تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 26 اولاول ... 131920212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خب هدفون مناسب این دستگاه رو ندارم دیگه
    خب این آمپلیفایر هدفون برای شخصی خوبه که خوره هدفون باشه. اگه کلا اهل هدفون نباشی که دیگه اصلا استفاده ازین وسیله توجیهی نداره

با اچ دی 650 بهتر جواب میده یا مومنتوم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    100% با HD650

2. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اتفاقا من 90 درصد مواقع با هدفون موزیک گوش میدم یه هدفون قدیمی فیلیپس دارم! منظورم اینه که این امپ هدفون های حرفه ای گرونی میخواد تا قابلییت خودشو به نمایش بزاره که من ندارم!

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان متاسفانه امروز داشتم تو کارگاه با دستگاه تراش تبریز یه قطعه تراش میدادم فورج بسته شده روی سه نظام در رفت خورد به دستم. یکی از استخوان های دستم شکسته یکی هم مو برداشته رفتم رادیولوژی گرفتم دکتر گفت باید گچ بگیری ولی نخواستم گچ بگیرم یه مچ بند مفصل فلزی OPPO بستم فعلا تا یه 10 روزی باید این تو بمونه فعلا دیگه نمیتونم رو دستگاه کار کنم. راست دست هستم با این وضعیت هم ظریف کاری نمیشه کرد.

5. 10 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ای وای
    انشاالله زود بهبود پیدا میکنید و کار رو ادامه میدین.

7. این کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ایشالا که زودتر خوب میشی

9. این کاربر از Hesam_valadkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

انشاالله زودتر سلامتیتون رو بدست بیارین

11. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خیلی خیلی سپاسگزارم از تمام دوستانی که همدردی کردند درد دستم کمتر شده و خودم احساس فکر میکنم حداکثر یه هفته دیگه بتونم بازش کنم.

13. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

به امید خدا که زودتر بهبود پیدا کنید و کار رو از سر بگیرید.

15. این کاربر از MAHY@R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان خوشبختانه دستم رو باز کردم و مشکل خاصی ندارم. یه دستگاه فیزیوتراپی چند سال پیش درست کردم که روزی 1 ساعت استفاده میکنم خیلی تاثیر داره. باز هم تشکر میکنم از ابراز همدردی شما. فکر میکنم از شنبه کار رو ادامه بدم و دیگه تمومش کنیم خیلی طولانی شد

17. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان طی این چند روز که نتونستم کار کنم، نمونه اولیه دستگاه رو در اختیار یکی از دوستان قرار دادم که تست کنند. دو روز اول که دستگاه دستش بود خیلی راضی بود و حتی مبلغی بهم پرداخت کرد که براش یک دستگاه در نظر بگیرم ولی روز سوم تماس گرفت و گفت که دستگاه خوب کار نمیکنه! مگه میشه؟ رفتم دستگاه رو گرفتم و دیدم متاسفانه حضرت آقا مهندس بازیش گل کرده و پیچ گوشتی برداشته پیچ های مربوط به بایاسینگ رو سرخود پیچونده! یه تست 5 دقیقه ای کافی بود که بفهمم چکار کرده! وقتی بهش گفتم اینکارو کرد اولش حاشا کرد بعد که براش توضیح دادم که درسته که از نظر ظاهری تغییری ایجاد نشده، ولی این دستگاه رو من ساختم! اگه ندونم چه تغییر نسبت به قبل توش ایجاد شده که اصلا نمیتونستم بسازمش! بعد دید که من دقیقا میدونم چکار کرده خودش اعتراف (!) کرد که با بایاسینک بازی کرده. طفلکی میخواسته پیچ تنظیم رو جابجا کنه شاید دستگاه صدایی متفاوت ایجاد کنه! خلاصه اینکه ولتاژ بایاسینگ لامپ هارو از 41 ولت به بالای 50 ولت رسونده بود که عملکرد طبیعی و خطی لامپ رو مختل میکنه. بایاس کردن لامپ برای مواقعی هست که لامپ دستگاه تعویض میشه. کار دیگه ای که کرده بود اینکه پیچ تنظیم منبع تغذیه رو جابجا کرده بود و ولتاژ تغذیه که روی 165 ولت تنظیم شده بود رو به 125 ولت تغییر داده بود که باز هم باعث میشه مدار در وضعیت نرمال کار نکنه و از جهتی مدار رگولاتوری که براش تعبیه کردم اگر ولتاژ ورودی کمتر از 150 ولت بهش برسه، عملکرد noise reduction دیگه نداره و عملا ولتاژ غیر رگوله میده به مدار که باعث میشه نویز وحشتناکی در خروجی بوجود بیاد. تمام اینها نتیجه دستکاری چیزیه که نباید بهش دست میزد. وقتی دستگاه تنظیم میشه روی 165 ولت منبع تغذیه و 41 ولت روی هر تریود لامپ، این یعنی مدار در بهترین وضعیت ممکن کار میکنه که این وضعیت متضمن عملکرد خطی و فاقد هرگونه نویز در خروجی است.
    در واقع اشتباه از خودم بود که فکر کردم تعبیه کردم اون تست پوینت ها و پتانسیومتر برای بایاسینگ ایده خوبیه و باعث میشه بدون باز کردن دستگاه بشه مدار رو تنظیم کرد در صورتیکه در 99% دستگاه های تجاری این امکان فراهم نیست و برای تنظیم دستگاه یه تکنسین با تجربه باید دستگاه رو باز کنه تنظیمات لازم رو اعمال کنه. فکر میکنم این امکان رو روی نسخه نهایی دستگاه جاسازی کنم ولی از داخل غیرفعالش میکنم که دقیقا برای تنظیم دستگاه نیاز باشه یه نفر خبره اینکارو انجام بده نه اینکه هر شخصی با یه فازمتر یا پیچ گوشتی یا چاقوی میوه خوری به خودش اجازه بده که تنظیمات اصلی دستگاه رو تغییر بده! بایاسینگ یه آمپلیفایر چیزی نیست که نیاز باشه هر روز انجام بشه. یکبار که تنظیم بشه برای مدت بسیار طولانی دیگه نیازی به اینکار نیست. دقیقا مثل فیلرگیری ماشین که نیاز نیست هر روز انجام بشه!

Last edited by flipp; 22-12-2013 at 22:49.

19. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •