تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: اورکلاک memory data rate GIGABYTE GT 430 DDR 3 تا 3600 ودسترسی به پهنای باند 115 گیگابایت بر ثانیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض اورکلاک memory data rate GIGABYTE GT 430 DDR 3 تا 3600 ودسترسی به پهنای باند 115 گیگابایت بر ثانیه

من کارت گرافیک مدل GT430 DDR3 GIGABYTE هست.آقا من چند روز پیش ورژن جدید EAVG رو گرفتم که برنامه ای مختص اورکلاک کارت گرافیک دیدم میشه جی پی یو رو تا 1100 اورکلاک کرد جی پیو خودم فرکانسش 730 هست

و memory data rate خودم 1800 هست که گفته بود با اور کلاک میشه تا 3600 برد من روی 3600 گذاشتم البته رفتم تو بازی دیدم خیلی کند تر شده و رفتم تو تنظیمات ویه جایی بود که K boost کردم دیدم سرعت خیلی رفته بالا

میخواستم بپرسم این تو دراز مدت میتونه باعث اسیب به کارت گرافیک بشه با 3600 کردم رم پردازشی گرافیک؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

اورکلاک اصولی داره که عدم رعایت این اصول قطعا آسیب سخت افزاری را به همراه داره
    البته توجه داشته باشید که کارت گرافیک شما با اورکلاک هم کارایی مناسبی به شما نخواهد داد
    ضمن اینکه افزایش فرکانس های حافظه و هسته با مقادیر زیاد قطعا اسیب وارد می کنه اگر قبلش کارت استیبل نشه
    ضمن اینکه دمای کارت و همچنین وضعیت تامین توان بوسیله پاور هم دقیقا باید محاسبه بشه چون بعد از اورکلاک توان مصرفی بصورت بسیار صعودی افزایش خواهد داشت

3. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من کارت گرافیک مدل GT430 DDR3 GIGABYTE هست.آقا من چند روز پیش ورژن جدید EAVG رو گرفتم که برنامه ای مختص اورکلاک کارت گرافیک دیدم میشه جی پی یو رو تا 1100 اورکلاک کرد جی پیو خودم فرکانسش 730 هست

و memory data rate خودم 1800 هست که گفته بود با اور کلاک میشه تا 3600 برد من روی 3600 گذاشتم البته رفتم تو بازی دیدم خیلی کند تر شده و رفتم تو تنظیمات ویه جایی بود که K boost کردم دیدم سرعت خیلی رفته بالا

میخواستم بپرسم این تو دراز مدت میتونه باعث اسیب به کارت گرافیک بشه با 3600 کردم رم پردازشی گرافیک؟

سلام کلاک ها نباید یک دفعه اینقدر زیاد کنید پله به پله برید جلو مثلا 50 مگاهرتز 50 مگاهزتز و تست پایداری بگیرید
    از یک جایی به بعد برای افزایش پایداری لازمه ولتاژ بدین که باید مدار تغذیه گرافیک رو در نظر داشته باشین و همچنین دمای گرافیک

5. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •