تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 26 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جعبه ها آماده مونتاژ هستند (تفاوت جزئی رنگ جعبه ها بخاطر فلانش دوربین و ناصافی سطح زیر جعبه هاست):

2. 8 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بخش زیرین دستگاه. این جعبه اولیه هست برای اندازه گیری و تست و ... استفاده شده خیلی خط و خش افتاده زیرش، چندتا سوراخ اضافه هم هست که شیرین کاری اپراتور دستگاه برش لیزری هست، نتیجه نهایی این دستگاه رو برای خودم نگه میدارم و استفاده میکنم اونقدر خط و خشی و کثیف شده دلم نمیاد بدم به دیگران :

4. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

rear panel:

6. 8 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تشکر از زحمتی که کشیدید و تبریک برای پشتکارتون.
    فقط 2تا سوال برام پیش اومده:
    اول اینکه Made in IRAN ش کو؟
    و دوم مگه برق 220 ولت 60 هرتز هم داریم؟

8. 2 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

تشکر از زحمتی که کشیدید و تبریک برای پشتکارتون.
    فقط 2تا سوال برام پیش اومده:
    اول اینکه Made in IRAN ش کو؟
    و دوم مگه برق 220 ولت 60 هرتز هم داریم؟
    خواهش میکنم.
    فکر کردم بهتره ساخت ایران رو حذف کنم بجاش ساخت گروه لاجیک اودیو رو بزنم. اینجوری یه خارجی یکم طول میکشه که متوجه بشه دقیقا ساخت کجاست، از جهتی من کسی رو دارم در خارج ایران که امکان فروش این جنس رو در خارج ایران داشته باشه و فکر کنم نیازی نباشه بگم که برند ایرانی از پاکستانی و افغانی و بنگلادشی و کامبوجی هم بی اعتبارتره متاسفانه
    بله داریم در نقاط دیگر جهان. حتی 440 ولت 60 هرتز هم داریم. problem? اگه خوشتون نمیاد کلا حذفش کنم همون 220 ولت باشه؟

ضمنا مفتول نقره 4n (خلوص 99.99) در سایزهای مختلف ساختم که قصد دارم در یه تعداد معدودی ازین امپلیفایر ازین سیم استفاده کنم. مطمئنا گرید خاصی داره و در کمترین امپلیفایر های-اندی استفاده شده. برای اطلاعات بشتر این مطلب رو مطالعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خواهش میکنم.
    فکر کردم بهتره ساخت ایران رو حذف کنم بجاش ساخت گروه لاجیک اودیو رو بزنم. اینجوری یه خارجی یکم طول میکشه که متوجه بشه دقیقا ساخت کجاست، از جهتی من کسی رو دارم در خارج ایران که امکان فروش این جنس رو در خارج ایران داشته باشه و فکر کنم نیازی نباشه بگم که برند ایرانی از پاکستانی و افغانی و بنگلادشی و کامبوجی هم بی اعتبارتره متاسفانه
    ولی خب وقتی جنس درخوری ساخته بشه و جای خودشو بواسطه کیفیتی که داره در بین مشتری ها باز کنه اونوقت وقتی یه بابای خارجی اسم ایران رو جایی میبینه با خودش میگه درسته که فلانشون فلانه و بعمانشون چنانه ولی فرش های دست بافتشون حرف نداره و پسته شون عالیه .... و درضمن آمپ های خوبی هم میسازن

بله داریم در نقاط دیگر جهان. حتی 440 ولت 60 هرتز هم داریم. problem? اگه خوشتون نمیاد کلا حذفش کنم همون 220 ولت باشه؟
    به نظرم کمی غلطه چون استاندارد جهانی برای 220-240 ولت 50 هرتز هست و برای 110-130 ولت 60 هرتز.
    شما بنظرم بهتره بنویسی 220-240 ولت 50 هرتز

12. 3 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ولی خب وقتی جنس درخوری ساخته بشه و جای خودشو بواسطه کیفیتی که داره در بین مشتری ها باز کنه اونوقت وقتی یه بابای خارجی اسم ایران رو جایی میبینه با خودش میگه درسته که فلانشون فلانه و بعمانشون چنانه ولی فرش های دست بافتشون حرف نداره و پسته شون عالیه .... و درضمن آمپ های خوبی هم میسازن

به نظرم کمی غلطه چون استاندارد جهانی برای 220-240 ولت 50 هرتز هست و برای 110-130 ولت 60 هرتز.
    شما بنظرم بهتره بنویسی 220-240 ولت 50 هرتز
    در مورد ساخت ایران روش فکر میکنم

در مورد فرکانس برق مصرفی در همه جای دنیا نیست. 220 ولت 60 هرتز داریم، 50 هرتز هم داریم. 110 ولت 50 هرتز داریم و 60 هرتز هم دارم. همه جای دنیا اینجوری نیست. زیاد حساس نشید رو این چیزا همه جای دنیا یه ترکیبی از 220 (یا 240) و 110 ولت هست و فرکانس هم 50 یا 60 هرتز. بارها این مشکل رو داشتم در شهرهای مختلف. حتی تو خود ژاپن هم بعضی استانها 50 هرتز هست بعضی 60 هرتز. مثلا توکیو 50 هرتزه ولی اوزاکا و کیوتو 60 هرتزه. جفتشون هم 100-110 هستن. تو امریکا هم هر ایالتی یه فرکانسی داره. زیاد حساس نشید. من سالیان طولانی سابقه کار الکترونیک و برق صنعتی دارم، دیگه اونقدر ناشی نیستم یه چیزی بنویسم رو دستگاهی که احتمال داره بره اروپا یا عمریکای جهان خوار که اونجا بشینن دور هم هر هر بخندن! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخون یکم خیالت راحت بشه

14. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

لینکی که معرفی کردید رو مطالعه کردم. بجای اینکه خیالم راحت بشه بدتر آشفته شد! عجب اوضاع شیر تو شیری هست
    راستی شما که این همه آپشن اضافه کردی، این 110 ولت رو ساپورت میکردی تا ملت در تمام دنیا بدون دغدغه از این سیستم لذت ببرند.

16. این کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

لینکی که معرفی کردید رو مطالعه کردم. بجای اینکه خیالم راحت بشه بدتر آشفته شد! عجب اوضاع شیر تو شیری هست
    راستی شما که این همه آپشن اضافه کردی، این 110 ولت رو ساپورت میکردی تا ملت در تمام دنیا بدون دغدغه از این سیستم لذت ببرند.
    الان ترانس برق دستگاه رو روی هسته EI96 پیچیدم. 96 تا حدود 115 وات جواب میده. تغذیه دستگاه دو تاست. یه 220 به 220 (برای ایزولاسیون و ایمنی مصرف کننده) که حدود 400 میلی آمپر کافیه. یه 5.5 ولت 3 آمپر که 2.75 امپر زیر بار میکشه. من میخواستم 220 رو 500 میلی امپر و 5.5 ولت رو 3 امپر بگیرم. مجموعا میشه 110 وات + 16.5 = 126.5 وات. ولی 96 تا 115 وات جواب میده. مجبور شدم 220 رو 450 میلی امپر بگیرم که اینجوری درست میشه و مجموعا حدود 115 وات میشه. اگر میخواستم اولیه 110 ولت هم بزارم که دیگه فاجعه میشد کلا باید از یه ترانس خیلی غول پیکر 7-8 کیلویی استفاده میکردم. یا از دوتا ترانس 96. البته همین الان این اپشن هست که اگر کسی دستگاه رو 110 ولت بخواد من نسبت اولیه و ثانویه ترانس رو براش روی 110 تنظیم کنم.

18. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

20. 6 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •