افزاری نسبت به بقیه برند ها پایینتره.. چرا؟)

ممنون از نظرات دوستان

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

همونطور که گفتم مهمترین چیز برای من cpu و ram هست مخصوصا برای سامسونگ که معمولا همینطوری 70% از رم رو برنامه های پیشفرض پر می کنند یکی از دلایلم برای ترجیح دادن s4 mini به s3 همین 0.5 گیگ رم اضافه ست.

معمولا سالی 5 - 6 بار گوشی از دست من میوفته! قد من هم 2 متره و به خاطر ارتفاع ضربه سخت تری به گوشی وارد میشه!! به خاطر همین در مورد LG Optimus G شک دارم، شنیدم پشت قابش شیشه ست که در صورت افتادن میشکنه... وگرنه گزینه اولم همین بود... جایی هست که نمونه واقعی این موبایل رو برای تست گذاشته باشند؟ مثل نمایندگی سامسونگ تو بازار موبایل؟ به نظرم به خاطر سایز بزرگش با انداختن قاب محافظ کار کردن باهاش سخت میشه.. در صورتی که با این گوشی با قاب محافظ کار کردید ممنون میشم نظرتون رو در مورد خوش دست بودنش بگید.

از طرفی اصلا دوربین برام اهمیت نداره، در حدی که اگر موبایل بدون دوربین داشتیم 100% اون رو می گرفتم! (همیشه از پول اضافه ای که بابت دوربین باید بدم میسوزم!)

من قبل از این Galaxy 551 داشتم، حافظه داخلی نداشت، رم 16G انداخته بودن روش ولی باز هم برام کم بود... تازه روی اون گوشی بازی های سنگین هم نمیشد نصب کرد، این مورد هم تنها بدیه Nexus 4 هست به نظرم... مدل 32 گیگی نداره؟

نظرتون در مورد گوشی های Huwaei چیه؟ نمایندگی رسمی داره تو ایران؟ (قیمتش در همه رنج های سخت افزاری نسبت به بقیه برند ها پایینتره.. چرا؟)

ممنون از نظرات دوستان
    بله هم پشت optimus G و هم nexus 4 از شیشه ست.
    Huawei گوشی های بدی نمی زنه. تو این رنج گوشی Ascend P6 از Xperia Z سونی چیزی کم نداره!! البته Z یه سری بدی هایی داره.
    لوازم جانبی هوآوی تو ایران زیاد و فراوان نیست و کمه.

12. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از نظرات دوستان

پس من به شما Xperia ZR رو پیشنهاد میکنم به دلیل اینکه از لحاظ استحکام از ال جی قوی تره. البته ZR از لحاظ سخت افزاری هم از ال جی کمی قوی تر هست. و خب زد آب هم که هست دیگه.

سمت هوآوی با این مقدار بودجه نرید، گوشی های هوآوی از هم رده های خودشون در حال حاضر توی بازار ایران پایین تر هستند ار نظر قدرت.

14. این کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

داداش بهترین گوشی تو این رنج قیمت lg optimus g هست و بس و اصلا شک نکن حتی 1%
    از نطر مقاومت هم که کامیون با 5 تن بار روش رفته و اخ نگفته و ال جی هم اعلام کرده آندروید 4.4 هم واسش میاد
    zr هم خوبه ولی خوب کیفیت صفحه نمایشش اصلا خوب نیست

16. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سونی ااس پی بگیر

18. این کاربر از gozel_goz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •