تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی

اگه نباشه جاش خالی می مونه deadboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی

سلام.
    بچه ها کسی که جراحی بینی انجام داده میتونه فارماتون مصرف کنه؟مشکلی نداره؟
    دماغه گنده نشه دوباره !!!؟کلا چه چیزایی خوبه برای از بین بردن ضعف عمومی بدن؟

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز......

نه نترس....هیچ بلایی سر بینی نمیاد

فقط قبل از مصرف با دکتر داروساز مشورت کن..........برای از بین بردن ضعف عمومی بدن.....قرص های مولتی ویتامین خوبه.....

آمپول نوروبیون (همون ب کمپلکس -ب 12)خیلی موثره

3. 2 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز......

نه نترس....هیچ بلایی سر بینی نمیاد

فقط قبل از مصرف با دکتر داروساز مشورت کن..........برای از بین بردن ضعف عمومی بدن.....قرص های مولتی ویتامین خوبه.....

آمپول نوروبیون (همون ب کمپلکس -ب 12)خیلی موثره
    من این دماغم راه نمیومد باهام(همش ازم عقب میفتاد)خلاصه اصلا چیزی به اسم تنفس بینی نداشتم.الانم که به اصطلاح رفتیم درستش کنیم که بیچارم کرده.آدمو از کارو زندگی میندازه تا 1 چند وقت.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بچه ها میگم این کبودیا و ورم طبیعیه بعد از عمل؟من اصن قیافم پکیده دارم دپرس مشیم!!؟
    احساس پشیمونی بهم دست داده.حالا درسته که تو روز چهارمه و واسه قضاوت خیلی زوده ولی من ترس سراسره وجودمو فرا گرفتندی!
    تو خونه ام که هستم دیگه بدتر.
    خیلی وحشتناک شدم

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اتفاقا جراحی زیبایی بینی یکی از راحت ترین جراحی هاست (از نظر مراقبت های بعد از عمل) و بعد از عمل هم فقط تا زمانی که تامپون بینی

هست یکم آزار دهنده میشه و فقط باید یه مدت از غذاهای مایع مثل سوپ استفاده کنید...

کبودی ها و ورم هم کاملا عادیه بعضـی دارو ها و آمپولی که دکتر تجویز میکنه تو رفع ورم موثره. چسب روی بینی رو هم همیشه بذارین دکتـر

عوض کنه حتی اگر طریقه درست بستن چسب رو بهتون آموزش دادن بازم برای تعویض پانسمان پیش دکترتون برین..

7. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اتفاقا جراحی زیبایی بینی یکی از راحت ترین جراحی هاست (از نظر مراقبت های بعد از عمل) و بعد از عمل هم فقط تا زمانی که تامپون بینی

هست یکم آزار دهنده میشه و فقط باید یه مدت از غذاهای مایع مثل سوپ استفاده کنید...

کبودی ها و ورم هم کاملا عادیه بعضـی دارو ها و آمپولی که دکتر تجویز میکنه تو رفع ورم موثره. چسب روی بینی رو هم همیشه بذارین دکتـر

عوض کنه حتی اگر طریقه درست بستن چسب رو بهتون آموزش دادن بازم برای تعویض پانسمان پیش دکترتون برین..
    دارو که چیزه خاصی ندارم سفالکسین که آنتی بیوتیکه،قطره کلرید سدیم واسه شستوشو و پماد جنتاماکسین واسه روی بخیه ها و داخل بینی..چسبم که هنوز نداره گچه.من فرم و ورم صورتم رو مخمه!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اقا جون بعد عمل بینی فرم صورتت قشنگ یکسال طول میکشه تا بیاد سر جاش. ورم و کبودی و حتی پر شدن بینی و بد خوابی و اینا یه چیز معمول و عادی هست. واسه یکی زیاد واسه یکی کمه. ولی بلاخره بعد یکماه تقریبا همه چیز اوکی میشه .
    چیزایی که دکتر تجویز میکنه استفاده کن. بعد از باز کردن بینیت از پماد ویتامینه A استفاده کن تا زخمهای داخل بینیت زودتر التیام پیدا کنه. آب نمک هم حسابی استفاده کن که تاثیرش بسیار قابل توجه هستش.

10. این کاربر از san_felip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اقا جون بعد عمل بینی فرم صورتت قشنگ یکسال طول میکشه تا بیاد سر جاش. ورم و کبودی و حتی پر شدن بینی و بد خوابی و اینا یه چیز معمول و عادی هست. واسه یکی زیاد واسه یکی کمه. ولی بلاخره بعد یکماه تقریبا همه چیز اوکی میشه .
    چیزایی که دکتر تجویز میکنه استفاده کن. بعد از باز کردن بینیت از پماد ویتامینه A استفاده کن تا زخمهای داخل بینیت زودتر التیام پیدا کنه. آب نمک هم حسابی استفاده کن که تاثیرش بسیار قابل توجه هستش.
    باشه عزیزم تسلیم!!!
    بچه که زدن نداره 1سوال بود فقط!!!دستمم درد نکنه فدات شم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض

بچه من یک سوال دارم بینی مو پیش دکتر شیرنگی جراحی کردم سه ماه گذشته میخوام باردار بشم نمیدونم بذارم یکسال بگذره یا نه ؟ سه ماه بنظرتون فرم گرفته
    بعد من قبل عمل اقدام داشتم نشده میترسم زمان ببره چکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •