تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 66

نام تاپيک: چه کنسولی بخرم!!!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

دوستان من که قطعا صبر میکنم واس ps4 ولی درسته 400 دلار هستش الانم سفارش گرفته میشه اگرم با این وضع ضربدر 3 یشه میشه 1.2 میلیون ولی الان اوضاع خرابه مثلا ایفون 5c قیمتش 300 دلاره اونوقت الان تو ایران 2.9 میلیون میفروشند!!!!!

ی سوال دیگه اونم اینکه درسته بازی gta واسه کنسول های play station نمیاد مثل gta v؟؟؟؟

بعدشم دااش nor-1 من همینجوری قیمت کردم نخواستم از اونجا بخرم که!!!

و در اخرم که دوستان حدودا چقد طول میشه قفله PS4 بشکونن و بشه بازی کپی خور بریزی رووش؟؟؟

2. این کاربر از parham76m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من که قطعا صبر میکنم واس ps4 ولی درسته 400 دلار هستش الانم سفارش گرفته میشه اگرم با این وضع ضربدر 3 یشه میشه 1.2 میلیون ولی الان اوضاع خرابه مثلا ایفون 5c قیمتش 300 دلاره اونوقت الان تو ایران 2.9 میلیون میفروشند!!!!!

ی سوال دیگه اونم اینکه درسته بازی gta واسه کنسول های play station نمیاد مثل gta v؟؟؟؟

بعدشم دااش nor-1 من همینجوری قیمت کردم نخواستم از اونجا بخرم که!!!

و در اخرم که دوستان حدودا چقد طول میشه قفله PS4 بشکونن و بشه بازی کپی خور بریزی رووش؟؟؟
    فکر میکنین PS4 از کمپانی میخرن میارن 1.200 تحویل شما میدن؟
    گمرکی نمیخوره؟
    هزینه ارسال نداره؟
    سود فروش نداره؟

iPhone 5C : unlocked
    16 GB : 549.00 $
    32 GB : 649.00 $

locked

16 GB : 99.0 $
    32 GB : 199.0 $

بازی GTA V اولین بار برای PS3 منتشر شد و بعد XBOX 360

4. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

دوستان نمیدونین چقد طول میکشه قفلش رو بشکنند واسه ps4??

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هچ چیز معلوم نیس اصلا.
    اگه زود -- بشه بین 2تا 5 ماه طول میکشه اگرم طول بکشه بین 1 تا 2 سال طول میکشه

7. این کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

زود -- میشه شک نکنید هکر ها کارشون درسته

9. این کاربر از pharm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

کنسول های فعلی یادمه خیلی طول کشید تا کرک بشه و قفلشون شکسته بشه نه؟؟

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من قصد خرید کنسول بازی دارم فقط موندم چه کنسولی بخرم xbox one یا ps4 کدومشون بهتره من شنیدم ps4 گرافیکش و ... خیلی بهتر از xbox ولی من با دسته و ... xbox بیشتر حال میکنم یا اصلا ارزش داره منسول نسل اینده رو بخریم یا نه همین ps3 یا xbox 360 خوبن و کافین!!!؟
    دوست عزیز رو 2تا کنسول نسل جدید که حالا حالا ها اصلا فکر نکن.اولا که آذر برای اروپا و ژاپن و آمریکا فقط میاد و برای خاورمیانه شده بهمن ماه. بعدشم فکر کردین تا بیاد سریع -- میشه!!!! این واضحه هر کنسولی نسل جدیدشم هکشم به همون نسبت خیلی سختر میشه.تازشم بیاد کلی باید بگذره تا ایراد این کنسولهای جدید معلوم بشه.مثل ایراد 3 چراغه شدن xbox با برد فالکون که اونایی که خریدن ضرر کردند.از من میشنوی حتی -- هم شد یه مدت صبر کن تا ایراداشو بقیه بگن تا دیگه شما هم اون ضرر رو نکنید.پس فعلا بیخییییییییییییال

12. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

کنسول های فعلی یادمه خیلی طول کشید تا کرک بشه و قفلشون شکسته بشه نه؟؟
    360 وقتی اومد حدود 1 سال طول کشید تا -- بشه ! خوب طرفداراش هم زیاد بود تو ایران مخصوصا ! ولی PS3 حدود 4 سال طول کشید !
    ولی ایندفعه احتمالا PS زیاد سخت نمیگیره چون فروشش کم میشه ! حدود 1 تا 3 سال طول بکشه !
    شما وقتی اومد نخر ! حدود 2 3 ماه صبر کن هم قیمت بیاد پایین هم اشکالات برطرف بشه !
    اگرم تو کار خرید و فروش بازی های اورجینال و psn باشی که مشکلی نداره ! ولی اگه نیستی بهتره صبر کنی تا -- بشه !
    من خودم تو کار خرید اورجینالم ! چون خوبه ! شما یه بازی میخری 250 تومن بازی میکنی ! انلاین میزنی و حالشو میبری ! وقتی تموم شد کارت میدی میفروشیش !
    حالا یا تو سایت ها یا به مغازه دارها ! مثلا 60 تا میزنی تو سرش میدی 180 170 تو این مایه های ! یه 50 دیگه میزاری روش میدی یه بازی دیگه میگیری !
    یا یه اکانت psn میگیری بهت بازیه رایگان میده دانلود میکنی !
    ! بعد هم در جواب دوستی که گفتی کدوم بهتره ؟ از لحاظ گرافیکی به نظر من PS4 قویتر هست و بازی های انحصاری خیلی فوق العاده ای داره که هنوز رو نکرده !
    امتحانشم با همین The last of US و Beyond Two Souls پس داده ! بعد هم گفته که 30 بازی انحصاری رو دست ساخت داره و فعلا لو نداده بازی هارو !
    مثلا همین اقای David Cage که اگه دموی Dark sorcerer رو دیده باشید میتونید قدرت PS4 رو درک کنید !
    ایشون استدیو مخصوص ساخت بازیه های انحصاری PS رو داره و همین Beyond و Heavy Rain رو ساخته و داره رو بازیه جدید برا ps4 کار میکنه !
    از لحاظ دسته هم دسته های ایکس باکس به دلم بیشتر میشینه ولی خوب چه میشه کرد !
    Last edited by Mool Tee; 17-10-2013 at 13:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آره من حدود یک ساله ایکس باکس دارم هیچ مشکلی براش پیش نیمده اصلا گیر نمیکنه این که میگن یکی دو ساعت باش کار کنی داغ میکنه چرت وپرته

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود...
    امیدواریم که نسل جدید کنسول ها همه ما گیمر ها تجربه کنیم.
    زیاد به -- شدن امیدوارم نیستم
    بچه ها همه استاد هستن ps3 که از ورژنی دیگه -- نشد ویتا هم که هیچی ( خبر هکش دنبال نکردما )
    بازی اورجینال قیمت خوبی داشت همه خیالمون راحت بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •