تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: فوتبال پایه

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

اونجور که از نیجریه میگفتن فکر میکردم بازیکناشون به لحاظ فنی خیلی قوی باشن اما از لحاظ تاکتیکی هم خوب کار میکنن و راحت از نقطه ضعف تیم ما استفاده کردن . ولی واقعا همه گل ها رو از روی اشتباه بد مدافعان و دروازه بان خوردیم و این نشون میده که در واقع به خودمون باختیم نه نیجریه و اگه دقت بازیکنها بیشتر بود میشد همچین تیمی رو هم شکست داد .

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

همونطور كه گفتم اونها منتظر يه لحظه غفلت ما هستن تا بهمون گل بزنن. حقيقتاً فوق العاده هستن.

در مواجهه با چنين تيم هايي كه قدرت بدني بالايي نداريم بايد تكنيك و تاكتيك برتر به كمكمون بياد كه متأسفانه اينها را نداشتيم.

ولي خدا كنه همين تيم براي مسابقات جوانان حفظ بشه و اين شكست ها براشون تبديل به درس بزرگ بشه.

ضمن اينكه يكي از 4 گل خورده را جبران كرديم.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

اونجور که از نیجریه میگفتن فکر میکردم بازیکناشون به لحاظ فنی خیلی قوی باشن اما از لحاظ تاکتیکی هم خوب کار میکنن و راحت از نقطه ضعف تیم ما استفاده کردن . ولی واقعا همه گل ها رو از روی اشتباه بد مدافعان و دروازه بان خوردیم و این نشون میده که در واقع به خودمون باختیم نه نیجریه و اگه دقت بازیکنها بیشتر بود میشد همچین تیمی رو هم شکست داد .
    فقط ضعف خط دفاعي و دروازه بان نبوده.

نيجريه اي ها خيلي خوب بازي ميكنن. درصد موقعيت هايي كه با موفقيت به نتيجه رسوندن خيلي بالاست. به نوعي غير عاديه! حالا نميگم نبايد گلي ميخورديم ولي ديگه 4 تا هم خيلي زيادي بود.

بازي 4-1 به نفع نيجريه تموم شد.

خيلي حيف شد. نداشتن بازي هاي تداركاتي مناسب با تيم هايي مثل نيجريه اينجور جاها لمس ميشه. بازي كردن مقابل تيمي كه اصلاً اشتباه نميكنه و از تك موقعيتهاش به بهترين نحو استفاده ميكنه ميتونه خيلي براي اين جور جاها مفيد باشه.

ولي تصور ميكنم خود مسئولان و كادر فني تا همينجا راضي بودن و ديگه عطشي نداشتن و البته كاري هم براي بالاتر رفتن انجام ندادن.

4. این کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بازي بسيار سختي پيش رو داريم ولي نميدونم چرا ته دلم ميگه برنده ميشيم.

به اميد خدا
    ته دلت چی دیده بود توی این تیم انصافا تو گروهی هم خیلی پر اشتباه و بی دقت بودیم و مقتدر بالا نیومدیم که حداقل اینجا به نیجریه نخوریم!

من زدم دیدم 2-0 عقبیم اومدم عوض کنم شد 3-0 دیگه از برق کشیدم کلا!

هرچقدر هم بگیم این سن کم تجربه احساسی بازم رو اصول فوتبال کم مشکل نداریم همین ضربه آخر بد زدنها پاس ندادن ها و ... میاد و میرسه به سطح لیگ و تیم ملی(؟)

6. 3 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اره خوب انصافا پر اشتباهن و میشه گفت تو از دست دادن موقعیت گل، رتبه اول جهان رو دارند؟ این مظلومی هم بازیش رو اعصابه جلو کانادا نزدیک تلویزیونو خورد کنم بخاطرش

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

ته دلت چی دیده بود توی این تیم انصافا تو گروهی هم خیلی پر اشتباه و بی دقت بودیم و مقتدر بالا نیومدیم که حداقل اینجا به نیجریه نخوریم!

من زدم دیدم 2-0 عقبیم اومدم عوض کنم شد 3-0 دیگه از برق کشیدم کلا!

هرچقدر هم بگیم این سن کم تجربه احساسی بازم رو اصول فوتبال کم مشکل نداریم همین ضربه آخر بد زدنها پاس ندادن ها و ... میاد و میرسه به سطح لیگ و تیم ملی(؟)
    درسته. قبل از اينكه اين نظر را بدم باخودم فكر كرده بودم اگه نشد چي بگم

براي تيم هاي زير 17 سال دوستي مهر گزينه خوبي بود و تونست تيم را به حدي از آمادگي قابل قبول برسونه ولي براي همين تيم در رده بالاتر بايد از مربي هاي با دانش تري استفاده بشه. چيزي در مايه هاي كي روش ولي نه اونقدر با نامي بزرگ مثل اون(اگرم چنين شخصي را انتخاب كنن نمياد سرمربي اين رده بشه) .

ولي ديشب از شبكه ورزش كه بازي را نگاه ميكردم گفتن ميرآخوري سرمربي جديد شون براي تيم جوانان ميشه و از چند وقت ديگه كارشو با اينها شروع ميكنه.

ميرآخوري اسمي آشناست و سابقه مربيگري در تيم هاي باشگاهي داره. ولي ته دلم بهش خوش بين نيستم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

نیجریه که توی مرحله گروه با سوئد 3-3 مساوی کرده بود توی نیمه نهایی سوئد رو 3-0زد و رفت فینال و مکزیک هم 3-0 آرژانتین رو برد.
    خیلی جالبه سه تیم از چهار تیم مرحله نیمه نهایی همه توی اف مسابقات بودن.بیچاره عراق

10. 3 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

دوستان پیگیر مسابقات نوجوانان فراموش نکنن که امروز فینال مسابقات از شبکه ورزش پخش میشه.

12. این کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

نيجريه با غلبه بر مکزيک قهرمان جهان شد

تيم نيجريه با غلبه بر مکزيک قهرمان جام جهاني زير 17 سال در امارات شد.

در ديدار نهايي جام جهاني فوتبال زير 17 سال که در کشور امارات در حال برگزاري است، تيم‌هاي فوتبال نيجريه و مکزيک از ساعت 19:30 در استاديوم محمد بن زايد شهر ابوظبي به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با نتيجه 3 بر صفر به سود نيجريه خاتمه يافت و اين تيم براي دومين بار قهرمان زير 17 ساله‌هاي جهان شد.

آگيره بازيکن مکزيک در دقيقه 9 با گل به خودي موجب شد تا نيجريه خيلي زود از حريف خود پيش بيافتد و در ادامه ايهه‌آناچو در دقيقه 55 گل دوم نيجريه را به ثمر رساند و محمد در دقيقه 81 نتيجه را 3 بر صفر کرد.

نيجريه پيش از اين نيز در همين جام و در گروه ششم موفق شده بود مکزيک را با نتيجه 6 بر يک شکست دهد.

پيش از اين ديدار در مسابقه رده بندي آرژانتين و سوئد به مصاف هم رفته بودند که سوئد با غلبه بر آرژانتين به مقام سوم اين رقابت‌ها دست يافته بود.

نيجريه در نيمه نهايي موفق شده بود با شکست 3 بر صفر سوئد به فينال راه يابد و مکزيک نيز با همين نتيجه بر آرژانتين چيره شده بود.

اين دومين قهرماني نيجريه در جام جهاني زير 17 سال فوتبال محسوب مي‌شود.

مکزيک نيز تاکنون 2 بار قهرمان اين رقابت‌ها شده است.

منبع : ورزش 3

+

خداییش حالا میفهمم بچه های ما بازیشون در چه حد بوده که تازه مکزیک که فینالیست شد سه تا از این تیم خورد .

دلیل قهرمانی تیمشون هم کاملا به خاطر قدرت بدنی و توانایی جسمیشونه که اصلا به سنشون نمیخوره . اخه تو همچین مسابقاتی با همچین سطحی یه تیم باید به راحتی به تیم های دیگه سه چهار تا گل بزنه ؟ بعد از اون ور تیم بزرگسالانشون هیچ پخی حساب نشه ؟
    مگه میشه یه تیم توی رده زیر 17 سال قهرمان جهان بشه بعد توی رده سنی بزرگسالان رتبه پایینی داشته باشه ؟ من که مشکوکم به این تیم .

14. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

واقعا الان مشخص میشه که تیم ما اگر به نیجریه نمیخورد حتی ممکن بود تا فینال بیاد
    ما اگر علمی به این تیم برسیم 7 یا 8 سال دیگه با همین تیم بزرگسالان نیجریه رو 4 تایی میکنیم
    ولی افسوس که شمر دلالیسم سر خیلی از این بچه ها رو میبره

16. 2 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •