تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مسابقه ی ماه مبارک رمضان ...

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض مسابقه ی ماه مبارک رمضان ...

قوانین مسابقه عکس

سلام خیلی خوشحالیم که تصمیم گرفتید تا در مسابقه بزرگ عکس رایتل شرکت کنید مسابقه ما چندتا قانون ساده داره که اونهارو به شما یادآوری می کنیم و مطمئنیم که شما هم رعایت خواهید کرد

1. از همین الان تا شب عید فطر همه می تونن توی مسابقه شرکت کنن
    2. هیچ محدودیتی در انتخاب تکنیک عکاسی نیست مهم اینه که با موضوع مسابقه بخونه و قابلیت لایک جمع کردن داشته باشه
    3. سعی کنید حجم عکسها خیلی سنگین نباشن ( حداکثر 4 مگ )
    4. یادتون باشه که این مسابقه عکاسیه پس داشتن قاب دور عکس و متن روی عکس وآرم و... باعث میشه اثرتون تو مسابقه شرکت داده نشه
    5. از همین الان داریم می گیم شرکت توی مسابقه به منزله صدور اجازه شما برای استفاده از آثارتون توسط برگزارکننده مسابقه است ( البته با ذکر نام صاحب اثر)
    6. حتما این مساله رو هم خودتون می دونید که آثاری در مسابقه شرکت داده می شن که با موازین شرعی و عرفی کشور عزیزمون ایران همخوانی داره
    7. حتما قبول دارید که قوانین خیلی ساده و منطقیه پس اگر اثری رو برای شرکت در مسابقه آپلود کردین ولی توی صفحه مسابقه شرکت داده نشدین یه بار دیگه قوانین رو مرور کنید تا دلیل شرکت داده نشدن را پیدا کنید
    8. چنانچه از فرد یا افرادی عکس و فیلم تهیه می کنید، باید از اشخاص، رضایت‌نامه مکتوب داشته باشید. بدیهی است کلیه مسائل حقوقی بر عهده شرکت کننده می باشد.
    9. تنها در صورتی برنده جایزه خواهید شد که خالق و یا صاحب امتیاز اثر ارسالی باشید.
    10. و نکته آخر اینکه شرکت دادن اثر به تنهایی کافی نیست و خود شمائید که با تلاشتون در به اشتراک گذاشتن اثر میان دوستانتون و جمع کردن لایک بیشتر باعث برنده شدن اثرتون خواهید شد و یادتون باشه که به ازای هر 10000 لایک از طرف شرکت رایتل یکی از آرزوهای کودکان مبتلا به سرطان بهنام دهش پور برآورده میشه

پس منتظر چی هستید عکستون رو آپلود کنید و موفق باشید .

از تمامی دوستان دعوت می شه که توی این مسابقه شرکت کنن ....
    هر کدوم از دوستان هم که شرکت کرد عکس و لینک عکسش توی سایت مسابقه رو بذاره تا دوستان برن و بهش لایک بدن ....

دوستان توجه کنید که اول ثبت نام کنید و بعد هم به همین ادرسی که توی عکس بالا هست عکس بفرستید تا توی مسابقه شرکت داده بشین.
    Last edited by hadi h; 29-07-2013 at 15:31.

2. 3 کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hadi h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    فک کنم بهش می گفتن طهران

پيش فرض

اولین نفر هم خودم ....

آدرس عکس :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون که لایک می دین.

4. 4 کاربر از hadi h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Fox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم یه چیزی همینجوری فرستادم٬ اگر خوشتون اومد لایک کنید!

اینجاست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(برای لایک کردن٬ بعد از باز کردن لینک٬ روی قلب کوچولوی بالا-سمت‌چپ کلیک کنید! خودم طول کشید پیداش کنم!!! )

و باید بگم این اولین بار بود که با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آشنا میشدم٬ واقعا سایت جالبیه٬ تعجب میکنم چرا تا حالا پیداش نکرده بودم؟! مرسی از هادی...

6. 3 کاربر از Fox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •