تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 97 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 961

نام تاپيک: شرایط فروش و پیش فروش شرکت های خودروساز داخلی و خارجی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

چطور شرایط نقدی اعلام نکردن؟؟؟مگه مدیرعامل ایرانخودرو نگفته 20 درصد فروش فوری در هر ماه همچنان در دستور کار ایرانخودرو خواهد بود؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

چطور شرایط نقدی اعلام نکردن؟؟؟مگه مدیرعامل ایرانخودرو نگفته 20 درصد فروش فوری در هر ماه همچنان در دستور کار ایرانخودرو خواهد بود؟؟

حالا همين پيش فروش ها رو هم مگه ميشه ثبت نام كرد تا فوري برسه.؟؟؟

اونم در آستانه تغييرا قيمت مگه بيكارن سود هنگفت خودشون رو بدن به ملت.

3. این کاربر از a_rudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

بچه ها کسی اطلاع داره فروش فوری یا نقدی کی اعلام میشه.
    حالا اگه وقت دقیق را هم نمیدونید پیش بینی میکنید حدودا کی فروش نقدی اعلام بشه؟

آخر فروم باز ferdfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

206 از ایران فرغون ثبت نام کردم تحویل فوری 30 روزه الان دوماه داره می گذاره هنوز که هنوز خبری از ماشین نیست !!!

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

خودروی تویوتا روفور (RAV4) مدل 2014 در دو تیپ تک دیفرانسیل (تیپ 1) و دو دیفرانسیل (تیپ 2SPL) با تحویل فوری به فروش می رسد.
    تویوتا روفور دارای موتور 4 سیلندر با حجم موتور 2500 سی سی و گیربکس اتوماتیک ۶ دنده تیپترونیک است که توان تولید حداکثر 177 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه را دارد. هر دو مدل طبق شرایط ذیل که در بخشنامه و لیست قیمت محصولات نیز ذکر شده است، به صورت نقدی و همچنین به صورت اقساطی با تحویل فوری به فروش می رسد:
    تی‍پ 1 روفور:
    تیپ 1 روفور تک دیفرانسیل بوده و امکانات استاندارد را دارا می باشد. از امکانات تیپ 1 می توان به سنسور عقب، سیستم های ترمز و پایداری BA, EBD, ABS و غیره اشاره کرد.
    فروش نقدی: قیمت نهایی با احتساب هزینه های شماره گذاری و مالیات بر ارزش افزوده 169,500,000 تومان.
    فروش اقساطی: پیش پرداخت 119,000,000 تومان، مابقی ۶ قسط به مبلغ 9,950,000 تومان با فاصله دو ماه يکبار. مبلغ بیمه بدنه 2,440,000 تومان.
    تحویل: فوری
    تیپ 2SPL روفور:
    تیپ 2SPL دو دیفرانسل بوده و علاوه بر امکانات استاندارد، آپشن هایی نظیر مانیتور و دوربین عقب، سان روف، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، چراغ جلو با سیستم روشنایی در روز(DRL) و سیستم های ترمز و پایداری HAC, DAC, TRC, VSC, BA, EBD, ABS و غیره را دارا می باشد.
    فروش نقدی: قیمت نهایی با احتساب هزینه های شماره گذاری و مالیات بر ارزش افزوده 195,000,000 تومان.
    فروش اقساطی: پیش پرداخت 136,500,000 تومان، مابقی ۶ قسط به مبلغ 11,526,000 تومان با فاصله دو ماه يکبار. مبلغ بیمه بدنه 2,795,000 تومان.
    تحویل: فوری

7. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    London

پيش فرض

آغا!
    ما نوع خودرو رو مشخص میکنیم (حالا هر چه!) بعد میریم به مراحل blah blah تا آخرش که میرسیم به مرحله ی اون انتخاب نمایندگی! خب این که همه رو زده ظرفیت تکمیل! خودشون رو مسخره کردن؟ ما رو؟ چطوریه سیستمشون؟

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

آغا!
    ما نوع خودرو رو مشخص میکنیم (حالا هر چه!) بعد میریم به مراحل blah blah تا آخرش که میرسیم به مرحله ی اون انتخاب نمایندگی! خب این که همه رو زده ظرفیت تکمیل! خودشون رو مسخره کردن؟ ما رو؟ چطوریه سیستمشون؟
    دوست عزیز مگه شما خبر ندارید که خودروهای خودروساز های ایرانی توی کل جهان طالب و مشتری داره؟!

نهایتا شما بعد از اینکه فروش ایران خودرو باز میشه 2 ساعت برای خودرو های پژوه 405 و پارس و نهایتا 5 تا 6 ساعت برای سایر خودرو ها وقت دارید ثبت نام کنید. بعد این زمان کل ظرفیت پر میشه! و دیگه نمیشه ثبت نامی انجام داد.

حالا شما بعد یک هفته میخواستی ثبت نام کنی؟ الان فکر کنم فقط وانت میتونی بنویسی

10. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    London

پيش فرض

دوست عزیز مگه شما خبر ندارید که خودروهای خودروساز های ایرانی توی کل جهان طالب و مشتری داره؟!

نهایتا شما بعد از اینکه فروش ایران خودرو باز میشه 2 ساعت برای خودرو های پژوه 405 و پارس و نهایتا 5 تا 6 ساعت برای سایر خودرو ها وقت دارید ثبت نام کنید. بعد این زمان کل ظرفیت پر میشه! و دیگه نمیشه ثبت نامی انجام داد.

حالا شما بعد یک هفته میخواستی ثبت نام کنی؟ الان فکر کنم فقط وانت میتونی بنویسی
    آخه از اول تیر ماه که سایت باز شد دوباره، من رفتم برای ثبت نام کلا ظرفیت نمایندگی ها تکمیل بود. کسی تیر ماه ثبت نام کرده؟
    من خودم خرداد ثبت نام کردم یه EF7 ولی خب حقیقتش فکرش رو کردم دیدم پارس یا L90 بگیرم شاید بهتر باشه برای همین خواستم دوباره ثبت نام کنم و هر وقت ماشین دوم رو دادن سمند رو بفروشم. حلا کلا اینجوری نمیشه! ظاهر سایت هم طوریه که هیچ مشکلی برای ثبت نام وجود نداره! این که کارخونه ثبت نام میکنه ولی نمایندگی همون کارخونه ظرفیت نداره اصلا چه معنایی میتونه داشته باشه؟! احمقانست

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

آخه از اول تیر ماه که سایت باز شد دوباره، من رفتم برای ثبت نام کلا ظرفیت نمایندگی ها تکمیل بود. کسی تیر ماه ثبت نام کرده؟
    من خودم خرداد ثبت نام کردم یه EF7 ولی خب حقیقتش فکرش رو کردم دیدم پارس یا L90 بگیرم شاید بهتر باشه برای همین خواستم دوباره ثبت نام کنم و هر وقت ماشین دوم رو دادن سمند رو بفروشم. حلا کلا اینجوری نمیشه! ظاهر سایت هم طوریه که هیچ مشکلی برای ثبت نام وجود نداره! این که کارخونه ثبت نام میکنه ولی نمایندگی همون کارخونه ظرفیت نداره اصلا چه معنایی میتونه داشته باشه؟! احمقانست
    سایت اینگونه طراحی شده که در ظاهر اینطوری به نظر برسه که ثبت نام وجود داره. (برای هر ثبت نام ظرفیت محدودی برای هر نمایندگی در نظر می گیرن که اون ظرفیت پر میشه)

شما اصلا فکر ثبت نام پارس و 405 نباش چون دلال های حرفه ای به شما زمان نمیدن برای اینکار

ولی ثبت نام رانا و سمند و ال 90 دور از ذهن نیست. البته این ماه که ظرفیت پیش فروش تموم شده و برای ماه بعد منتظر باشید.(ال 90 سایپا فکر کنم راحت تر بشه ثبت نام کرد ، از نمایندگی هاش سوال کنید)

13. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhantaktaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

آقا من خودم ماه قبل تو فروش فوری یه پارس سفید ثبت نام کردم.باور کنید هر چی بلد بودم رو کردم به زور تونستم ثبت نام کنم.بعد ثبت نام از نمایندگی زنگ زدن که تو چطور ثبت نام کردی ما نمیتونیم؟!
    یعنی حال کردما واقعا.ولی من واقعا سیریش سایت میشم و ثبت نام میکنم.
    با 4 تا کامپیوتر و 4 تا اینترنت افتاده بودم به جون سایت.
    خواستم بگم که خواستن توانستن هست.
    (توی پارانتز چقدر بدبختیم ما ، جای دیگه خودرو ساز ها هر کاری میتونن میکنن تا بتونن محصولات بفروشن ، اینجا هم ما خودمون و پاره میکنیم تا شاید یه فرقون گیرمون اومد)

15. این کاربر از keyhantaktaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •