تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 52

نام تاپيک: The Order: 1886

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...

آره من سینگل پلیر 6 ساعته زیاد رفتم ولی 5 تومن پول دادم بابتش نه 200 هزار تومن ...درضمن اون بازیای 6 ساعته همشون مولتی پلیر داشتن ....این بازی با 6 ساعت گیم پلی رسما یه آبرو ریزیه ! سینگل پلیر داستانی نباید زیر 15 ساعت باشه مثل بایوشاک یا همین لست آو آس..
    از نظر من ربطی به مدت زمان نداره، یعنی این سطح نمرات و نظرات منفی بیشتر به دلیل ضعف گیم پلی بازی هستش.
    اگر گیم پلی چفت و بست داشت دیگه مثلا متاش 65 نمیشد، میومد میشد 79 - 80 این دور برا.

2. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

از نظر من ربطی به مدت زمان نداره، یعنی این سطح نمرات و نظرات منفی بیشتر به دلیل ضعف گیم پلی بازی هستش.
    اگر گیم پلی چفت و بست داشت دیگه مثلا متاش 65 نمیشد، میومد میشد 79 - 80 این دور برا.
    خب 79-80 هم برا انحصاری سونی کمه ...قبول کن ک کمه ....سونی و انحصاریاش !

زمان برا کسی که 60 دلار پول میده خیلی مهمه ....نمیگیم حالا کش بدن بازیو ولی خب یه زمان معقول باید داشته باشه ...با ارزش تکرار بالا که این بازی تو این دپارتمان هم ضعیف عمل کرده یعنی منتقدا میگن ارزش تکرار نداره ..

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

bloodborn هم مثله LOTF کاملا از dark souls 2 تقلید کرده شما گیم پلی رو ببینی کملا کپی شده است فکر نکنم امتیاز خوبی بگیره یه سری مکانیسم های جزیی هم کاملا کپیه dark souls هست
    ]چقدر یه عده تو تعصب بازی در اوردن گفتن the order 1886 همه رو میزاره تو جیبش ....(صبر کنید fable legends بیاد D: البته من خودم کنسول های نسل جدید رو ندارم PC بازم ولی فن xbox هستم)
    fallout 4 رونمایی بشه همه باید برن بمیرن عینه dragon age inqusition

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

سازنده God of War پشتش بوده! این از این !
    اینجوری هم نبوده کل اعضا سانا جمع بشن برن اونجا!! چون خودش قبلا گاو سازی داشته نیازی به طراحی داستان و این حرفا هم نداشته کل این پشتش بوده مربوط به اشنایی تیم با سخت افزار کنسول برای برنامه نویسی بوده...

Ryse برا لانچ بود، این بازی یک سال بیشتر فرصت داشت و همینطور مولتی پلیر هم نداره در حالی که Ryse داشت ... در کل وضعیتش از Ryse هم بدتره ...
    الان از زمان بازی رسیدیم به نبودن مولتی پلیر , دیگه؟
    حرف کلیشه ای " از رو نقد نمیشه نظر داد" در موارد خاص جواب میده، آره بعضیا از بازی ها هستن به مذاق خیلیا خوش میان ولی کلی نگاه کنیم داغونن ....برا منم پیش اومده ...این یه چیز عادیه ...ما اینجا داریم "کلی" صحبت میکنیم ..ممکنه این دوستمون که بازی رو سفارش دادن از بازی خوششون بیاد حتی اگه 6 ساعته تمومش کنن ولی در کل بازی یک Flop اساسی بوده ... این ملت آمریکایی هم چند روز بعد بازی دستشون میرسه و نظرات اون ها رو هم جویا میشیم ....ولی تجربه ثابت کرده نقدها با این که نظر نهایی رو نمیدن ولی نظر کلی رو راجب یک بازی نشون میدن مخصوصا اگه همگی اتفاق نظر داشته باشن ...این اصلا Mixed review نیست مثل Alien Isolation مثلا....همه انتقاد کردن ...
    اتفاقا برا من یکی خیلی جواب داده مثل یوزر اسکور های استیم که بازیی بوده متا 77 داشته ولی 89 درصد نظر مثبت دادن منم یکی از اونا بودم... بعدم که بالا اشاره کردم 6 ساعت رندومه بیشتر هم هست هی اینقدر زمان بازی رو کم نکن : دی
    ولی لپ کلام من رو متوجه نشدی, میگم وقتی بازی نکردیم چرا میخواییم از روی نمره قضاوت کنیم؟ اینطوری باشه الان بتمن آرکام اورجینز با اون وضع نمرات باید اشغال خطابش کرد نسبت به دو شماره قبلی درسته؟ ولی من 2 بار تمومش کردم پس اینا هیچ ربطی نداره....
    آره من سینگل پلیر 6 ساعته زیاد رفتم ولی 5 تومن پول دادم بابتش نه 200 هزار تومن ...درضمن اون بازیای 6 ساعته همشون مولتی پلیر داشتن ....این بازی با 6 ساعت گیم پلی رسما یه آبرو ریزیه ! سینگل پلیر داستانی نباید زیر 15 ساعت باشه مثل بایوشاک یا همین لست آو آس..
    بخاطر اینکه رفتی نسخه کرک شده , پایرت , یا ... بازی کردی دیگه نبایدم ناراحت بشی چون اصلا به سازنده توجه نکردی که واس این بازی وقت گذاشته : دی در حالی که ربطی به زمان داره من بخوام بخرم در نهایت میخرم حالا 6 ساعت باشه یا هر چی تو میخوای بزنی تو سر بازی فک کنم.
    کدوم بازی 6 ساعته همشون مولتی داشته لینک بده من در جریان باشم... امثال cod و bf رو نمیگم بقیه رو میگم... یکی مثل TWD سرجمع هر فصلش 30 دقیقه هست زمانش کم نیست به این میرسه زمان کم میشه...
    خداییش اگه همین بازی انحصاری MS بود همینارو میگفتی؟ نه خدایی میگفتی؟ بکش بیرون از این Fanboyism
    یعنی الان من گفتم از روی نقد و بازی نکرده نمیشه قضاوت کرد میشه فن بوی؟ خداوکیلی اینو از کجا دراوردی حمید؟
    ربطی به فن بودن یا نبودن نداره... الان هرجا بری همین بحثه... هیچ بازیی اینقدر به زمانش گیر ندادن حالا رسیده به این بازی میگن اره زمانش کمه اونم بازی نکرده... تو به آنچارتد به اون بزرگی گیر میدادی چه برسه به این پس تو هم هیتری دیگه؟ پس منم بگم بکش بیرون از هیتر سونی بودن !!

خلاصه کلام من اینه : این همه ویدو گیم اومده با زمان کم و فقط سینگل پلیر که اصلا نه بهش گیر دادن نه چیزی, نمراتش هم بدتر از این بود, کلا انحصاری های سونی همیشه اینطوری میشه براش و چیز طبیعیه ولی اینکه همینطوری بخواییم بازی رو به باد انتقاد اونم فقط به زمانش گیر بدیم یه مقدار جالب نیست.
    Last edited by Killzone2; 20-02-2015 at 12:12.

6. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خب 79-80 هم برا انحصاری سونی کمه ...قبول کن ک کمه ....سونی و انحصاریاش !

زمان برا کسی که 60 دلار پول میده خیلی مهمه ....نمیگیم حالا کش بدن بازیو ولی خب یه زمان معقول باید داشته باشه ...با ارزش تکرار بالا که این بازی تو این دپارتمان هم ضعیف عمل کرده یعنی منتقدا میگن ارزش تکرار نداره ..
    نه منظور من اینه که اگه گیم پلی بازی قابل قبول بود اره من خودم 200 تومن رو برای این بازی پرداخت می کردم، حتا اگه نمراتش بین 80 و اینا میگرفت بازم میخریدم.(در ضمن نگیم 60 دلار بگیم 200 تومن بهتره : دی)

حتا همین بازی رو هم خواهم خرید ولی دیگه نه الان صبر میکنم روزی که ارزون تر شد یا یک نسخه دست دومی چیزی گیرم اومد بخرم هر چی نباشه تجربه که حساب میشه.

bloodborn هم مثله LOTF کاملا از dark souls 2 تقلید کرده شما گیم پلی رو ببینی کملا کپی شده است فکر نکنم امتیاز خوبی بگیره یه سری مکانیسم های جزیی هم کاملا کپیه dark souls هست
    ]چقدر یه عده تو تعصب بازی در اوردن گفتن the order 1886 همه رو میزاره تو جیبش ....(صبر کنید fable legends بیاد D: البته من خودم کنسول های نسل جدید رو ندارم PC بازم ولی فن xbox هستم)
    fallout 4 رونمایی بشه همه باید برن بمیرن عینه dragon age inqusition
    برای این که سازنده و کلا تیم سازنده یکی هستن و دیگه اینجا تقلید و کپی مفهومی نداره.
    حالا ما هم صبر می کنیم تا fable legends منتشر بشه تا بلکه fallout 4 رونمایی بشه و همه بمیرن تا یک عده انقدر تعصب بازی در نیارن برای the order 1886 تا بلکه شبیه dragon age inqusition نشن.

8. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

ولی لپ کلام من رو متوجه نشدی, میگم وقتی بازی نکردیم چرا میخواییم از روی نمره قضاوت کنیم؟ اینطوری باشه الان بتمن آرکام اورجینز با اون وضع نمرات باید اشغال خطابش کرد نسبت به دو شماره قبلی درسته؟ ولی من 2 بار تمومش کردم پس اینا هیچ ربطی نداره....
    اوریجینز خب در مقایسه با اون یکیا ضعیف بود ...خدایی نمراتش کم نبود 7-8 بود ، ولی وقتی با عظمت آرکام سیتی مقایسه میکنی هیچی میشه

درست ما بازی نکردیم، شاید اصلا منی که به اتمسفر اهمیت میدم ازین بازی خیلیم خوشم بیاد ...ولی بحث کلیه ....من از رو نمره قضاوت نمیکنم ازون چیزی که تو خود نقدا گفته میشه حرف میزنم ...سهیل همه جوانبود در نظر نمیگیری ...60 دلار برا یه بازی 8 ساعته (زیاد کردم!) با ارزش تکرار پایین خیلیه ! ...

نه منظور من اینه که اگه گیم پلی بازی قابل قبول بود اره من خودم 200 تومن رو برای این بازی پرداخت می کردم، حتا اگه نمراتش بین 80 و اینا میگرفت بازم میخریدم
    اگه قابل قبول بود ارزش تکرار داشت ....ینی میشد یه 15 ساعتی ازش کشید بیرون ....اینم باز هر کسی نمیخره ...

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالبه این امتیاز 5 گیم اسپات منتقدش کوین بوده که همیشه مو رو از ماست می کشه بیرون

The Good
    Fantastic voice acting
    Consistent, stylish visuals
    A couple of really cool weapons to play with

The Bad
    Overlooks the best aspects of its premise in favor of boring storytelling
    Every gameplay element is drab and rote
    Too little of the cool stuff (guns, werewolves), lots of the dull stuff (looking at things, walking slowly)

حالا ملاک امتیاز گیم اسپات نیست و کلا اکثر سایت ها پایین امتیاز دادن
    یه سری بازی ها هستن که مثلا متای حدود 80 دارن و شاید بگیم حقشون بود در حد 85 باشن یا خیلی موارد اینجوری دیگه
    ولی دیگه مشخصه بازیی که متاش حدود 65 میشه و همه سایت ها بزرگ هم بهش امتیاز نه چندان جالب میدن نمی تونه بازی خاصی باشه
    یعنی ممکنه مثلا یه نفری اونو بازی کنه و بازی رو در حد 7 و 8 ببینه و این طبیعیه که سلیقه های مختلف وجود داره ولی ملاک اصلی اندازه گیری همین میانگین امتیازه که دیگه وقتی زیر 70 میشه نمی تونه بازی خاص و موندگاری باشه
    اون چیزی که مشخصه انتظار از این بازی خیلی بالاتر از این بود و یه جورایی میشه گفت شکست خوردش
    این امتیاز چیز ساده ای نیست و اگه نظرات کاربرای سایت های خارجی رو بخونیم خیلی ها ملاک خرید بازی براشون همین امتیازاست و ممکنه با امتیاز چند سایت مختلف و همین طور امتیاز سایت مورد علاقه شون کلا نظرشون در مورد خرید بازی عوض بشه و به این راحتی ها هم همه بازی ها رو نمی خرن
    در کل به قول حامد این بازی هم به تاریخ پیوست

یه مسئله ای هم که گفتم کلا توی این نسل هنوز انحصاری خاص و شاهکاری از سونی و مایکروسافت ندیدیم و به خصوص سونی در زمینه بعضی از انحصاری ها در حد انتظار نبوده
    ولی الان نمیشه این قضیه رو کامل ارزیابی کرد چون بازی های انحصاری اصلی هر دوی اونا باقی موندن و شاید در پایان امسال با منتشر شدن همه اونا بشه ارزیابی خیلی دقیقتری انجام داد و مقایسه کرد که کدومیک از اینا در زمینه انحصاری ها بهتر بودن
    اگه بازی هایی مثلا آنچارتد و تام رایدر و هیلو و ... امسال منتشر بشن خیلی رقابت جالب میشه

11. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

با سلام
    من بازی رو تهیه کردم و یه دو ساعتی هم بازی کردم. خب اولین چیزی که تو بازی شما رو مجذوب خودش میکنه گرافیک خیره کننده بازیه که تا حالاتو بازی دیده نشده و یه گرافیک نسل هشت واقعیه به طوری که تشخیص دمو ها از بازی خیلی سخته و حالت سینماتیک بازی اونو رو جالب تر هم کرده. تو این گرافیک نورپردازی خیره کننده محیط مثل شمع و فانوس و ... شما رو حیرون میکنه و اصل بازی هم رو همین تکیه داره که گیمر رو می خواد متوجه قدرت گرافیکی بازی بکنه. ( یه چیز جالبی برام تو بازی بوجود اومد این بود که وقتی یکی از دشمنا داشت توسط کارکتر من خفه میشد ناگهان صورتش کبود و بنفش شد و بعد جون داد. )
    صدا گذاری بازی هم عالی کار شده صدا های محیط و صدا پیشیگی کارکترا به طرز خیلی حرفه ای انجام شده و کم نظیره.
    داستان بازی هم با یه چالش خوب اغاز میشه و شما را وادار به انجام بازی برای پی بردن به ماهیت جریان بازی میکنه من فعلا زیاد نظری ندارم چون هنوز خیلی جلو نرفتم تا رو داستان نظر بدم اما خوب شروع شد.
    اما گیم پلی که برای خیلیا از اون گرافیک خیره کننده مهمتره. خب مهمترین چیز گیم پلی اینه که یه گیم پلی جدید نسل هشت نیست و تکراری که مشابه ش رو تو خیلیا بازی های دیگه دیدیم. من خودم دقیقا یاد Geof افتادم همون کاور گیری و همون دویدن ها و شلیک کردنا .دوربین روی شونه گالاهاد همون دوربین رو شونه مارکوسه خب اگه به گیم پلی گیرز که جز بهترین ها بود ایراد وارده پس اینم میتونه مشکل داشته باشه. و احتمالا مشکلش همون تکراری بودنه نو تو کل بازی بلکه نوع بازی. دشمنا تنوع چندانی ندارن و البته باهوش هم نیستن. بازی اسونه و این شلوغی بعضی محیط هاست که شما رو به چالش میکشه که اگه روی درجه سختی بالا باشه دیگه بهتر. تنوع اسلحه ها عالیه و برای بازی که تو قرن نوزده داره اتفاق میافته یه جورایی تخلی اما جالب.

اما کوتاه بودن روند بازی رو هم من نمیتونم نظر بدم چون هنوز خیلی مونده تموم بشه. ( امیدوارم فعلا تموم نشه چون من خیلی باش حال کردم .)
    تا اینجایی که من بازی کردم میتونم راحت بش 8.5 بدم گرافیک 10 میگیره و صدا 9 و گیم پلی 7 داستان رو نمره نمیدم چون تموم نشده و همونطور که گفتم کوتاه و بلند بودن بازی رو هم نظری ندارم. به هر حال اگر کوتاه هم باشه ما بازی خطی کوتاه کم نداشتیم.

اها یه چیزی بشدت جای خالی یه Co op ناب تو بازی حس میشه واقعا بازی مستعد انلاین توپ دو تا 4 نفره رو داشت حیف که قرار ندادن.
    حرف اخر م اینه که کسا یی که پلی 4 دارن حتما بازی رو تجربه کنن حالا شاید بگین قیمت بالاست اما بعدا که ارزون شد یا دیجیتالی و شیر اکانت سوم که قیمتش هم خیلی پایینه ( حدود 40 تومن ) یا اصلا کرایه ( حدودا 20 تومن ) تهیه کنید و بازی کنید.
    با تشکر....

13. 5 کاربر از mosolim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................................
    اما گیم پلی که برای خیلیا از اون گرافیک خیره کننده مهمتره. خب مهمترین چیز گیم پلی اینه که یه گیم پلی جدید نسل هشت نیست و تکراری که مشابه ش رو تو خیلیا بازی های دیگه دیدیم.
    با تشکر....
    گیم پلی نسل جدید چیه ؟! شما دنبال چی میگردین ؟! یکی روشن کنه !!! سپاس .

15. این کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

گیم پلی نسل جدید چیه ؟! شما دنبال چی میگردین ؟! یکی روشن کنه !!! سپاس .
    سوال عالی هستش و البته همین سوالت چند شاخه داره مخصوصا اون قسمتی که پرسیدی (شما دنبال چی میگردین) خیلی نکته بینانه هستش
    شاید ماها دیگه بیش از حد به دنبال جزییات هستیم و یک جورایی هر چیزی رو به باد انتقاد میگیریم و از اون مبحث اصلی که سرگرم شدن هست فاصله گرفتیم، این درست و یک طرف قضیه که خودش بحث دیگه ای میطلبه اما از نظر من گیم ها دیگه یک روند تکراری رو به خودشون گرفتن و هر چیزی که امروزه بازی میکنیم انگار قبلا بازیش کردیم و یک نمونه کپی شدش هست که با یک فضای جدید و لوکیشنی متفاوت بازی میکنیم و این تکراری میشه و خسته کننده.

در واقع حتا عناوین با نمرات قابل قبول و سطح بالا هم دلیل بر این نمیشه که بگیم بعله این عنوان تکراری نیست.
    چند روز پیش با یکی از دوستان صحبت میکردیم بعد از کلی بحث و گفتگو بین همه عناوین روزهای پیش رو و با خط زدن خیلی از غول ها، فقط و فقط MGS:V باقی موند که میشد بگیم مملو هستش از نوآوری های مختلف در گیم پلی.

17. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •