تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 152

نام تاپيک: برنامه نود | سال ۹۲-۹۳

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

من برنامه نود رو از بازی پرسپولیس دیدم
    میخواستم ببینم جناب مرادی در مورد دو صحنه ای که در بازی داماش استقلال توی 18 قدم استقلال پیش اومد چی گفت؟

برای پرسپولیس که صحنه کاملا مشخص که با توجه به زاویه دوربین باز هم سید صالحی با مدافع آخر ملوان مساوی بود رو آفساید اعلام کرد
    عین این صحنه رو توی جام جهانی برای کامرانی فر همراه شد با کلی تشویق
    مثل اینکه هردو پنالتی به نفع داماش اعلام کرده!

ارسال شده از GLX Luster با استفاده از تپاتالک 2
    Last edited by Soroush-S; 20-08-2013 at 02:08.

2. 2 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

گل پرسپولیس در شرایط آفساید زده شده بود!
    من کاری به نظر مرادی یا داور دیگه ای ندارم ...
    تصویر گویا بود که یک مقدار سیدصالحی جلو تره !

+ اینکه ۲تا پنالتی برای داماش گرفته نشد ...

4. 3 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

گل پرسپولیس در شرایط آفساید زده شده بود!
    من کاری به نظر مرادی یا داور دیگه ای ندارم ...
    تصویر گویا بود که یک مقدار سیدصالحی جلو تره !

+ اینکه ۲تا پنالتی برای داماش گرفته نشد ...
    ببین به جان خودم نمیخوام تعصبی نظر بدم ولی واقعا مساوی بودن توصیه شده در چنین صحنه هایی کمک داورا اجازه بدن بازی ادامه پیدا کنه
    عادل بر خلاف همیشه خط نکشید وگرنه کاملا مشخص میشد مساوی هستن
    مدافع ملوان پاش عقبتر از سید صالحی بود اما چون بدنش کج بود سرش جلوتر از سید صالحی یا در نهایت مساوی بود
    قانون آفساید هم میگه هر عضوی از بدن که بشه با اون فوتبال بازی کرد یعنی سر و پا شامل قانون آفساید میشن نه صرفا پاها
    پس توی آفسایدا فقط به پاها نگاه نکنید
    علاوه بر این زاویه دوربین هم توی این صحنه ها نفر دورتر رو جلوتر نشون میده این که یه چیز علمیه
    دوربین باید دقیقا مساوی به دفاع آخر باشه به ویژه توی صحنه های اینجوری که مهاجم و مدافع بسیار نزدیک به هم هستن

6. 4 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

فردوسی پور شانس اورد پرسپلیس برد
    وگرنه دهن داور رو اسفالت میکرد تو برنامه!

8. 2 کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببین به جان خودم نمیخوام تعصبی نظر بدم ولی واقعا مساوی بودن توصیه شده در چنین صحنه هایی کمک داورا اجازه بدن بازی ادامه پیدا کنه
    عادل بر خلاف همیشه خط نکشید وگرنه کاملا مشخص میشد مساوی هستن
    مدافع ملوان پاش عقبتر از سید صالحی بود اما چون بدنش کج بود سرش جلوتر از سید صالحی یا در نهایت مساوی بود
    قانون آفساید هم میگه هر عضوی از بدن که بشه با اون فوتبال بازی کرد یعنی سر و پا شامل قانون آفساید میشن نه صرفا پاها
    پس توی آفسایدا فقط به پاها نگاه نکنید
    علاوه بر این زاویه دوربین هم توی این صحنه ها نفر دورتر رو جلوتر نشون میده این که یه چیز علمیه
    دوربین باید دقیقا مساوی به دفاع آخر باشه به ویژه توی صحنه های اینجوری که مهاجم و مدافع بسیار نزدیک به هم هستن
    اون موقع ديگه 99 درصد آفسايدهايي كه تابحال گرفته شده اشتباه بوده ملاك جلوتر بودنِ!هيچ فرقي نداره كه كدوم عضوت جلوتر باشه!

گل پرسپوليس هم افسايد بود ولي تشخيصش كمي سخت بود تيم هم پرسپوليس هست و ورزشگاه آزاد!

10. 7 کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

حالا در كنار همه اينا ..ديشب نود چقدر خاله زنكي بود ...يارو ميگفت اقاي جعفري چرا بدهكاري منو نميديد

اين قضيه توپ ال اشپورت و چمن شيراز هر برنامه 2 ساعت وقتو با صحبت تلفني ميگيرن ..خوب معلومه اينا ميان توجيه ميكنن و ميگن تقصير ما نيست ...

در مورد نظر سنجي هم انصافا گل قاضي از همه بهتر بود ...ولي درگير اون 11 درصد پرسپوليسيم كه به گل فجر راي دادن
    Last edited by constant_boy23; 22-08-2013 at 15:14.

12. 2 کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال HoseinKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

برنامه نود دوشنبه شب 4 شهريورماه 1392 از ساعت 22 و 37 دقيقه به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، سوال مسابقه پيام کوتاه برنامه در خصوص ميزان رضايت ببيندگان از روند آماده سازي تيم ملي براي جام حهاني بود.

ابراهيم ميرزا بيگي کارشناس داوري برنامه بود.

در ابتداي برنامه نود گزارشي از روند آماده سازي ورزشگاه نقش جهان اصفهان و چگونگي بازسازي ورزشگاه حافظيه شيراز پخش شد.

کفاشيان در ارتباطي تلفني با برنامه نود گفت: مشکل بي پولي ما تنها مختص تيم ملي بزرگسالان نيست و در تمامي تيم ها و رده ها اين مشکل را داريم ما هم اکنون 8 ميليارد تومان بدهي داريم ما بايد يا اسپانسر بزرگ بگيريم و يا اينکه دولت بايد از ما حمايت کند. تمام فکر ما نبايد تيم ملي ما باشد و بايد به فکر تيم هاي آينده ملي نيز باشيم.

وي در ادامه گفت: نظر کادر فني اين بود که تيم ملي به پرتغال برود و در آنجا بازي دوستانه برگزار کند اما به دليل مشکلات مالي اين بازي لغو شد. فدراسيون فوتبال با اين همه زير مجموعه و تيم هاي ملي نياز به حمايت بيشتر است.

جواد نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال نيز در ارتباطي تلفني با برنامه نود ضمن انتقاد به نحوه آماده سازي تيم ملي براي حضور در جام جهاني گفت: اگر قرار نيست اردوها برگزار شود بهتر است ليگ را با فاصله بيشتري برگزار کنيم.

کفاشيان در خصوص نامگذاري جعلي در ليگ امارات گفت: اين بحث ورزشي نيست و سياسي است و ما نيز از طريق وزارت امور خارجه اين موضوع را پيگيري کرديم و انشاالله به نتيجه مي رسيم.

وي در خصوص استعفاي عزيزي خادم گفت: ايشان استعفا دادند و ما قبول کرديم و انشاالله از ايشان در جاهاي ديگر استفاده مي کنيم.

نکات بازي نفت تهران و پرسپوليس:

جي لوييد ساموئل هافبک تيم استقلال تهران که مهمان برنامه نود بود در صحبتهاي خود گفت: از طريق يک شرکت نقل و انتقال فرانسوي وارد ايران شدم و به تيم استقلال پيوستم که يک چالش جديد و جذاب براي من بود. وضعيت تيم اکنون خيلي خوب است و در ليگ برتر و ليگ قهرمانان وضعيت خوبي داريم و اميدوارم در بازي برگشت با بوريرام نيز بتوانيم موفق باشيم.

وي در ادامه گفت: تيم بوريرام نسبت به ما وضعيت بهتري داشت ولي فکر مي کنم اينکه ما در خانه گل نخورديم به ما خيلي کمک مي کند.

ساموئل خاطرنشان کرد: من سه ساله بودم که به انگليس رفتيم و خانواده من در حال حاضر در انگليس هستند و گاهي به ترينيداد نيز سفر مي کنيم. در حال حاضر دو بازي ملي نيز براي ترينيداد انجام دادم ولي فکر نمي کنم فرصت حضور در جام جهاني را داشته باشم.

در برنامه نود گزارش يکي از تلويزيون هاي لندن در بدو ورود ساموئل به ايران پخش شد که در آن مجري برنامه از اين بازيکن درخصوص دلايل حضورش در ايران سوال کرده بود.

ساموئل دوران نوجواني در تيم آستون ويلا بازي مي کرد اما به گفته خودش طرفدار ليورپول بوده و در ميان بازيکنان حال حاضر ليگ برتر طرفدار جيواني فان پرسي هافبک منچستر يونايتد است.

ساموئل در ادامه گفت: برخورد مردم ايران با من در اين مدت خيلي خوب بوده و من کاري به مسائل سياسي ندارم تنها آمده ام که فوتبال بازي کنم و کاري به مسائل ديگر ندارم. در ايران فرصت گشت و گذار ندارم زيرا فوتبال به من فرصت نمي دهد و از ميان غذاهاي ايراني قرمه سبزي را خيلي دوست دارم.

ساموئل تصريح کرد: در ايران با توجه به کيفيت زمين ها و توپ مسابقه ها شرايط کمي با ليگ هاي معتبر مثل انگلستان تفاوت مي کند حتي شرايط داوري ها و بازي تفاوت مي کند و خيلي از ليگ هاي اروپايي مانند انگليس هستند.

زارعي بازيکن تيم ملي فوتسال بانوان که در اولين برنامه نود از فدراسيون به دليل پرداخت نکردن مطالبات و هزينه هايش انتقاد کرده بود در برنامه ديشب از فدراسيون بابت اظهاراتش عذرخواهي کرد. البته فردوسي پور با کنايه گفت که ايشان را مجبور به اين کار کرده اند .

کارلوس کي روش در هنگام بازي استقلال و راه آهن به خواب فرو رفته است.

فردوسي پور با پخش دقايقي از سريال هزاردستان با کنايه حال و روز اين روزهاي فوتبال و خواب کي روش بيان کرد.

رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان در ارتباطي با برنامه گفت: جباري با کسي مشکل ندارد ايشان از هفته دوم اعلام کرد که مي خواهد اصلا فوتبال بازي نکند و اين مساله در رسانه ها منعکس شد اما فکر مي کنم به سود جباري نيست که اين مساله ادامه پيدا کند اميدوار هستيم ظرف چند روز آينده اين مساله به پايان برسد اما اگر جباري با کرانچار مشکل داشته باشد قطعا ما از سرمربي تيممان حمايت مي کنيم.

رحيمي در خصوص مذاکره با خلعتبري گفت: ما سه ماه پيش خلعتبري را مي خواستيم اما عجماني ها گفتند نمي دهيم و ما ديگر دنبالش نرفتيم و اگر کسي در اين مدت از طرف باشگاه سپاهان به عجمان رفته است من از شما خواهش مي کنم اين موضوع را پيگيري کنيد ببينيد اين شخص چه کسي بوده است؟ البته در اين مدت خلعتبري با ما در تماس بوده است و حتي مدير برنامه هاي او نيز با ما صحبت کرد و اعلام کرد اگر ما 800 هزار دلار را بپردازيم خلعتبري مي تواند به سپاهان بيايد ولي ما اعلام کرديم که توان پرداخت اين مبلغ را نداريم.

شيريني سرپرست تيم پرسپوليس اظهار داشت: من تشکر مي کنيم از آقاي هدايتي که کل هزينه هاي اين انتقال را تقبل کرد؛ من نمي دانم اين مبلغ چقدر بوده اما از هدايتي که به عنوان يک پرسپوليسي آنرا پرداخت کرد تشکر مي کنم.

احمدرضا براتي کارشناس حقوقي فوتبال با ارائه اسلايدهايي در خصوص قرارداد خلعتبري معتقد بود که مي شد بدون پرداخت هزينه اي خلعتبري را به ليگ ايران بازگرداند.
      محتوای مخفی: نمایش 

خلعتبري در صحبتهاي خود گفت: من تهران هستم و در برنامه 23 ارديبهشت نود که حضور داشتم به شما گفتم که امارات بودم و در همان تاريخ نيز قرارداد خود را ثبت کردم ضمن اين که خليج براي من هميشه خليج فارس بوده و هست و حتي در اردوي ترکيه تيم عجمان شرکت نکردم. قرارداد دوساله من با آنها 7 ميليارد تومان مي شد اما همه چيز براي من پول نيست و با افتخار و تمام توان براي پرسپوليس بازي مي کنم.

وي در خصوص مجوز بازي در ليگ ايران گفت: من اصلا براي عجمان بازي نکردم و حتي در تمرينات اين تيم نيز شرکت نکردم و با صحبتي که با کفاشيان داشتم نيز او تاکيد کرد که هيچ مشکلي بابت بازي در ليگ ايران ندارم.

هدايتي مالک پيشين باشگاه هاي استيل آذين و ملوان در ارتباطي تلفني با برنامه نود گفت: حدود يک ميلياردو 200 ميليون تومان براي فسخ قرارداد خلعتبري پرداخت کردم که آن هم انجام وظيفه بوده است .

وي در ادامه گفت:اگر از زمان در اختيار گرفتن تيم گهر اگر کسي از ما طلب داشت من دو برابر آن را پرداخت مي کنم. در خصوص ملوان بنابر تعهدي که داشتم با درودگر تسويه حساب کردم و يک ريال بدهي نيز ندارم. تعهد من به باشگاه ملوان 5 ميليارد بوده که من 8 ميليارد تومان پرداخت کرده ام و نامه تسويه حساب آن را از درودگر مديرعامل باشگاه ملوان دريافت کردم. من از همين جا اعلام مي کنم که اگر شخصي يا باشگاهي از من طلبکار باشد من دو برابر آن را به آنها پرداخت مي کنم.

تاميني بازيکن تيم ملوان نيز گفت : 50 درصد قرادادام که 125 ميليون تومان مي شود را از ملوان طلب دارم. من به خاطر تيم خودم و شهر خودم به تيم ملوان بازگشتم و به خاطر پول نبوده که به اين تيم آمدم.

برنامه نود در ساعت 2 و 17 دقيقه بامداد سه شنبه به پايان رسيد و در مسابقه نظر سنجي پيامکي آن نتيجه زير به دست آمد:

Last edited by HoseinKing; 27-08-2013 at 16:46.

14. این کاربر از HoseinKing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال HoseinKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    My Home

پيش فرض

نقدی بر نود، رادیو عادل موجی بر تجاهل

آخرین برنامه نود، حول محاکمه علی کفاشیان به جرم صندوق خالی فدراسیون و حسین هدایتی به جرم تزریق سرمایه بی‌بازگشت به فوتبال دور می‌زد

سایت گل- نود، برنامه جذاب و عادل مجری مسلط و توانایی است ولی نمی‌توان بینندگان بی‌شمار آن را به جذابیت برنامه نسبت داد. برنامه‌های صرفا فوتبالی در همه شبکه‌های دنیا پربیننده‌اند و از محبوبیت این ورزش نشات می‌گیرد، ظاهرا عدم توجه به این نکته بدیهی این توهم را در ایشان دامن زده که با سود بردن از محبوبیت و دست کوتاه حریفان از آن، می‌توان در این حوزه عالم و آدم را به محکمه کشید. آخرین برنامه حول محاکمه علی کفاشیان به جرم صندوق خالی فدراسیون و حسین هدایتی به جرم تزریق سرمایه بی‌بازگشت به فوتبال دور می‌زد. این نمایش تلویزیونی با سرمایه‌گذاری روی جهل عمومی نسبت به مشکلات اساسی و کنونی فوتبال ایران که نود نه هیچگاه به آن‌ها پرداخته و نه اصلا قادر به طرح آن‌هاست و نه چنین کاری به سود این برنامه است چرا که خود برنامه از این شرایط خاص کم بهره نمی‌برد. قبل از ورود به اصل مطلب مقدمه‌ای کوتاه لازم است.
    با توجه به تحولات فوتبال جهان در دهه‌های اخیر، حرفه‌ای شدن بر ما تحمیل شد. در فوتبال با کمتر از دو سده تاریخ، ایران حدود یک سده سابقه دارد لذا فوتبال ما ناگزیر از تن در دادن به فوتبال حرفه‌ای و الزامات آن بوده و هست. در خلاصه‌ترین بیان فوتبال حرفه‌ای بر اساس «دیدن» بازی فوتبال بنا شده است و در آن بازی فوتبال کالایی نمایشی است که مردم برای دیدن آن حاضر به هزینه‌اند. با حرفه‌ای شدن فوتبال به صنعت (فعالیت تولیدی) و باشگاه به بنگاه اقتصادی تغییر ماهیت داد که کالا (بازی فوتبال) تولید می‌کند و خریداران (تماشاگران) فراوان وبازار میلیارد نفری دارد و در این رکود اقتصاد جهانی، سرمایه به طرف آن سرازیر و حاکی از رونق بازار و رشد روزافزون این صنعت در دنیاست.
    در فوتبال کنونی باشگاه‌ها بر گردش مالی و کسب درآمد متکی و حتی نیاز به کسب سود جهت تامین سرمایه برای رشد و ادامه فعالیت دارند اما در فوتبال به ظاهر حرفه‌ای ما، به جز کمبودهای ساختاری اعم از زمین تمرین، استادیوم و... که نود موجودیت و رونق برنامه خود را مدیون برجسته کردن و به نقد کشیدن آن‌هاست، موانع ذهنی و نظری وعملی مهم‌تری وجود دارد که مانع از شکل‌گیری و رشد این صنعت می‌شود که از شماره بیرون است با ذکر مصداق‌هایی می‌توان توجه خوانندگان را به آن جلب کرد.
    وقتی «بازی فوتبال» به عنوان کالای تولیدی فاقد تعریف قانونی و حقوقی است و حقوق مالکانه باشگاه نسبت به کالای تولیدی‌اش روشن نیست و از همه بد‌تر کالائی که «دیده شدن» مهم‌ترین راه کسب درآمد آن است و باشگاه ناگزیر است آن را در بازاری انحصاری (صداوسیما بعنوان تنها خریدار) عرضه و در نتیجه ارزش کالا را خریدار تعیین می‌کند، ناگزیر بخش عمده از درآمد و سود، دودستی تقدیم خریدار می‌شود و بخشی از سرمایه باشگاه را هم با خود می‌برد و وقتی اصلا شرایط امکان فعالیت برای این صنعت وجود ندارد مدیر هر قدر هم توانا باشد در این شرایط چه کاری از دستش برمی‌آید؟ البته دولتی بودن فوتبال مقوله‌ای جداست و نباید آن را با این موضوع اشتباه گرفت. آقای فردوسی‌پور در مورد قوانین فوتبال مو را از ماست بیرون می‌کشد اما آیا پذیرفتنی است خبر نداشته باشد که با حرفه‌ای شدن فوتبال قانون تجارت و قوانین کار بر فوتبال حاکم شده است؟ چرا این موضوعات نظر او را به خود جلب نمی‌کند؟
    وقتی فوتبال اسما حرفه‌ای ما قادر به فروش و کسب درآمد و سود نیست تا این صنعت رونقی گیرد و با پرداخت درصدی از درآمد به فدراسیون این نهاد را از زیر یوغ مالی دولت بیرون کشد و عملا استقلال پیدا کند و فدراسیون با بودجه ریالی سالیانه و ثابت و این فوتبال بی‌رونق که اسپانسر‌ها را فراری می‌دهد و رقم بالای هزینه‌های ارزی که فقط در عرض یک سال ارز سه‌برابر شده و استقرار دولت جدید و هنوز نا‌آشنا به امور و... چه کاری از دستش برمی‌آید و آیا سخنان آقای کفاشیان چنان خالی از منطق بود که ایشان در قیاسی مع‌الفارق با سایر کشور‌ها استفاده آن‌ها از فیفادی و عدم استفاده ما، کار را به خنده و لودگی بکشاند که چرا یک تیم دم دستی برای بازی با ایران پیدا نمی‌کنید تا با چنین راهکاری سوژه برای برنامه بعدی نود فراهم شود.
    یا وقتی باشگاه‌ها بی‌درآمد و سود، ناگزیرند برای حفظ بقـا حداقل هزینه‌ها را فراهم کنند جز کمک‌های دولت، امدادهای غیبی و خیرخواهانه و یا سرمایه‌گذاری بی‌بازگشت کسانی چون هدایتی مگر راهی دیگری سراغ دارید تا حداقل ۱۶تیم در لیگ بر‌تر و ۲۴تیم در دسته یک بتوانند با هم رقابت کنند و به زور سیلی صورت خود را سرخ نگه داریم که آهای جهانیان ما هم هستیم تا شاید در آینده راه حل عاجلی پیدا شود. چرا همه مدعیان طلب از هدایتی را پشت خط آورده و نام آن‌ها را اعلام می‌کنید؟ آیا از جهل آن‌ها نسبت ادعایشان بی‌خبرید؟ و چرا این‌جا از معیار اصلی خود قیاس فوتبال ما با جهان سود نمی‌برید؟ کجای دنیا سهامدار باشگاه طرف قرارداد بازیکن است؟ یعنی شما قادر به تفکیک شخصیت حقیقی از شخصیت حقوقی باشگاه نیستید؟ یا برای داغ کردن برنامه تجاهل می‌کنید و از عوامفریبی که در این برنامه بار‌ها دیگران را به این اتهام مواخذه کرده‌اید هم ابایی ندارید یا وقتی از اصرارهای بیخود (که بی‌شباهت به تفتیش عقاید نبود) که نیت آقای هدایتی از این هزینه کردن‌ها چیست نتیجه نگرفتید با کلامی که خالی از وهن و لودگی نبود از نیازمندان دیگر برای کمک نام بردید.
    با این‌که نود برنامه‌ای انتقادی و مورد علاقه مردم است و نقدهای ان خالی از لطف و فایده نیست اما به دلیلی کاملا واضح نمی‌تواند نقدهای خود را از سطح به عمق گسترش دهد و به مصداق «چاقو دسته خود را نمی‌برد» چون خود ازشرایط انحصاری و درآمدهای گمشده فوتبال ایران (آگهی‌ها) و خلا‌های موجود تغذیه کرده و بهره می‌برد و فقط در صورت وجود رقبای جدی عیار واقعی آن معلوم خواهد شد و آن وقت دیگرستارگان فوتبال ایران به عنوان تنها منفذ برای دیده شدن مجبور نخواهند بود به خاطر دعوت به برنامه از مجری تشکر کنند و مثل سایر نقاط در جهان، مجری از حضور آن‌ها در برنامه تشکر خواهد کرد.

16. این کاربر از HoseinKing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سردار آزمون بازیکن روبین کازان روسیه و اهل ترکمن صحرا و شهر گنبد کاووس بهم خبر داد فردوسی پور اون و پدرشو این هفته به برنامش دعوت کرده...
    فقط اگه سوتی چیزی داد بهش نخندید گفتیم برو فردوسی پورو لهش کن ببینیم چیکار میکنه
    اینم بگم برخلاف من و بیشتر دوستاش یه رئالیه دو آتیشست
    سردار همراه خواهرزادش ایلیا که الکی خودشونو زدن به خواب!

Last edited by M E S S I; 31-08-2013 at 22:08.

18. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خوب خدا رو شکر گفتگوی خوب و باحالی بود و سوتیم نداد آبرومونو ببره

سردار آزمون تو برنامه دیشب 90 :

«سلام می کنم به همه گلستانی ها به خصوص اهالی شهر گنبد.»

وقتی که 15 ساله بودم در تیم ملی والیبال بازی می کردم اما در 13 سالگی به تیم ملی فوتبال دعوت شده بودم اما خط خوردم و تصمیم گرفتم به والیبال بپردازم ولی بار دیگر تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم.

در تورنمنت سن پترزبورگ روسیه شرکت کردیم و در آنجا آقای گل شدم در آن زمان مدیران باشگاه روبین کازان بازی مرا دیدند و پسندیدند و بدین ترتیب من به این تیم رفتم حتی باشگاه ینتر ایتالیا نیز مرا می خواست اما ترجیح دادم به روبین کازان بروم.

چون به شخصیت علی بابا در کارتون سندباد علاقه زیادی داشتم تصمیم گرفتم موهای خود را به این شکل درآورم.

در سپاهان در حق من اجحاف شد و علیرغم آمادگی خوبی که داشتم به من بازی نمی رسید پرسپولیس نیز خواهان من بود و رویانیان نیز با من صحبت کرد اما تصمیم گرفتم به روسیه بروم.

در گنبد همه به دنبال اسب سواری و الیبال هستند،چطور شد که تو فوتبالیست شدی؟

عموهای من دوومیدانی کار و قهرمان ایران بودن.اما یکی دیگر از عموهایم در تیم ملی والیبال بازی می کرد.

الان هم که فرهاد قائمی افتخار گنبد است.من خودم والیبال بازی می کردم.قبل از آغاز اردوی تیم جوانان یک روز مربی ام زنگ زد و گفت که مسابقات استانی فوتبال آغاز شده است.من رفتم و شروع کردم.

در ۱۲ سالگی از تیم ملی خط خوردم.آن زمان در پست دفاع و حتی دروازه بان بازی می کردم.

این همه تغییر پست؟خودت کدام پست را دوست داری؟

پشت مهاجم.در تیم ملی هم بازی علی چوپانی و بهنام برزای بودم.

بیشتر بازیکنان در استقلال و پرسپولیس چهره می شوند اما تو بدون اینکه در لیگ بازی کنی راهی روبین کازان شدی.

یک تورنمنتی بود در سن پترزبورگ.من در این مسابقات ۷ گل زدم و آقای گل شدم.در آنجا مسئولان آکادمی روبین کازان بازی ام را دیدند و رفتم روبین.

مثل اینکه اینترمیلان ایتالیا هم خواهان تو بود؟

ما با تیم ملی ایتالیا بازی داشتیم.این بازی را ۴ بر دو باختیم.آنها از بازی من خوش شان آمده بود.اما من از قبل با روبین کازان حرف زده بودم.

نقش مربی ترکمن روبین کازارن در بازی کردن تو چقدر است؟

ربطی ندارد.

جو تیم روبین کازان چطور است؟

ما دو روز قبل از بازی نقشه می کشیم برای حریف و یک روز قبل هم کارهای تاکتیکی را مرورمی کنیم.

واقعا ۱۸ سالت است؟
    بله،۱۸ ساله هستم.

الان 18 سال دارم. از قیافه من هم مشخص است که بچه ام.

چرا شماره پیراهنت ۶۹ است؟

دلیل خاصی ندارد،به خاطر شماره پلاک اتومبیل های گلستان که شماره ۶۹ است.البته برای سال آینده و به عشق پدرم که شمار ۳ می پوشید می خواهم شماره ۳۳ را بر تن کنم.

قیافه ات خیلی شبیه علی بابا در سند باد است! (روانیه این بشر )

خودم هم علی بابا را دوست داشتم.

البته شبیه کاکرو و واکاشی زوما هم هستی ها!

گیر داده اید به موهای من؟اصلا میرم موهام را کوتاه می کنم.

جمعه دربی پایتخت است؟فکر می کنی کدام تیم برنده می شود؟

الگوی خود من علی دایی است.اما در ایران قدرش را نمی دانند.قلعه نویی هم مربی من بوده و دستش دارم.
    البته به خاطر دایی دوست دارم پرسپولیس برنده شود.من نه طرفدار استقلال هستم و نه طرفدار پرسپولیس.

پدرت گفته بود که لیگ ایران پاک نیست و دوست ندارد تو در ایران بازی کنی.

کاری که سپاهان با ما کرد دلیل این اتفاق است.

شما نمی توانید اشک مادرتان را به خاطر پول ندادن یا اجاره ندان ببینید.در اصفهان فقط آقای ساکت هوای من را داشت.

البته پرسپولیس من را می خواست و رویانیان هم تلاش زیادی کرد اما نشد و من به روبین کازان رفتم.

و حرف پایانی؟

دوست دارم در تیم ملی بازی کنم.امیدوارم کروش من را هم ببیند.دوست دارم در جام جهانی بازی کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by M E S S I; 03-09-2013 at 09:35.

20. 4 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •