تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل اینترنت با لنوو جی 500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض مشکل اینترنت با لنوو جی 500

سلام. من جدیدن یه لپ تاپ لنوو جی 500 گرفتم. موقع خرید فروشنده ویندوز رو نصب کرد با تمام درایورهاش. ظاهرا که همه چی عالی کار میکنه, فقط موقع دانلود با هر نرم افزاری سرعت دانلود با پهنای باند اشغال شده توسط لپ تاپ هماهنگ نیست. مثلا با فایرفاکس که دانلود میکنم تمام دانلودها توی 70 درصد تموم میشن! ولی فایل ها سالمن. با idm که دانلود میکنم, انگار داره جونش در میاد! سرعت به زور به 12 کیلوبایت میرسه! اونم لحطه ایه! نه فقط با فای فای بلکه به شبکه و اینترنت گوشیم هم که با usb وصل میکنم همین داستانه! خودم هم از سایت لنوو هم از سایت سازنده وای فای (کوالکام) درایور رو دانلود کردم, ولی درست نشد! لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    راستی ویندوزم 7 64 بیت.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

عزیز منبع اینترنت از کجاست اگه از مودم هست و وایرلس هست در صورت امکان با کابل لن مودم رو به لب تاب وصل کن ببین بازم همین مشکل هست
    میشه دقیق بگی منبع اینترنت وایرلس هست یا کابلی ضمنا شما با گوشی به لب تاب وصل میشید بعد از گوشی دانلود میکنید
    یا گوشی رو مستقیم با مودم وایرلس ارتباط میدید
    با سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

عزیز منبع اینترنت از کجاست اگه از مودم هست و وایرلس هست در صورت امکان با کابل لن مودم رو به لب تاب وصل کن ببین بازم همین مشکل هست
    میشه دقیق بگی منبع اینترنت وایرلس هست یا کابلی ضمنا شما با گوشی به لب تاب وصل میشید بعد از گوشی دانلود میکنید
    یا گوشی رو مستقیم با مودم وایرلس ارتباط میدید
    با سپاس
    دوست عزیز همه کارایی که شما فک میکنید در مرحله اول انجام دادم, منبع اینترنتم وایرلس هست, با کابل هم مستقیم به مودم وصلش کردم, حتی گوشیمم به عنوان مودم وصل کردم و از اینترنت ایرانسل هم استفاده کردم , ولی مشکل حل نشد. به نظر یه مشکلی توی ویندوز هست, نمیخوام ویندوزمو عوض کنم. سی دی درایورهایی که با لپ تاپ بود مال ویندوز 8. خودم فک کردم شاید کلا لپ تاپ و بر پایه ویندوز 8 ساختن. ولی منطقی نیست این احتمال

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •