تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 97 اولاول ... 142021222324252627283474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 961

نام تاپيک: شرایط فروش و پیش فروش شرکت های خودروساز داخلی و خارجی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بله تکمیل نشدهبود منم موندم تو کارشون...منم از همین داستان میترسم .. معمولا فروش نقدی به 2 ساعت نمیکشید و بسته میشد اینبار سایت بعد از گذشت چند روز باز هم ظرفیت ثبت نام داشت ... حال این قضیه چندتا فکر تو سر آدم میندازه ...مردم قدرت مالی نداشتنو نخریدن 2- اینقدر ثبت نام کردن که امکان داره به موقع تحویل ندن 3- انباراشون اینقدر پر شده که دارن به این صورت میفروشن
    گزینه سوم صحیح است. منظر افزایش قیمت بودن

3. 2 کاربر از farzadpop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

پيش فروش محصولات سايپا به مناسبت عيد سعيد فطر

شرکت سایپا پیش فروش محصولات خود , از جمله تیبای جدید را بمناسبت عید سعید فطر از تاریخ فردا پنجشنبه 2 مرداد ماه 93 آغاز می نماید .
    جدول فروش به شرح زیر می باشد :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 4 کاربر از farzadpop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به نظرتون الان زمان مناسبی برای ثبت نام هست؟
    برای خودم میخوام یه slx ثبت نام کنم، اگه قیمتها کم بشه موقع تحویل با قیمت جدید حساب میکنن دیگه؟

7. این کاربر از mohammadkj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

به نظرتون الان زمان مناسبی برای ثبت نام هست؟
    برای خودم میخوام یه slx ثبت نام کنم، اگه قیمتها کم بشه موقع تحویل با قیمت جدید حساب میکنن دیگه؟
    اين پيش فروش ها به قيمت روز محاسبه ميشند
    شما در صورت ثبت نام با پايين اومدن قيمتها چيزي را از دست نميديد

9. 3 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه كي قيمتا اومده پايين كه اين دفعه دومش باشه

11. 2 کاربر از jamshidjap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام
    206 ثبت نامی من امده ..فقط یه مشکلی هست ..امروز از نمایندگی با من تماس گرفتن گفتن بیاید نامه بدیم برای پلاک خودرو "پلاک فکی " تا برید پلاک و بگیرید.. بعد که رفتم یه نامه دادن بابت مرکز میثم و یک نامه دیگه هم دادن بابت دریافت خودرو از نمایندی 5062 تو کیلومتر 19 جاده قدیم .. ازشون سوال کردم مگه خود نمایندگی ماشین و بهم تحویل نمیده ؟ گفتن ما اینجا پارکینگ نداریم باید بری اونجا . در خصوص مدارک ماشین هم بهم گفتن که مدارک امد باهات تماس میگیریم ..خلاصه من الان موندم برم ماشینو تحویل بگیرم یا نه ! از طرفی اگر ماشین و بیارم بیرون هیچگونه مدرکی به غیر از فاکتور دال بر مالکیت ندارم از طرفی هم ماشین و بیارم خونه فقط تو پارکینگ خاک میخوره نمی تونم ردش کنم به نظرتون برم بگیرم ماشین و یا نه با توجه به اینکه اگر پلیس جلومو بگیره هیچ مدرکی ندارم ؟ راستی تاریخ تحویل ماشین 22 وم همین برج هست که یه جورایی زودتر خبرم کردن ..برای رفتن به مرکز میثم و همچنین تحویل گرفتن ماشین در جاده قدیم بدون ماشین برم و تاکسی بگیرم بهتر نیست ؟ مسیر تاکسی خورش چجوریه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    206 ثبت نامی من امده ..فقط یه مشکلی هست ..امروز از نمایندگی با من تماس گرفتن گفتن بیاید نامه بدیم برای پلاک خودرو "پلاک فکی " تا برید پلاک و بگیرید.. بعد که رفتم یه نامه دادن بابت مرکز میثم و یک نامه دیگه هم دادن بابت دریافت خودرو از نمایندی 5062 تو کیلومتر 19 جاده قدیم .. ازشون سوال کردم مگه خود نمایندگی ماشین و بهم تحویل نمیده ؟ گفتن ما اینجا پارکینگ نداریم باید بری اونجا . در خصوص مدارک ماشین هم بهم گفتن که مدارک امد باهات تماس میگیریم ..خلاصه من الان موندم برم ماشینو تحویل بگیرم یا نه ! از طرفی اگر ماشین و بیارم بیرون هیچگونه مدرکی به غیر از فاکتور دال بر مالکیت ندارم از طرفی هم ماشین و بیارم خونه فقط تو پارکینگ خاک میخوره نمی تونم ردش کنم به نظرتون برم بگیرم ماشین و یا نه با توجه به اینکه اگر پلیس جلومو بگیره هیچ مدرکی ندارم ؟ راستی تاریخ تحویل ماشین 22 وم همین برج هست که یه جورایی زودتر خبرم کردن ..برای رفتن به مرکز میثم و همچنین تحویل گرفتن ماشین در جاده قدیم بدون ماشین برم و تاکسی بگیرم بهتر نیست ؟ مسیر تاکسی خورش چجوریه ؟
    ماشینو خود نمایندگی موظفه بده و اگه عجله نداری انقدر صبر کن تا خودشون زنگ بزنن بگن بیا ماشینو از نمایندگی بگیر ... نمایندگی میخاد پارکینگش پر نشه و به شما میگه ما پارکینگ نداریم ... اگه خونت شرق تهران باشه باید کلی بنزین بسوزونی تا بری ایرانخودرو ( 100 کیلومتر رفت و برگشت یک نفر هم باید ببری با خودت برای ماشین جدید) ....بدون ماشین و با تاکسی هم خیلی بد مسیره و تو این گرما اسیر میشی ...

به نظر من صبر کن و حتی الامکان نرو به پارکینگ ایرانخودرو

14. این کاربر از jamshidjap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ماشینو خود نمایندگی موظفه بده و اگه عجله نداری انقدر صبر کن تا خودشون زنگ بزنن بگن بیا ماشینو از نمایندگی بگیر ... نمایندگی میخاد پارکینگش پر نشه و به شما میگه ما پارکینگ نداریم ... اگه خونت شرق تهران باشه باید کلی بنزین بسوزونی تا بری ایرانخودرو ( 100 کیلومتر رفت و برگشت یک نفر هم باید ببری با خودت برای ماشین جدید) ....بدون ماشین و با تاکسی هم خیلی بد مسیره و تو این گرما اسیر میشی ...

به نظر من صبر کن و حتی الامکان نرو به پارکینگ ایرانخودرو
    من شهرک غرب هستم ..فک کنم با مترو ورد آورد باید برم اول پلاک رو بگیرم بعد برم نمایندگی
    راستی به نظرتون نداشتن کارت ماشین تو حین رانند گی دردسر میشه ؟ چون الان نه بیمشو بهم دادن و تنها چیزی که دارم یه برگه فروش هست
    راستی اگر پلاک و ور دارم ببرم اونجا واسم نصب میکنن ؟ یا خودم باید نصب کنم ؟ اینجوری پلیس بگیره ماشینو میخابونه که ..
    Last edited by Ruzbeh_lp; 26-07-2014 at 15:49.

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

من شهرک غرب هستم ..فک کنم با مترو ورد آورد باید برم اول پلاک رو بگیرم بعد برم نمایندگی
    راستی به نظرتون نداشتن کارت ماشین تو حین رانند گی دردسر میشه ؟ چون الان نه بیمشو بهم دادن و تنها چیزی که دارم یه برگه فروش هست
    راستی اگر پلاک و ور دارم ببرم اونجا واسم نصب میکنن ؟ یا خودم باید نصب کنم ؟ اینجوری پلیس بگیره ماشینو میخابونه که ..
    هر روز تعداد زیادی آدم میرم ماشینشون را از پارکینگ اونجا تحویل می گیرن و مشکلی براشون پیش نمیاد . حتی شهرستانی ها از تهران ماشین را بدون بیمه به شهرستان می برند.

شما فقط در رانندگی احتیاط کتید و توکل کنید به خدا . مشکلی در خصوص رسوندن خودرو تا منزل نخواهد بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •