تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 161

نام تاپيک: با رییس جمهور . .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی‌.ان.‌ان آمریکا گفت: ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نبوده و نخواهد بود و کشتار جمعی را برخلاف باورهای دینی و مذهبی و اصول اخلاقی خود می‌داند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور در این مصاحبه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در موضوع هسته‌ای خواستار حقوق حقه خود بدوراز اعمال هرگونه تبعیض همانند سایر کشورهای دنیا و در چارچوب مقررات بین‌المللی بوده و آن را دنبال می‌کند.
    رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران چیزی جز قانون نمی‌خواهد، اعمال تحریم‌ها علیه کشورمان را غیرانسانی و برخلاف تمامی اصول و مقررات بین‌المللی دانست و خاطر نشان کرد: ما معتقدیم با فشار بر یک ملت هیچ کسی به جایی نمی‌رسد چراکه هر چه تنفر زیاد باشد، شرایط برای صلح و دوستی کمتر می‌‌شود.
    رئیس جمهور تاکید کرد پیام آور صلح و دوستی مردم ایران برای مردم آمریکاست.
    دکتر روحانی در پاسخ به سوالی در خصوص تحولات سوریه نیز اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا با هر کشوری در راستای خاتمه دادن به جنگ داخلی در سوریه همکاری کند.
    رئیس جمهور همچنین تاکید کرد: هیچ دولت دیگری نباید برای آینده سوریه تصمیم گیری کند.
    روحانی درباره شایعاتی که در محافل دیپلماتیک درباره دیدار غیررسمی وی و اوباما در جریان نشست مجمع عمومی سازمان ملل وجود داشت، گفت: گفت‌وگوهایی در اینباره انجام شده بود، و مقدمات این کار نیز تاحدودی فراهم شده بود.
    وی افزود: آمریکا علاقه‌مندی خود برای انجام این دیدار را اعلام کرد، و اساسا ایران نیز می‌توانست تحت شرایط مشخص اجازه انجام چنین ملاقاتی را بدهد. اما من معتقد هستم که ما زمان کافی برای هماهنگی این دیدار را آنگونه که لازم بود در اختیار نداشتیم."
    سی‌ان‌ان به نقل از دو مقام ارشد دولت آمریکا ادعا می‌کند که این دیدار به علت اینکه در ایران شرایط "بسیار پیچیده‌ای" فراهم خواهد کرد به تعویق افتاده است.
    روحانی در ادامه گفت‌و‌گوی خود با امانپور گفت: به نظر من رئیس‌جمهور ایران هر کجا که بحث از منافع ملی کشور است دارای اختیار است. رهبر معظم ایران فرموده است که هر کجا منافع ملی کشور اقتضا می‌کند مخالفتی با مذاکره ندارد.
    رئیس‌جمهور ایران افزود: حال اگر امروز فرصت فراهم می‌شد و مقدمات آن فراهم می‌گشت به احتمال زیاد گفت‌وگو‌ها با تمرکز بر مسأله هسته‌ای یا تحولات خاورمیانه انجام می‌شد. بنابراین می‌توانم به شما بگویم که رهبر معظم انقلاب به من اختیار کامل برای مذاکره درباره این مسائل را داده است.
    وی در پاسخ به سؤالی درباره هولوکاست نیز گفت: من قبلا نیز گفته‌ام که تاریخ‌نگار نیستم و زمانی که درباره ابعاد هولوکاست بحث می‌شود این تاریخ‌نگارها هستند که باید درباره آن نظر دهند. اما در کل می‌توانم به شما بگویم تا جایی که به ما مربوط می‌شود هر نوع جنایتی که در تاریخ علیه بشریت رخ داده، شامل جنابات نازی‌ها علیه یهودیان، سزاوار سرزنش و محکوم است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

عصر ایران - جان کری وزیر خارجه آمریکا با یکی از اعضای کمیته معلولان سازمان ملل متحد دست می دهد. این عضو معلول سازمان ملل متحد با استفاده از پا با جان کری دست داد. (منبع: رویترز)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 4 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

عکسی از صندلی​هایی که دیگر خالی نبود

5. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

خوب منافع اسراییل تحت هیچ شرایطی ایجاب نمیکنه ک موافق باشه حتی برای عادی سازی روابط کشورهای شیخ نشین خلیج فارس و کشورهایی مثل روسیه و چین هم سنگ اندازی خواهند کرد تنها کسی ک ب نفعش عادی سازی همون ایرانه. ما هم میتونیم روابط معمولی با امریکا داشته باشیم روابط معمولی ب این معنی نیست ک ما بله قربان گو اون ها باشیم روابط احترام امیز بز اساس منفعت کشور ما.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اصل داستان همینه ! دستور از مقام های بالاتر
    حاج خانوم این مملکت سی ساله داره میگه مگ مگ عمریکا احترام متقابل سیخی چند؟

7. 2 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در سال 1388 ، 145 هیات دیپلماتیک، محل برگزاری اجلاس را در هنگام سخنرانی احمدی‌نژاد ترک کردند و جالبه که در

"بین دولت های ترک کننده سالن دولت های هم پیمانی مثل لبنان هم به چشم می خوردند.."

9. 7 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال موسیقی راک و متال Metalhead56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سخنرانی روحانی خوب بود ولی نه در اون حدی که میتونست باشه.سطح توقعات خیلی بالا رفته بود و این سخنرانی توقعاتی رو که ازش میرفت بطور کامل برآورده نکرد.

11. این کاربر از Metalhead56 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

سخنرانی روحانی خوب بود ولی نه در اون حدی که میتونست باشه.سطح توقعات خیلی بالا رفته بود و این سخنرانی توقعاتی رو که ازش میرفت بطور کامل برآورده نکرد.
    اگه میخواست بر اساس اون توقعات حرف بزنه که راش نمیدادند ایران
    نشستیم اونور گود و میگیم بکن لنگش

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

حاج خانوم این مملکت سی ساله داره میگه مگ مگ عمریکا احترام متقابل سیخی چند؟
    دوست عزیز ی سری عوامل مثل کودتای 28 مرداد یا زدن ایرباس ایران. ی سری مسایل ک قابل بحث نیست و ... در ایران باعث ب وجود اومدن یک چنین شرایطی شده در هر دوطرف دیوار بی اعتمادی بلنده !
    از این مملکت منظورتون اقتدارگراهاست دیگه .!
    در هر صورت در شرایط فعلی قاعده بازی حکم میکنه که نرم باشیم

14. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اگه میخواست بر اساس اون توقعات حرف بزنه که راش نمیدادند ایران
    نشستیم اونور گود و میگیم بکن لنگش
    سخنرانیش خوب بود حداقل قانع کننده بود و تمام طیف های سیاسی و به نحوی سعی کرد راضی نگه داره از راستی ها تا چپی ها و. . .

16. این کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با تحلیل شما موافقم
    . خوب مذاکره برای افراطی های راست گرا و مخصوصا برای اسراییل ناخوشاینده ولی من فکر میکنم ک امریکا کوتاه میاد با توجه ب منافعشون و موقعیت استراتزیک ایران تو منطقه . فکر کنم الان با توجه ب رییس جمهوری اباما و روحانی بهترین زمان مذاکره ست زمان خاتمی ک بوش جنگ طلب بود ک عملا ممکن نبود و دوره ریاست جمهوری اتحمدی نزاد هم ک .. بنابراین اگه بخوان مذاکره کنند الان با توجه ب شرایط چ در داخل ایران و چ در منطقه بهترین زمانه
    اوباما جنگ طلب نیست ولی از نظر من در امتیاز گیری خیلی حرفه ای تر از دوران گذشته امریکا عمل میکنه ... بله برای مذاکره و عمل الان بهترین شرایطه که هم تندرو های داخل کمی منزوی تر هستن و هم غربی ها اگر عمل باشه واکنش مناسب نشون میدن ...

موقع سخنرانی روحانی فقط اسرائیلی ها زدن بیرون...این به معنای انزوای این رژیم شاید نباشه اما یه زنگ خطر جدی براشون هست...چون نشون میده اینا حتی با راه حل صلح طلبانه هم برای حل مشکلات غرب آسیا مخالفن
    احتمالا فعلا با استفاده از مک کین و رفقا روی اوباما فشار بیارن اگر نشد میرن سراغ سرمایه گذاری 3 سال بعد برای ریاست جمهوری...تا شاید بتونن یه نئوکان بی مخ مثل بوش رو پیدا کنن
    اما دلم برای عربستان و قطر میسوزه...اینهمه پول خرج کردن که آمریکا به سوریه حمله کنه....آمریکا حمله نکرد که هیچ...حالا دنبال مذاکره با ایران هم افتاده

پانوشت:منظر ترول های جدید نتانیاهو برای القای ایران هراسی در مجمع عمومی سازمان ملل باشید!!
    من خود سخنرانی و اتفاقات زمان سخنرانی رو زیاد ملاک نمیدونم. اینها نمایش هست ... پشت پرده مهمه . از نظر من پیام سخنرانی اقای روحانی فرق چندانی با گذشته نداره و اگر قرار هست فرقی باشه در عمل باید ببینیم. بالاخره یا ما اجازه بازرسی به غربی ها میدیم یا نمیدیم. اگر ندیم فرق این دولت با دولت قبلی چیه ؟ اینکه صرفا بخواد با حرف غربی ها رو راضی کنه معمول هست که نمیشه. اوا حرف نشناس که نیستن !

قضیه ی سوریه خیلی پیچیده تره به نظرم. من فکر میکنم اصلا امریکا قصد جنگ نداشت ! همینکه سوریه بابت سلاح هاش کوتاه بیاد و در نهایت سازمان ملل علیه سوریه موضع بگیره کافی بود و در نهایت پیامی خطاب به ایران داد اوباما در یک مصاحبه که اگر میخواهید حمله نشه بهتون ، کوتاه بیاید ما هم کاری باهاتون نداریم ! ... امریکا تو منطقه داره همه رو بازی میده ...

18. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •