تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راه حل برای خطای: disk boot failure

در آغاز فعالیت mohammadtala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض راه حل برای خطای: disk boot failure

سلام به تمامی دوستان عزیز
    من امروز یکی از درایو های کامپیوترمو بایه نرم افزار پارتیشن بندی حذف کردم به نوعی و دوباره اونو ساختم این درایو بطور معمولی فرمت نمیشد چون روی اون فایل سیستمی بود اما محل نصب ویندوزم درایو سی هست
    چون قبلا روی این درایو که اسمش i هست ویندوز نصب کردم مجدد که ویندوز روی c نصب کردم این درایو فایل های سیستمی و ایناش مونده بود و انگار تو ۲ درایو من ویندوز نصب کرده بودم
    حالا که اون درایو i رو حذف کردم دوباره ساختم چون فضای خالی نیاز داشتم و به نوعی اینجوری فرمت شده
    اما بعد که کامپیوترو خاموش کردمو خواستم روشن کنم توی بوت مشکل داره و پیغام disk boot failure insert system disk and press inter رو میده
    تمام کابل هارو نگاه کردم وصله کسی راه حل داره که بشه سریع مشکلم حل بشه؟ :(

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام به تمامی دوستان عزیز
    من امروز یکی از درایو های کامپیوترمو بایه نرم افزار پارتیشن بندی حذف کردم به نوعی و دوباره اونو ساختم این درایو بطور معمولی فرمت نمیشد چون روی اون فایل سیستمی بود اما محل نصب ویندوزم درایو سی هست
    چون قبلا روی این درایو که اسمش i هست ویندوز نصب کردم مجدد که ویندوز روی c نصب کردم این درایو فایل های سیستمی و ایناش مونده بود و انگار تو ۲ درایو من ویندوز نصب کرده بودم
    حالا که اون درایو i رو حذف کردم دوباره ساختم چون فضای خالی نیاز داشتم و به نوعی اینجوری فرمت شده
    اما بعد که کامپیوترو خاموش کردمو خواستم روشن کنم توی بوت مشکل داره و پیغام disk boot failure insert system disk and press inter رو میده
    تمام کابل هارو نگاه کردم وصله کسی راه حل داره که بشه سریع مشکلم حل بشه؟ :(
    وقتی این ارور میاد اول از همه باید ببینید هارد در بایوس دیتکت شده یا نه
    اگه دیتکت شده بود و اتصالات هارد درست بود و با جا به جا کردن هارد هم درست نشد باید با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید بایوس مین رو هم دیفالت کنید درست نشد باید هارد رو روی یک سیستمی که هارد داره وصل کنید و از disk managment سیستم عکس بدین

در آغاز فعالیت mohammadtala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آره دیتکت شده این مشکل بعد از حذف اون درایو و دوباره ساختنش بوجود اومد چشم تست میکنم

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

وقتی این ارور میاد اول از همه باید ببینید هارد در بایوس دیتکت شده یا نه
    اگه دیتکت شده بود و اتصالات هارد درست بود و با جا به جا کردن هارد هم درست نشد باید با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید بایوس مین رو هم دیفالت کنید درست نشد باید هارد رو روی یک سیستمی که هارد داره وصل کنید و از disk managment سیستم عکس بدین
    منم همین مشکل رو دارم. داشتم پارتیشن درایور ویندوز رو اضافه مکردم سایزش رو که بعد از اتمام کار سیستم ریست شد و این ارور رو میده
    توی تنظیمات بایوس هم نگاه کردم هارد دیتکت نشده !!!

چکار کنم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم. داشتم پارتیشن درایور ویندوز رو اضافه مکردم سایزش رو که بعد از اتمام کار سیستم ریست شد و این ارور رو میده
    توی تنظیمات بایوس هم نگاه کردم هارد دیتکت نشده !!!

چکار کنم
    ببینید اول از همه موتور هارد کار میکنه یا نه اگه کار میکرد اتصالات هارد به همراه پاور رو بررسی کنید بایوس مین رو یک دور دیفالت کنید بوت سیستم رو روی هارد بزارید درست نشد تنظیمات بایوس رو بررسی کنید درست نشد هارد رو روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه بازم اینطوری بود میتونه مشکل از سوکت دیتا برد یا فریم ویر هارد باشه باید روی یک سیستم دیگه حتما تست بشه تست هم که میکنید به عنوان هارد دوم
    تست کنید

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ببینید اول از همه موتور هارد کار میکنه یا نه اگه کار میکرد اتصالات هارد به همراه پاور رو بررسی کنید بایوس مین رو یک دور دیفالت کنید بوت سیستم رو روی هارد بزارید درست نشد تنظیمات بایوس رو بررسی کنید درست نشد هارد رو روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه بازم اینطوری بود میتونه مشکل از سوکت دیتا برد یا فریم ویر هارد باشه باید روی یک سیستم دیگه حتما تست بشه تست هم که میکنید به عنوان هارد دوم
    تست کنید

کیس رو باز کردم هم یه تمیزکاری کردم هم اتصالات رو مجدد جا زدم خداروشکر درست شد

داشتم سکته میکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •