تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بالاترین کیفیت کپچر

داره خودمونی میشه mah.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

14 بالاترین کیفیت کپچر

سلام به همه دوستان بهترین نرم افزار که بالاترین کیفیتو واسه کپچر کردن بده چیه؟ من از یولید استفاده کردم ولی راضی نبودم !(ایا همین یولیدم تنظیمات خاصی داره که کیفیتش بالاتر بشه؟ اخه جاهایی که فیلم حرکت میکنه کمی تار میشه ؟ با همه ی فرمت ها هم کپچرکردم) ضمنا من از کابل ilink استفاده میکنم.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان بهترین نرم افزار که بالاترین کیفیتو واسه کپچر کردن بده چیه؟ من از یولید استفاده کردم ولی راضی نبودم !(ایا همین یولیدم تنظیمات خاصی داره که کیفیتش بالاتر بشه؟ اخه جاهایی که فیلم حرکت میکنه کمی تار میشه ؟ با همه ی فرمت ها هم کپچرکردم) ضمنا من از کابل ilink استفاده میکنم.
    احتمالا شما فریم ریت رو تنظیم نمیکنید. اگه فیلم شما ازا نوع فریم ریت بالا باشه مثله 60 فریم، باید تو خروجی هم تنظیم کنید که 60 فریم باشه وگرنه اینشکلی آهسته میشه.برای رزولوشن های فول اچ دی 60 فریم رایج نیست و پس ممکنه تو تنظیمات موجود نباشه.شما یه مود کمتر از اچ دی رو انتخاب کنید تا تنظیمات مربوطه موجود باشه

3. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mah.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون ایا نرم افزارهای دیگه کیفیت کپچرشون بهتر از یولید نیس؟؟؟؟ من یه مشکل دیگه هم دارم !وقتی با avi کپچر میکنم خطوط افقی ریزی روی تصویر مخصوصا وقتی حرکت میکنه بوجود میاد ؟؟؟؟وقتی هم که aviبه فرمت دیگه تبدیل میکنم کیفیت پایین میاد چیکار کنم ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون ایا نرم افزارهای دیگه کیفیت کپچرشون بهتر از یولید نیس؟؟؟؟ من یه مشکل دیگه هم دارم !وقتی با avi کپچر میکنم خطوط افقی ریزی روی تصویر مخصوصا وقتی حرکت میکنه بوجود میاد ؟؟؟؟وقتی هم که aviبه فرمت دیگه تبدیل میکنم کیفیت پایین میاد چیکار کنم ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید
    من امتحان نکردم . هندی کم ilink دار داشتم اما کپچر نکردم و قدیما از طریق تی وی کارت کپچر میکردم. ولی درمورد نرم افزار های چرا اتفاقا ادیوس و سونی وگاس و پریمایر از نرم افزارهای حرفه ای هستن که قطعا کپچرشون هم بهتر خواهد بود اما نه در حد زیادی. به امتحانش می ارزه.در مورد اون خطوط افقی هم با نرم افزار دیگه ای تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •