تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 752 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

نمایندگی های کریتیو !!
    ولی من از پایتخت همیشه میگیرم
    طبقه سوم !

جای دیگه رو نمیدونم .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لطفا فروشگاهایی که عرضه شده هم معرفی کنید!
    پایتخت ... طبقه اول - روبروی در و یه جای دیگه هم بود که احتمالا همینه که دوستمون گفت ...

بازار رضا ... راسته جنوبی ... وسط سالن

پاساژ ایران ... طبقه اول روبروی پله برقی ...

کلا باید بری سمت نمایندگی اش ...

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان کسی نمایندگی سونی تو جمهوری میشناسه که هدفون داشته باشه؟

یه سوال اف تاپیک: پایتخت تو تعطیلات بازه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آره - اصلا بهتره بگیم : اکثر نمایندگی های اصلی سونی توی جمهوری ، هدفون های خوب رو دارن و بهترین جا واسه خرید هدفون سونیه ...

فکر کنم از 5-6 باز بشه ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از همه دوستان مخصوصا seymour جان ممنون
    بالاخره یه هدفون خریدم و اون هم سونی مدلMDR-EX85LP هستش
    سوالی بود در خدمتیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام عزیزان!
    من می خوام یه هدفون بیسیم بگیرم...یه سر به پایتخت زدم نداشت، رفتم جمهوری اونجا هم 3-4 مدل بیشتر نداشتن...یکی نمایندگی JVC بود که دو مدل داشت 40$ و 90$ که برد هر دو 100 متر بود ، شارژی، بدون نویز و...90 تومنیه کیفیت صداش بهتر بود. فروشنده گفت اگه از این بهتر میخوای باید AKG بگیری...راستش من تا قبل اون نشنیده بودم این مارک رو...یه AKG تو همون جمهوری پیدا کردم 136$ ولی برای تست نداشت. میخواستم ببینم کسی تا حالا چیزی در مورد AKG شنیده؟ تو سایت خود AKG نوشته dolby-digital sround-... ساپورت میکنه!
    من شنیده بودم panasonic یه مدل با همین امکانات داره 90$ ولی تو جمهوری اثری ازش نبود!

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم تعریف Akg رو زیاد شنیدم ولی میگن تقلبی زیاد داره حتی تو رنج قیمت بالا!
    به نظر من اگه بتونی مدل های Bose یا Sure رو گیر بیاری عالیه اما خوب قیمت هاشون بالاست
    به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیم نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه
    باز در این مورد Seymour میتونه کمکت کنه
    Last edited by poria_mc; 15-01-2009 at 16:17.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام عزیزان!
    من می خوام یه هدفون بیسیم بگیرم...یه سر به پایتخت زدم نداشت، رفتم جمهوری اونجا هم 3-4 مدل بیشتر نداشتن...یکی نمایندگی JVC بود که دو مدل داشت 40$ و 90$ که برد هر دو 100 متر بود ، شارژی، بدون نویز و...90 تومنیه کیفیت صداش بهتر بود. فروشنده گفت اگه از این بهتر میخوای باید AKG بگیری...راستش من تا قبل اون نشنیده بودم این مارک رو...یه AKG تو همون جمهوری پیدا کردم 136$ ولی برای تست نداشت. میخواستم ببینم کسی تا حالا چیزی در مورد AKG شنیده؟ تو سایت خود AKG نوشته dolby-digital sround-... ساپورت میکنه!
    من شنیده بودم panasonic یه مدل با همین امکانات داره 90$ ولی تو جمهوری اثری ازش نبود!
    به نظر من اگه بتونی مدل های Bose یا Sure رو گیر بیاری عالیه اما خوب قیمت هاشون بالاست
    به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیک نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه
    من قصد جسارت ندارم ، اما توصیه من به شما اینه که اگه اولین باره که می خوای هدفون حسابی بخری ، مدلهای "باسیم" بخری ... مدل بیسیم نسبتا خوب هم واقعا همونطور که خودت تحقیق کردی ، بالای 100-120 تومنه ... ضمن اینکه اطمینان از اینکه واقعا AKG باشه سخته ...

کلا مدلهای باسیم خوب ، خیلی باید گرون باشن ... مثلا چیزی که دوست عزیزم اشاره کرد درباره Bose فکر می کنم بالای 200 تومن باید باشه ...

نتیجه اینکه کلا هدف از اینکه بیسیم بخری چیه ؟ .... بهتره که باسیم بخری ... با همین بودجه می تونی یه باسیم خیلی عالی بخری ، بجای یه بیسیم خوب ...

9. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

• در مورد تفاوت کیفیت و قیمت با سیم و بی سیم حرف شما کاملا درسته...خودم هم در موردش تحقیق کردم که ببینم بی سیم کیفیتش چطوریه...JVC که عرض کردم هر دو مدلش رو نمایندگی جمهوری برای تست داشت...کیفیت 90$ خوب بود از لحاظ برد و نویز هم از تو مغازه طرف تا طبقه دوم پاساژ رفتم و با هدفون یه چرخی زدم (فکر کنم یه 40-50 متری دور شدم) اصلا نویز نداشت فرکانسش 900 MgHz بود...در مورد نسبت برد و کیفیت هم خودم تو فکر این گفته شما بودم ولی همشون حتی AKG بردش 100 متر بود! ولی خبر نداشتم تقلبی داره!!!
    • در مورد بی سیم هم...کاملا مورد نیازه منه یا بهتر بگم همون چیزیه که لازم دارم چون من از فاصله زیاد با کامپ فیلم نگاه میکنم...قبلا همیشه هدفون سیم بلند میگرفتم ولی وقتی دارم با کامپ کار میکنم و هدفون گذاشتم، سیمش دائم زیر پایه صندلیه و قطعی پیدا میکنه!
    • در مورد بودجه هم تا سقف 150$ می خوام خرج کنم
    با این اوصاف پیشنهاد شما چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیک نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه

راستی برای مدل های Bose یا Sure باید کجا برم؟ پایتخت که بیشتر CREATIVE دارن ، بعضیهاشون هم یکی دو مدل از apple - philips جمهوری هم که گفتم... . جای دیگه ای هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •