تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با گرافیک lab top HD4530s

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض مشکل با گرافیک lab top HD4530s

سلام دوستان

من درایور گرافیک رو از سایت amd گرفتم به این اسم (AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2) ، اول با برنامه ی amd_cleanup_util_1.2.1.0 کل درایور رو پاک کردم

بعد از ریست سیستم درایور Intel HD Graphics with Turbo Boost Technology نصب نکردم و مستقیم رفتم AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2 رو نصب

کردم ولی نه رزولشن تنظیم شد ونه صدای فن پایین اومد گرافیک فول لود داشت کار می کرد ! برنامه رو پاک کردم که اول Intel HD Graphics رو نصب کنم که

ارورزیر رو میده !

الان فقط ATI video driver control panel نصب هست که صدای فن کمی اذیت میکنه حس می کنم قبلا بی صداتر بود .

gpu z هم مشخصات رو درست اعلام نمی کنه !

Intel HD Graphics رو چطور پاک کنم چون چیزی به این اسم توی قسمت unnistall نیست .

طریقه نصب درست درایور گرافیک چیه ؟
    Last edited by nod33; 30-07-2013 at 09:29.

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

من پیشنهاد می کنم شما درایوری که سایت hp گذاشته که هم amd هم intel داخلش هست بگیرید نصب کنید، بعد بدون پاک کردن چیزی AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2 بریزید

3. این کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

من پیشنهاد می کنم شما درایوری که سایت hp گذاشته که هم amd هم intel داخلش هست بگیرید نصب کنید، بعد بدون پاک کردن چیزی AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2 بریزید
    دوست عزیز اگه میشه لینک این درایوری که amd و intel با هم هستن با توجه به مدل لب تاپ 4530s قرار بده که دانلود کنم .خودم سرچ کردم ولی چیزهای نختلفی میومد که مطمئن نیستم کدوم رو دانلود کنم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من درایور گرافیک رو از سایت amd گرفتم به این اسم (AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2) ، اول با برنامه ی amd_cleanup_util_1.2.1.0 کل درایور رو پاک کردم

بعد از ریست سیستم درایور Intel HD Graphics with Turbo Boost Technology نصب نکردم و مستقیم رفتم AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2 رو نصب

کردم ولی نه رزولشن تنظیم شد ونه صدای فن پایین اومد گرافیک فول لود داشت کار می کرد ! برنامه رو پاک کردم که اول Intel HD Graphics رو نصب کنم که

ارورزیر رو میده !

الان فقط ATI video driver control panel نصب هست که صدای فن کمی اذیت میکنه حس می کنم قبلا بی صداتر بود .

gpu z هم مشخصات رو درست اعلام نمی کنه !

Intel HD Graphics رو چطور پاک کنم چون چیزی به این اسم توی قسمت unnistall نیست .

طریقه نصب درست درایور گرافیک چیه ؟
    سلام
    من هم دقیقاً چنین مشکلی با یک مدل دیگه از لب تاپ hp دارم
    الان تنها کاری که میتونی بکنی اینه که فقط بری و درایور amd رو دانلود کنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از قسمت support استفاده کن

اگر صدای فن لب تاپت همیشگی هست که باید قسمت فن رو تمیز کنی
    اگر موقع بازی این صدا زیاد میشه به خاطر اینه که از گرافیک intel داری کار میکشی
    بهتره تو این موقع بر روی صفحه دسکتاپ کلیک راست کنی بعد از گزینه switchable graphic مشخص کنی که چه برنامه هایی از کدوم گرافیک استفاده کنن

اینم بدون که لب تاپت یکی از بهترین هاست / گرافیک اینتل که روش نصب هست hd4000 هست اگر بتونم راه دیگه ای برای معرفی جفتش پیدا کنم یه شما هم میگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نرم افزار های visualوviceridet++و...رو نصب کن ولی به نظر من کل ویندوز رو عوض کن بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •