تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 55 اولاول ... 444505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 545

نام تاپيک: کلوپ لنوو y510p : lenovo

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

مرسی از کمک . اخه میدونی چیه نمیتونم باهاش اساسینس یونیتی بازی کنم گفتم شاید با اورکلاک بشه کاری کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مطمعن باش ایراد از سیستمت نیست.این لپتاپ یکی از قویتری لپ تاپ های دنیاس.منم تو بازی جنرال سیستمم گیر میکنه با اینکه بازی گراغیک سنگینی نداره .ولی میدونم که این مشکل لپتاپ نیست مشکل از کدهای بازیمه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان چرا سرعت کوپی فایل برای لب تاپ من کم شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام .ببخشید میخواستم بدون قیمت اس ال ای این لپ تاپ حدودا چنده؟ ممنون میشم جواب بدید مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    من این لپتاپ رو حدودا 9-10 ماهی هست دارم .
    یسیری مشکل پیدا کردم که شدیدا فکرم رو درگیر کرده پایین میگم
    1.از روزه اول که لپتاپ رو گرفت سرعت کپی پیستم تو فایل های سنگین پایین بود به طوری که انگار هارد با بقیه قطعات cpu ram و ... اصلا مچ نیست مثل کپی کردن یه فایل زیپ شده از یک دریایو به درایو دیگه حدودا 25-30 گیگی نزدیک 45 دقیقه طول میکشه.
    2.سرعت لپتاپ کنده موقع بالا اومدن درصورتی که روز های اول اینجوری نبود به سرعت بالا میامد.ویندوز هم 100 بار عوض کردم ولی هیچوقت مثل اون حدودا یه ماه اول نشد که نشد.
    3.cd-rom هم مشکل پیدا کرده نمیتونه رایت کن چند بار با خوده ویندوز امتحان کردم رایت نمیشه در صورتی که 3 بار تا حالا باهاش رایت نکرده بودم نمیدونم مشکل از ویندوزه یا سخت افزار...
    4.مورد اساسی که الان چند روزه بد جوری رومخم هست اینه که موقع روشن شدن آرم lenovo میاد و گیر میکنه و خودش ریست مشه چند باری اینجوری میشه بعد بالا میاد اول این مشکل بودش،ولی از دیروز دیگه ریست نمیشه ولی روی آرم lenovo گیر میکنه نزدیک به یک دقیقه و بعد ویندوز لود میشه ولی سیستم سنگینه توی چند دقیقه اول همه چی هنگه بعد کم کم درست میشه
    خواهشا یکی بگه داستان چیه چیکارش کنمبد جوری داره اعصابمو خورد میکنه 3.5 پولشو دادم :-(
    الان دنبال یه هارد اکسترنال هستم که اطلاعاتمو کامل خالی کنم همه چی فورمت کنم ببینم درست میشه شایدم یه اوبونتو ریختم تست کردم که اگه نشد ببرم نمایندگی هنوز یه سال گارانتی داره.
    کانفیگشم 16 گیگی هست.

ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    من این لپتاپ رو حدودا 9-10 ماهی هست دارم .
    یسیری مشکل پیدا کردم که شدیدا فکرم رو درگیر کرده پایین میگم
    1.از روزه اول که لپتاپ رو گرفت سرعت کپی پیستم تو فایل های سنگین پایین بود به طوری که انگار هارد با بقیه قطعات cpu ram و ... اصلا مچ نیست مثل کپی کردن یه فایل زیپ شده از یک دریایو به درایو دیگه حدودا 25-30 گیگی نزدیک 45 دقیقه طول میکشه.
    2.سرعت لپتاپ کنده موقع بالا اومدن درصورتی که روز های اول اینجوری نبود به سرعت بالا میامد.ویندوز هم 100 بار عوض کردم ولی هیچوقت مثل اون حدودا یه ماه اول نشد که نشد.
    3.cd-rom هم مشکل پیدا کرده نمیتونه رایت کن چند بار با خوده ویندوز امتحان کردم رایت نمیشه در صورتی که 3 بار تا حالا باهاش رایت نکرده بودم نمیدونم مشکل از ویندوزه یا سخت افزار...
    4.مورد اساسی که الان چند روزه بد جوری رومخم هست اینه که موقع روشن شدن آرم lenovo میاد و گیر میکنه و خودش ریست مشه چند باری اینجوری میشه بعد بالا میاد اول این مشکل بودش،ولی از دیروز دیگه ریست نمیشه ولی روی آرم lenovo گیر میکنه نزدیک به یک دقیقه و بعد ویندوز لود میشه ولی سیستم سنگینه توی چند دقیقه اول همه چی هنگه بعد کم کم درست میشه
    خواهشا یکی بگه داستان چیه چیکارش کنمبد جوری داره اعصابمو خورد میکنه 3.5 پولشو دادم :-(
    الان دنبال یه هارد اکسترنال هستم که اطلاعاتمو کامل خالی کنم همه چی فورمت کنم ببینم درست میشه شایدم یه اوبونتو ریختم تست کردم که اگه نشد ببرم نمایندگی هنوز یه سال گارانتی داره.
    کانفیگشم 16 گیگی هست.

ممنون.
    دوستان خواهشا یکی جواب بده

داره خودمونی میشه mdrd1065's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان خواهشا یکی جواب بده
    زیاد نمیتونم کمکی کنم دقیقا نمیدونم مشکل چیه
    ولی خب منم روشن میکنم تقریبا تا 4-5 دقیقه باید وایسم تا سرعتش خوب شه و قابل استفاده
    مشکل هم از هارده، مشکل که نه ، کلا کنده
    یه ssd بندازی روش فک کنم معرکه بشه برات
    سیدی رام هم که کلا من چند ساله ندیدم درست رایت کنن ! ) نسل سی دی منقرض شده اصلا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام توی توضیحات لپ تاپ نوشته شده با یکی از usb ها میشه گوشی رو شارژ کرد وقتی لپ تاپ خاموشه اما وقتی خاموشه گوشی شارژ نمیشه .
    باید نرم افزاری چیزی نصب کنم ؟؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با وارد شدن به تنظیمات بایوس این قابلیت را فعال کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این گزینه ای که میگی فعال کنیم برای شارژ کجای قسمت بایوس هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •