خب امروز می خواهیم چهار بازی مشهور رو مقایسه کنیم
sega rally 3D
high speed 3
N F S hot pursuit
asphalt 6
همون طور که لیست بالا رو دیدید ما(من) جدید ترین نسخه از بازی ها رو گذاشتیم.(گذاشتم)
مقایسه N F S:
خوب وقتی داخل کامپیوتر با شبیه ساز وا می کنیم شبیه ساز اول بسم الله بسته می شه.بعد چیز های دیگر رو تست می کنیم می بینیم که شبیه ساز سالمه.بعد اون رو توی KP500 میریزیم که می گه فایل خرابه.چند بار دانلود می کنیم می بینیم هیچ فرقی نکرده.بعد روی سامسونگ GT تستش می کنیم اصلا وقتی می خوای نصبش کنی و روش کلیک می کنی هیچ عکس العمل انجام نمیده!!!!
پس این بازی رفت.(اون دنیا)!!!!
مقایسه asphalt 6:
خب بلاخره این بازی وا می شه.اولش حتی اگه رزلووشن شما با بازی یکی باشه باز هم یه خوده از سمت راستش دیده نمی شه!!!
خوب حالا تو بازی نفر چهار میم که یه هو یه پنجره به زبان روسی وا می شه و می خواد اس ام اس بفرسته!! اگه NO~ رو بزنی از بازی میاد بیرون و اگه yah رو بزنی می تونی بازی کنی اما چند دقیقه بعد دوباره میاد باز هم yah رو می زنیم و میره ولی بار سوم که میاد هرچی رو بزنی میاد بیرون!!!
بعد این بازی رو روی سامسونگ GT ریختیم که باز هم بازش نکرد!!!
مقایسه HIGH SPEED:
خوب این بازی مشکلات بازی های دیگه رو نداره و راحت بازی می کنیم.اولین چیزی که به چشم میاد گرافیک سه بعدی بازی هست.
و سرعت ماشین ها بسیار واقعی شده و اگه به ماشین های دیگه بخورید هم جون شما کم میشه هم ماشین جلویی چپه میشه.
اما به خاطر سرعت بالای ماشین شما کنترل ماشین در گوشی های لمسی بسیار دشوار است در حدی که مرحله اولش رو نتونستم رد کنم!! اما وقتی بازی رو روی سامسونگ GT ریختم از این گرافیک بالا پشتیبیانی نکرد!!
مقایسه SEGA RALLY 3D:
خوب این بازی هم خدا رو شکر بالا میاد و اس ام اس نمیده!! این بازی از گرافیک 3D برخور دار است و 6 تا ماشین داره و کنترلش در گوشی های لمسی خوبه.تازه به تمامی رزلووشن ها می خوره!!
ولی سامسونگ دیگه بازش نمیکنه!!!؟؟؟
نتیجه گیری:
-گوشی سامسونگ gt اصلا مناسب جاوا نیست(چه ربطی داره؟)
-گوشی KP500 از 3D پشتیبانی میکنه
-بازی asphalt 6 پول می خواد!!
-N F S تو هر گوشیی نمیاد!!
برنده مسابقه:
SEGA RALLY 3D

خوب این قدر تایپ کردم دستم ترکید!!
پس یک تشکر کن بعد دانلود کن
لینک دانلود SEGA RALLY:
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]