تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره برای خرید Phenom x4 965 دست دوم

داره خودمونی میشه REZA_FN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض مشاوره برای خرید Phenom x4 965 دست دوم

سلام این مطلبو اول تو تاپیک اصلی این بخش نوشته بودم گفتن یه تاپیک جداگانه بزن مدیرجان من بی تقصیرم.چندتا سوال داشتم.من مادربوردم asus M2NX plus هستش پارسال باکلی دردسر و بروبیا یه گرافیک 5770 Afox انداختم روش.سی پی یو Athlon 64x2 4100 و دوتام رم کینگ مکس یک گیگ با باس 800 روش دارم.وقتی بازده سیستمو تو بازی ها با سیستمه دیگه ای که گرافیکش 5670 هست مقایسه میکنم از من بهتره البته اون سیستم فقط گرافیکش از من پایینتر ولی قطعات دیگش بروزتر و بالاتر هستند.خاستم نظرتونو بدونم با توجه به اینکه من گیمرهستم ولی نه کاملا حرفه ای ولی در حد امکان میخام بهترین بازدهو از گرافیکم بگیرم و از طرفی نمیخام خرج زیادی هم بکنم با این سیستم چه کنم؟خودم فکر میکنم سی پی یو گرافیکو محدود کرده تو سایت ایسوس نوشته بود که این مین برد چند سری از سی پی یوهای فنومو ساپورت میکنه که عبارتند از:

Phenom X3 8250e (HD8250ODJ3BGH),1.9GHz,rev.B3,65W,SocketAM2+,Tripl e-Core

Phenom X3 8450e (HD8450ODJ3BGH),2.1GHz,rev.B3,65W,SocketAM2+,Tripl e-Core

Phenom X4 9100e (HD910OBJ4BGD),1.8GHz,65W,rev.B2,SocketAM2+,Quad-Core

Phenom X4 9150 (HD9150ODJ4BGH),1.8GHz,65W,rev.B3,SocketAM2+,Quad-Core

Phenom X4 9350 (HD9350ODJ4BGH),2.0GHz,65W,rev.B3,SocketAM2+,Quad-Core

Phenom X4 9450 (HD9450ODJ4BGH),2.1GHz,65W,rev.B3,SocketAM2+,Quad-Core
    اینا که دیگه نوش تو بازار نیس اگه هست آدرس بدین.دست دومشم کم گیر میاد ولی یکی دوجا پیدا کردم چه قیمتی واسه دست دومش مناسبه اگه گیر اوردم؟اصلا معقول و مقرون به صرفه هست با توجه به مشخصات سیستمم بخام این خرجو انجام بدم؟یا تاثیر چندانی نداره؟از سری سی پی یوهای اتلون چیزی داریم که ارزش خرید داشته باشه؟ممنون از راهنمایتون
    یک سوال دیگه هم داشتم یه سی پی یو phenom x4 965 black پیدا کردم دست دومه میگه دویصد و هفتاد هزار تومن.بنظرتون می ارزه؟بخرم؟روی سوکت +AM2 کارمیکنه؟

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

براى اجراى روان و خوب بازيها و نرم افزارها بايد کل سيستم خوب و همه قطعات متناسب با هم باشن.
    ممکنه علاوه بر پردازنده رمتون هم پايين باشه.
    در کل به نظر من اين سيستم قديمى شده و ارزش ارتقا خيلى نداره و ممکنه با هزينه کردن کارايى مناسبى ازش نگيرين.

3. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سلام آقا برد شما اصلا 965 رو ساپورت نمیکنه و بهتر بگم اصلا phenom ii رو ساپورت نمیکنه برای گرفتن یک پرفورمنس خوب از سیستم باید کل سیستم خوب باشه به نظرم اگه میبینید سیستم اون طور که شما میخای جواب گو نیست یا کل سیستم رو ارتقا بدید یا به فکر کنسول باشید
    Last edited by TREASURES; 12-08-2013 at 20:45.

5. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه REZA_FN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض

ممنون بابت نظرات.ولی گفتم که من بودجه محدودی دارم لطف کنید سوالاتمو مورد به مورد پاسخ بدین.من قصد اصلیم این بود که بدونم این سی پی قیمت مناسبی داره یا نه؟بنظر خودم تغییر سی پی یو به یکی از فنوم ها تغییر محسوسی ایجاد کنه.اینطور نیس؟

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

اون سی پی یو تا 250 خوبه درسته 965 حتما از سی پی یوی خودتون بهتره ولی خب گفتم دیگه اگه phenom ii بخوایید بگیرید باید برد و رم ها عوض بشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •