تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: مشکل ریست شدن مودم TP-Link 8151n ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض مشکل ریست شدن مودم TP-Link 8151n ...

سلام ، دوستان یه مودم TP-Link 8151n گرفتم یه مشکلی داره و اونم اینه که اگر با گوشی موبایل به خصوص سامسونگ و اپل به وای فایش وصل بشی مودم بعد از چند دقیقه کار کردن ریست میشه و همه چراغ ها غیر از پاور خاموش میشن و بعد از چند ثانیه مثل زمانی که مودم رو خاموش و روشن میکنی به اینترنت متصل میشه و روز از نو و روزی از نو !

روز اول فکر کردم مشکل از مودم هست و چون فروشنده آشنا بود مودمو پس دادم و یه مودم دیگه مثل همین مدل گرفتم ولی این یکی هم همین مشکل رو داره .

یه مودم 8101g از سری قدیمی بی ریخت ها از یکی از دوستان گرفتم اون مشکلی نداره ولی این 8151n اینجور میشه .

علتش چیه ؟

اینم عکس این مودم آشغالی :

Last edited by Danial_4139; 19-10-2013 at 01:56.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    باب الجنت (قزوین)

پيش فرض

سلام ، دوستان یه مودم TP-Link 8151n گرفتم یه مشکلی داره و اونم اینه که اگر با گوشی موبایل به خصوص سامسونگ و اپل به وای فایش وصل بشی مودم بعد از چند دقیقه کار کردن ریست میشه و همه چراغ ها غیر از پاور خاموش میشن و بعد از چند ثانیه مثل زمانی که مودم رو خاموش و روشن میکنی به اینترنت متصل میشه و روز از نو و روزی از نو !

روز اول فکر کردم مشکل از مودم هست و چون فروشنده آشنا بود مودمو پس دادم و یه مودم دیگه مثل همین مدل گرفتم ولی این یکی هم همین مشکل رو داره .

یه مودم 8101g از سری قدیمی بی ریخت ها از یکی از دوستان گرفتم اون مشکلی نداره ولی این 8151n اینجور میشه .

علتش چیه ؟

مودم احتمال زیاد مشکل داره شما تنظیمات wifi مودمو احتمال زیاد روی 802.11n قرار دادی اگر از sharing استفاده نمیکنی تنظیمات مودمو بزار روی 802.11b یا g
    نتیجه رو هم بگو

3. این کاربر از mmahdi302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تو تنظیمات یه گزینه هست خودش به صورت دیفالت روی 802.11 b/g/n هست البته 802.11 b و 802.11 g و 802.11 n هم به صورت مجزا داره که همون دیفالتش همه مدل رو ساپورت میکنه .

وای فای خود گوشی هم استاندارد 802.11n هست که نباید مشکلی با مودم داشته باشه

یعنی ناسازگاری وایفای باعث ریست شدن مودم میشه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    باب الجنت (قزوین)

پيش فرض

تو تنظیمات یه گزینه هست خودش به صورت دیفالت روی 802.11 b/g/n هست البته 802.11 b و 802.11 g و 802.11 n هم به صورت مجزا داره که همون دیفالتش همه مدل رو ساپورت میکنه .

وای فای خود گوشی هم استاندارد 802.11n هست که نباید مشکلی با مودم داشته باشه

یعنی ناسازگاری وایفای باعث ریست شدن مودم میشه ؟
    نه به ناسازگاری ربطی نداره
    متاسفانه وارد کنندگان برای سود بیشتر جنس درجه 10 چینی وارد بازار می کنند پردازنده های ضعیف وقتی روی 802.11n تنظیم میشن برای اینکه بتونن سرعت بالاتری رو ارائه بدند کلاک پردازنده بالا میره و داغ میکنه به خاطر همین ریست میشه
    با اینترنت نفتی ایران 802.11b/g/n فرقی نمیکنه فقط در sharing در داخل شبکه تاثیر میزاره شما اگه از sharing استفاده نمیکنی بزار روی 802.11b ببین چطور میشه خبرشم بده

6. این کاربر از mmahdi302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت idhem66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض مشکل؟

سلام خدمت دوستان بنده ام همین مشکل دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم با این تفاوت که من با لپ تاپ و گوشی وصل شدم کنار مودم هستم ولی مودم هی ریست میشه لعنتی اعصابم خورد میشه قبلا یه مودم دلینک داشتم خیلی عالی بود ، تی پی لینک آششششششششششششغالهههههه لطفا کمک کنید
    مودم عوضش کردم یه مودم نو هم از مغازه دار گرفتم تازه ناراحتم شد

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من تنظیمات وایرلس رو همجوری که دستمون mmahdi302 گفته بود روی 802.11b گذاشتم ، قبلا هر چند ساعت یه بار ریست میشد الان زود زود ریست میشه 15 دقیقه 20 دقیقه یه بار .......................
    Last edited by idhem66; 20-10-2013 at 11:47.

9. این کاربر از idhem66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تنظیمات وایرلس رو همجوری که دستمون mmahdi302 گفته بود روی 802.11b گذاشتم ، قبلا هر چند ساعت یه بار ریست میشد الان زود زود ریست میشه 15 دقیقه 20 دقیقه یه بار .......................
    هرچی دیوایس های متصل به مودم بیشت باشه زودتر ریست میشه ولی اگر فقط یه دستگاه به مودم متصل باشه زیاد ریست نمیشه .

مواقعی که گوشی و لپتاپ و رسی ور بش وصل باشه 60 ثانیه یه بار ریست میشه .

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

الان تنظیمات مودمو ویزارد انجام دادم فعلا کار میکنه ولی مطمئنا بازم قطع میشه ولی خیلی دورتر ...
    امتحان کردم اعضای خونمون هم که با گوشی وصل نشن و خودمم دورتر از مودم نشسته باشم بازم ریست میشه منتها خیلی کم مثلا روزی 2 تا 3 بار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز من خودم چندروز پیش از این سری گرفتم و متاسفانه همین مشکل رو داشت خیلی روشها رو امتحان کردم حتی دباره firmware دوباره نصب کردم ام مشکل رو بالاخره پیدا کردم و چند روزی هست مشکلی ندارم
    متاسفانه

علتش چیه ؟

دوست عزیز من خودم چندروز پیش از این سری گرفتم و متاسفانه همین مشکل رو داشت خیلی روشها رو امتحان کردم حتی دوباره firmware دوباره نصب کردم اما مشکل رو بالاخره پیدا کردم و چند روزی هست مشکلی ندارم
    متاسفانه آداپتوری که رو این دستگاه گذاشتن برای این مودم ضعیفه من چون در محلی که هستم به چندتا آداپتور دسترسی دارم یک اداپتور با همون ولتاژ اما با آمپر بالاتر پیدا کردم و به همین راحتی مشکل من حل شد

13. 2 کاربر از habib1982 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز من خودم چندروز پیش از این سری گرفتم و متاسفانه همین مشکل رو داشت خیلی روشها رو امتحان کردم حتی دوباره firmware دوباره نصب کردم اما مشکل رو بالاخره پیدا کردم و چند روزی هست مشکلی ندارم
    متاسفانه آداپتوری که رو این دستگاه گذاشتن برای این مودم ضعیفه من چون در محلی که هستم به چندتا آداپتور دسترسی دارم یک اداپتور با همون ولتاژ اما با آمپر بالاتر پیدا کردم و به همین راحتی مشکل من حل شد
    من با آداپتور TD-8811 امتحان کردم ولی فقط چراغ پاور چند پانیه روشن میشه و بعد خاموش میشه و مودم اصلاً کار نمیکنه !! (آداپتور خودش 0.6 آمپر هست و آداپتور 8811 0.8 آمپر) ... میشه بگید آمپر آداپتور شما چقدر هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •