تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ناتوانی در ورود به صندوق yahoo mail

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

9 ناتوانی در ورود به صندوق yahoo mail

رفقا کمک
    از دیروز این سوال برای ورود به صندوق میاد
    اصلا یادم نمیاد چنین سوال امنیتی مضحکی رو انتخاب کرده باشم تا چه برسه به اینکه یادم بیاد که چی جواب داده باشم!!!
    خلاصه دیروز صندوق و مسنجر هر دو برای 12 ساعت قفل شدند و امروز هم موندم چکارش کنم؟
    Alternative e-mail هم توش تعریف نکردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

باید با پشتیبان یاهوتماس بگیرید

در هر صورت باز هم از شما همینسوال روخواهد کرد و اگه اشتباه جواب بدید مجددا قفل میشید

.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aristar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تو قلب دوستان

پيش فرض

رفقا کمک
    از دیروز این سوال برای ورود به صندوق میاد
    اصلا یادم نمیاد چنین سوال امنیتی مضحکی رو انتخاب کرده باشم تا چه برسه به اینکه یادم بیاد که چی جواب داده باشم!!!
    خلاصه دیروز صندوق و مسنجر هر دو برای 12 ساعت قفل شدند و امروز هم موندم چکارش کنم؟
    Alternative e-mail هم توش تعریف نکردم

خب دوست عزیز خجالت نکش بهشون بگو ماه عسل کجا بودی!!اینا رازدارن!
    جدای از شوخی تنها راحت همون چیزیه که اونجا اون موقع در سال 2009 نوشتی.مشخصه اون موقع سریع یک چیزی زدی و رد شدی!
    و اینجاست که جیمیل خوبی خودشو نشون میده که نیازی به رمز امنیتی نداره و به شماره موبایلت مسیج میزنه!
    بهرحال کار نمیکنه اگر اون روز نزنی!اگر راه دیگه وجود داشت که شما باید نگران اطلاعات خودت می بودی که مردم دیگه به راحتی میتونن بهش دسترسی پیدا کنن

4. این کاربر از Aristar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه enigma110's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

متاسفانه شما بايد به سوالات امنيتي درست جواب بديد و يا ايميل پشتيبان رو بدونيد در اونصورت باز هم از شما سوال امنيتي پرسيده ميشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خب دوست عزیز خجالت نکش بهشون بگو ماه عسل کجا بودی!!اینا رازدارن!
    جدای از شوخی تنها راحت همون چیزیه که اونجا اون موقع در سال 2009 نوشتی.مشخصه اون موقع سریع یک چیزی زدی و رد شدی!
    و اینجاست که جیمیل خوبی خودشو نشون میده که نیازی به رمز امنیتی نداره و به شماره موبایلت مسیج میزنه!
    بهرحال کار نمیکنه اگر اون روز نزنی!اگر راه دیگه وجود داشت که شما باید نگران اطلاعات خودت می بودی که مردم دیگه به راحتی میتونن بهش دسترسی پیدا کنن
    من که اصلا یادم نمیاد همچین سوالی رو انتخاب و جواب داده باشم.مگه توی اروپا همه ازدواج کردند که بزور همچین سوالی ازشون پرسیده میشه؟!!!
    اصلا معلوم نیست جدیدا چه گوسفندهایی دارن یاهو رو اداره میکنند که اینجور سوالات الکی از کاربرانش می پرسند و ذره ای احترام برای کاربرانشون قائل نیستند و صندوقشون رو ببعد از سالها استفاده به همین راحتی قفل میکنند! من این صندوق رو دارم برای 7 سال هر روز چک می کنم تا همین دو روز قبل که کاملا _ کاملا_ بی دلیل به این وضع درآمده ...
    جیمیل که شما اشاره کردید قابلیت غیر فعال کردن سازوکارهای امنیتی دست و پاگیر _ از جمله همون ارسال پیامک به گوشی و... _ رو داره و به هیچ روی قابل مقایسه با این یاهوی بی در و پیکر نیست فقط صد حیف و افسوس که جیمیلم رو بعنوان صندوق اصلی تابحال انتخاب نکرده بودم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •