تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 29 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 289

نام تاپيک: سریال «شوخی کردم» ؛ سریال جدید «مهران مدیری»

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

برای شوخی کردم به واسطه بازیگراش امیدوار بودم، ولی وقتی آنونس رو دیدم، اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که آیا مدیری واقعا استقبال مردم بعد از تموم شدن مجموعه های آیتمی با شروع "پاورچین" رو از خاطرش برده یا همینطور شکست اخیر مجموعه خنده بازار (سوای موفقیت های مقطعیش)...؟
    از این موضوع که بگذریم بازم ما نیاز داریم که مدیری بسازه هر چند تکراری هر چند بی مزه ولی لازمه بسازه به این سریال ها (چه اسمش طنز باشه چه کمدی و چه هر چی) نیاز داریم
    فضای جامعه نیاز داره
    ولی خود مدیری هم باید ی راهی پیدا کنه و از افت شدید تو اواخر قهوه تلخ و فاجعه ویلای من جدا بشه
    با این تیزری که نشون داده شد میشه گفت برنامه جدیدش ترکیبی از برنامه خنده بازار و اون طنز یا همون بمب خنده ای هستش که چند سال پیش از مدیری توی اینترنت پخش شد ... یعنی ترکیبی از شوخی با سیمای میلی و شوخی با سیمای ماهپاره ای !!! نمی دونم چقدر می تونه موفق باشه ولی اون چیز هایی که مدیری روش دست گذاشته بیشتر فضا های سیاسی هستش و مردمی هستش تا اینکه صدا و سیمایی باشه ..
    خنده بازار روی برنامه هیا صدا سیما بیشتر مانور می داد اغما مدیری رفته سراغ اخبار و گفت و گوی خبری و ....( توی همین تیزر هم نشون داد ...اون تیکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران .. آسیا .. مصر .. قاهره با اون لحن بازیگرش واقعا جالب بود !* مخصوصا با انفجار اون بمب !)
    به هر حال باید بیرون بیاد و ببینیم باز خورد ها چیه .. خود مدیری هم دست به عصا تر داره می سازه .. گفته 40 قسمت اماده می کنیم و 40 قسمت بعدی رو با توجه به بازخورد مردم از بخش های مختلف می سازیم .. تقریبا کاری که توی برنامه های 90 شبی خودش انجام می داد .. برره تا خواست برره بشه یه 30 قسمتی طول کشید !!

2. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

تقریبا همون تیم ساعت خوش رو جمع کرده واسه این کار..
    تقریبا به جز سریال برره مدیری توی سریال هایی که به صورت آیتم هست موفق تر بوده همیشه..

من که به این سریال با توجه به تیزرش امیدوارم

4. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

در مقایسه با افتضاح ویلای من خیلی خوب بود این تیزر . قسمت خبرنگار توی مصر جالب بود : دی

6. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

در مقایسه با افتضاح ویلای من خیلی خوب بود این تیزر . قسمت خبرنگار توی مصر جالب بود : دی
    حضور جواد رضویان و اون تیکه( 3 هزار میلیارد کمک مردمی) .. یا حضور مهران غفوریان و اون تیکه ( تو ناموس به من بده مثل دسته گل تحویل بگیر ) نمایان گر اتفاقات دولت قبلی در عرصه اقتصادی و اجتماعی هستش ... باید دید می تونه همه رو پوشش بده یا فقط این هارو زده که مردم رو جلب کنه .. بعدش برنه تو کار آیتم های چرت

8. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مقایسه شوخی کردم با خنده بازار مثل ..... بیخیال فقط بدونید اصلا شوخیشم قشنگ نیست
    خنده بازار شاید اولاش خوب بود ولی بعدا شدیدا به سمت لودگی رفت...
    شاید بچه های ابتدایی و راهنمایی یادشون نباشه ولی ما که میدونیم مدیری دهه هفتاد آیتم سازی میکرده
    من که فقط منتظرم هفته بعد تموم بشه امیدوارم شنبه دو هفته بعد منتشر بشه
    اینم چنتا عکس جدید

10. 4 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه نفر ( به نام لیلا) تو سایت رسمی شوخی کردم نظر فوق العاده ای گذاشته عینا نظرشو کپی میکنم واستون خوندنش ضرر نداره...

سال ۷۲:زمزمه ی آمدن جوانی با استعداد به گوش میرسید که به تقلید از برنامه ی مرحوم منوچهر نوذری همه را جلوی صفحه ی جادویی کشاند همه از استعدادی حرف میزدند که در شرف شکوفایی بود آری او همان پدر طنز ۲۰سال خاطره های شیرینمان بود…
    نورزوز ۷۲ تمام شد و حالا نوبت ساعت خوش بود،ساعت خوشی که نوید تولد شکل جدیدی از طنز آن سالها را میداد با حضور جوانانی با استعداد اما ناشناخته که هرکدامشان ستاره های طنز این روزهایمان هستند،ساعت خوش آنقدر درخشید و درخشید که ناگهان”کات”…
    سه سال و نیم گذشت تا اینکه دوباره نوید طنز جدیدی به گوش میرسید انگار اسطوره ی طنزمان حاضر نبود تحت هیچ شرایطی از پا بنشیند این بار “جنگ۷۷″ و انقلابی دوباره در صفحه ی جادویی،۱۰ماه روی آنتن…
    حالا که دیگر تلویزیون شیرینیه نودشبیهای پر بیننده لای دنداش مزه کرده بود حاضر نبود وقفه ای بین ساخت کارهای طنزش بدهد… ببخشید شما،پلاک ۱۴ و نودشب…
    بعد از نود شب وقفه ای چند ماهه و دوباره پاورچین پاورچین آمدن پدر طنزمان با کاری متفکرانه و با شکلی جدید از سریال طنز خانوادگی…
    نقطه چین و شبهای برره…روستایی خیالی با آن مردم اعجاب انگیزش با سیل عظیمی از تحسینها و انتقادها..
    مرد هزار چهره و دوهزار چهره که حاصل تجربه و فراز و فرود تمام کارهای دهه ی هفتاد و هشتادش بود…
    و قهوه ی تلخ:قهوه ی تلخی که تلخیش از همان ابتدا با خبرهایی که حاکی از عدم اجازه ی پخشش از تلویزیون بود شروع شد و به نافرجام ماندش ختم شد.. انگار یک دفعه ورق برگشت و پدر خنده های مان محکوم به کلاه برداری شد انگار خاطره ی شیرین تمام آن نودشبیها،تمام آن خنده های از ته دل تمام آن کاراکترهای دوست داشتنیه(رامین-فرود-مهران-فرهاد-اردل-بیژن-شیرفرهاد-خان مظفر- مسعود شصت چی و بلوتوث )یک شبه به فراموشی سپرده شده بود انگار منطق همه از بین رفته بود…
    ولی دوباره آمد با ویلای من،ویلایی که با مجموعه ای از آدمهای جور و واجور آمده بود تا حسن نیتش را به همه ثابت کند حسن نیتی که طی این ۲۰ سال به همه ثابت کرده بود اما افسوس از حافظه ی ضعیف ملت ما…ویلای من، ویلایی نبود که انتظارات را برآورده کند و بعد از یک ماه از اتمامش خبر سریالی بحث برانگیز به گوش رسید.
    “شوخی کردم” که آمده است خاطره ی تمام آن ساعت های خوشه، ساعت خوش را زنده کند البته با شکلی نو و طرحی جدید و با کوله باری از ۲۰ سال تجربه…
    و حالا پدر طنزمان اسطوره ی ثبت قشنگترین خاطراتمان: ظرف این ۲۰ سال ثابت کردی که همیشه کنار مردمت بودی،برای مردمت بودی و میدانیم که بهای تمام آن لحظه های شیرین ما سپیدیه موهایت و تمام آن انتقادهای تند، تهمتها و دروغ هایی بود که به جان خریدی..ولی خواهش میکنیم باز هم باش همیشه باش برای مردمی که همیشه دوستت داشتند و حامیت بودند همیشه باش که اگر زبانم لال زبانم لال روزی نباشی آن روز،روز مرگ خنده هایمان است…

12. 6 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ----Ali----'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوزستان - امیدیه

پيش فرض

آقا من تیزر این فیلم رو دیدم,خیلی با هاله
    پیشنهاد میکنم اگه اومد حتما بخرید,چون واقا طنز های مهران مدیری یه چیزه دیگش....

حـــــرفـه ای Sara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Sea

پيش فرض

لطفا بحث ها فقط در مورد این سریال باشه و از بحث های حاشیه ای دوری کنید و در صورتی که پستی داده میشه و خلاف قوانین هست لطفاً نقل قول نگیرید.
    ممنونم
    Last edited by Sara; 15-12-2013 at 20:12.

15. 2 کاربر از Sara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اینم یه خبر خوب به نقل از فیس بوک رسمی سریال شوخی کردم...!

مهران مدیری طی چند روز آینده به طور مستقیم با شما صحبت می کند.

از همین صفحه دنبال کنید ...

+++
    اینم دو مرد فوق العاده دوست داشتنی در یک قاب
    خیلی وقت بود خنده های استاد از ته دل ندیده بودم
    اینجا واقعا داره از ته دل داره میخنده

17. 2 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

(اگر امکانش هست این پست با پست قبلی ادغام بشه)
    خبرهای تکمیلی از بازدید جناب ظریف در پشت صحنه شوخی کردم...! + به همراه ویدیوی این دیدار
    شامگاه سه شنبه بیست و ششم آذر، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، به دعوت مهران مدیری در محل ضبط مجموعه‌ی جدید مدیری با نام «شوخی کردم» حضور پیدا کرد.
    مدیری پس از استقبال از ظریف، روند تولید مجموعه ی جدیدش را برای وی شرح داد. در پی تماسهای پی در پی موبایل دکتر ظریف، مدیری به شوخی از او خواست یک ربع گوشی موبایلش را به او واگذار کند تا وی پاسخ گوی تماس­ها باشد. ظریف هم پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده…»

بخش دوم این ملاقات، بازدید دکتر ظریف از دکورهای مجموعه ی «شوخی کردم» بود که مدیری توضیح نسبتا جامعی راجع به نحوه­‌‌ی ضبط و تولید این مجموعه ارائه داد. این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری دکتر ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید. مجموعه‌­ی «شوخی کردم» با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با حضور ۶۷ بازیگر طنز ایران، از اواسط دی ماه توسط گلرنگ رسانه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد.

وید‍ئوی کوتاهی از این دیدار( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    عکسهایی از این دیدار :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

++++
    بولتن نیوز: موبایل ظریف در دستان مدیری + عکس
    به گزارش بولتن نیوز، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت مهران مدیری در محل ضبط مجموعه جدید مدیری با نام «شوخی کردم» حضور پیدا کرد.

مدیری پس از استقبال از ظریف، روند تولید مجموعه جدیدش را برای وی شرح داد.
    در پی تماس‌های پی در پی موبایل ظریف، مدیری به شوخی از او خواست یک ربع گوشی موبایلش را به او واگذار کند تا وی پاسخ گوی تماس‌ها باشد. ظریف هم پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده…»

بخش دوم این ملاقات، بازدید ظریف از دکورهای مجموعه «شوخی کردم» بود که مدیری توضیح نسبتآ جامعی راجع به نحوه ضبط و تولید این مجموعه ارائه داد. این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید.

مجموعه «شوخی کردم» با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با حضور ۶۷ بازیگر طنز ایران، از اواسط دی ماه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد.

19. این کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •