تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 52 از 52

نام تاپيک: The Order: 1886

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

حمید من اصلا حواسم به این نبود که MGS اپن ورلد شده، یعنی انگار یادم رفته بود...
    خب با این حساب من الان دارم فکر میکنم اگه در یک مرحله ای بخوام وارد یک اردوگاه بشم پس میرم یک گوشه میشینم ببینم چه راهی پیدا میکنم برای وارد شدن ( حالا فقط ار طریق راه ورودی)
    اول صبر میکنم تا ببینم در طول شبانه روز چه رفت امدهایی به اردوگاه از درب ورودی میشه.
    چه ماشین هایی در چه ساعاتی وارد و خارج میشند.
    چه نوع ماشین هایی وارد میشه.
    شاید یک کامیون وارد میشه و برمیگرده و زمان معین داره میتونم ازش استفاده کنم.
    میتونم راننده کامیون رو بکشم خودم به جاش برم یا سوار کامیون بشم برم داخل.
    اصلا صبر میکنم تا شب بشه:
    نگهبانها دو برار میشن ولی احتمالا خواب الود هستن.
    احتمال داره گشت زنی های شب هنگام دقیق نباشه میتونم تک ک سربازهارو بکشم.
    یا شاید هم یک سگ بفرستم حواسشون رو پرت کنه.
    احتمالا در بین شبانه روز هوا دگرگون بشه و از فرصت استفاده کنم.
    ممکنه بارانی بشه یا توفانی.
    اصلا چرا از درب اردوگاه وارد بشم دور تا دور اردوگاه گشت میزنم یک کوه هست که میتونم ازش بالا برم و اون ور پایین بیام.
    شاید هم در یک گوشه ای حصار دور اردوگاه خوب تکلمیل نشده و پارگی داره پس وارد میشم.
    شاید بتونم از بالا درختی خودمو داخل برسونم.
    امکان داره یک غاری چیزی دوربر باشه بتونم وارد بشم.

خب همه این احتمالات فقط و فقط برای یک عبور کردن از یک مانع کوچک بود و همه اینهارو میشه با تمام جزییات و مشکلاتی که پیش رو هست در بازی فقط و فقط برای اون یک کوچولو لحظه ازش استفاده کنیم.
    این فقط و فقط حرکت کوچولو رو من یادم نمیاد در بازی دیگه ای دیده باشم، من که ندیدم کس دیگه ای دیده؟

حالا همه اینها مواردی هست که ما میدونم و برامون فاش شده، این که چه چیزهایی انتظارمون رو میکشه الله علم.

اره حمید جان دلبندم اپن ورلد کوجیما چیزی برای گفتن نداره چون قراره که درسی باشه برای بقیه بازیسازانی که از این به بعد قصد دارن در سبک مخفی کاری یک بازی اپن ورلد بسازن.
    قبول دارم ، منم گفتم پیاده سازی درست همین کافیه تا بازی جزء بهترینای سال باشه ...ولی این یه المان از مخفی کاریه ...چیزی که این فرنچایز استادشه! ....المانی از اپن ورلد نیست ک..قبول داری؟ نمیدونم شاید باید تو تعریفمون از اپن ورلد تجدید نظر کنیم ... الان تو این بازی ر از دید اپن ورلد به کدوم بازی میتونی تشبیه کنی؟ اصلا تعریفت رو از اپن ورلد بگو ...

(Ground Zeros رو حتما تو این ماه میزنم تا دید بهتری پیدا کنم ....)

2. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

بازی رو بازی کردم گرافیکش فوق العاده هست و خارج از تصور من بود
    گیم پلیش هم دوس دارم نمیدونم چرا بعضیا میگن بده ولی روندش از بخش داستانی بازی های مثل cod:aw-batl4-unityخلیلی برای من جذاب تر بود
    داشتم فکر میکردم یک بازی اپن ورد با این گرافیک و در این زمان چی میشه!!!!
    واقعا چرا بازی سازها چسپیدن ب ی سری بازی مسخره روندی مثل بتل و کال اف که هیچ چیز جدیدی ندارن! (البته با احترام ب همه طرفدارای این بازی ها) متاسفانه اصلا نو اوری نمیبینیم مثلا فارکرای ۴ همون ۳ هست با گرافیک بیشتر یونیتی با اولین اساسین هیچ فرقی جز در گرافیک نداره
    سازندگان این بازی ها بازیهای خودشون رو با فوتبال اشتباه گرفتن هر سال فقط گرافیک رو بالا میبرن

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •