تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: کپی نشدن دیتا در فایل obb و دادن ارور The device has either stopped responding or has been disconnected

داره خودمونی میشه tech wave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض کپی نشدن دیتا در فایل obb و دادن ارور The device has either stopped responding or has been disconnected

سلام
    گوشیه من گلکسی اس4 هست و هروقت دیتای بازی هارو میخوام بریزم تو فایل obb در مسیر android/obb ارور
    The device has either stopped responding or has been disconnected رو میده
    جاهای دیگه میتونم بریزم فقط توی این فایل نمیشه
    حذف هم نمیشه
    این مشکل رو خیلیا دارن لطفا کمک کنید ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز.دقیقا همین مشکل رو داشتم.اما با نرم افزار (Wondershare MobileGo for Android) تونستم راحت دیتا رو انتقال بدم.این نرم افزار کلی امکانات دیگه مثل بک آپگیری از اس ام اسها و اسامی و برنامه ها رو داره و همچنین مهمترین امکانش نصب دسته جمعی برنامه ها از طریق پی سی هستش.اما اول برو تو ستینگ و تو قسمت (developer options) و تیک گزینه (USB debugging) رو بزن.

ورژن سالم و همراه با کرکش رو از اینجا دانلود کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پسورد فایل فشرده هم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز.دقیقا همین مشکل رو داشتم.اما با نرم افزار (Wondershare MobileGo for Android) تونستم راحت دیتا رو انتقال بدم.این نرم افزار کلی امکانات دیگه مثل بک آپگیری از اس ام اسها و اسامی و برنامه ها رو داره و همچنین مهمترین امکانش نصب دسته جمعی برنامه ها از طریق پی سی هستش.اما اول برو تو ستینگ و تو قسمت (developer options) و تیک گزینه (USB debugging) رو بزن.

ورژن سالم و همراه با کرکش رومیتونی با سرچ عبارت (Wondershare.MobileGo.for.Android.v3.3.2.235) در گوگل راحت پیدا کنی و تو سایتهای ایرانی بگردی راحتتر گیرت میاد.هرچی لینک گذاشتم انجمن لینکهارو ناقص میذاشت و نشد برات لینک مستقیم بذارم.
    Last edited by saalehh; 22-08-2013 at 17:29.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ورژن سالم و همراه با کرکش رومیتونی با سرچ عبارت (Wondershare.MobileGo.for.Android.v3.3.2.235) در گوگل راحت پیدا کنی و تو سایتهای ایرانی بگردی راحتتر گیرت میاد.هرچی لینک گذاشتم انجمن لینکهارو ناقص میذاشت و نشد برات لینک مستقیم بذارم.
    ممنون صالح

5. این کاربر از tech wave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

طریقه کارکردن باهاشو میگی لطفا چجوری فایلو بریزم تو obb???

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

طریقه کارکردن باهاشو میگی لطفا چجوری فایلو بریزم تو obb???
    گزینه (USB debugging) رو که رو گوشی فعال کردین گوشی رو به پی سی وصل میکنید و منتظر میمونید تا برنامه گوشی رو شناسایی کنه و اسکرین شاتی از گوشیتون رو نشون بده.حالا از منوی سمت چپ رو گزینه (files) کلیک میکنید و اینبار سمت راست برنامه فولدرهای داخل گوشیتونو نشون میده و فایلایی که میخواید رو کپی و در مسیر (Android/obb) پیست میکنید.خیلی راحته.

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیاز به این برنامه و دنگ و فنگ ها نیست.پوشه دیتا هایی که باید در مسیر android/obb ریخته بشه رو با pc به یه مسیر دیگه منتقل کن.بعد با خود گوشی با فایل منیجر،منتقلش کن به پوشه Obb .
    به همین راحتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ا سلام و خسته نباشید
    من گوشی های اندروید زیادی داشتم اما اولین باره این مشکل برام پیش میاد.تجربه گیم و دتا و نرم ابزار و این جور چیزارم دارم اما..
    یه سونی اس پی جدیدا گرفتم مشکل دارم با این دتا های obb
    بازی که نصب کردم rayman fiestarun هست که تازه اومده.کلا دتا obb رو شناسایی نمیکنه.حتی فولدر توی رم توی حافظه گوشی حتی توی قسمت deta درست کردم اما شناساییش نمیکنه و پیغام میده باید از طریق وای فای دانلود کنم که با این کار یه فولدر توی قسمت deta درست میکنه به اسم com.ubisoft.rayman.fiestarun اونجا هم فایلای obbرو میریزم باز جواب نمیده.یعنی هر کاری که به فکرم میرسید کردم اما دتا رو شناسایی نمیکنه.به نظرتون دیگه باید چیکار کنم.در ضمن پوشه obb vرو با حروف بزرگ و کوچیک تست کردم باز نشد.کمک کنین ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

آقا خداوکیلی کمک کنید.کلافه شدم.نمیدونم چی کنم.من فقط میخوام علت اینکه چرا یه فایل به android>obb منتقل نمیشه رو بدونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •