تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 26 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

داره خودمونی میشه mahmood85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در کل ظاهر خوبی داره
    به نظرم بهتره ولوم مشکی رنگ استفاده بشه
    اگر خروجی هدفون جلو قرار بگیره خیلی بهتره
    با تشکر

2. 3 کاربر از mahmood85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

در کل ظاهر خوبی داره
    به نظرم بهتره ولوم مشکی رنگ استفاده بشه
    اگر خروجی هدفون جلو قرار بگیره خیلی بهتره
    با تشکر
    خیلی ممنون از نظر شما آقا محمود
    اتفاقا سرولوم مشکی خواهد بود ولی چون دم دست نبود اینو از روی یه دستگاه دیگه برداشتم گذاشتم اونجا که فقط موقعیت جغرافیایی سرولوم مشخص باشه
    همونطور که توضیح دادم در صفحه قبل، به هیچ عنوان این امکان رو نداریم که دیواره های کناری جعبه رو بوسیله لیزر برش بزنیم. با واترجت هم نمیشه. با گردبُر هم نمیشه. تنها راه اینه که 4 تا سوراخ بزنیم و با عمودبر 4 تا سوراخ رو بهم وصل کنیم و داخلش یه مربع یا مستطیل در بیاد. این کار شدنیه ولی لبه ها به شدت آسیب می بینن و بسیار بی کیفیت و کثیف میشه نتیجه نهایی. به حدی که دیگه اون صفحه جلویی با بخش فولادی تراز نمیشه و خیلی جالب نمیشه در کل. وگرنه برش جای خروجی هدفون روی پلگسی گلس صفحه جلویی مثل اب خوردنه و 5 ثانیه ای برش میخوره ولی پشتش فلزه که در مورد این جعبه تقریبا غیر قابل سوراخ کردنه به دلیلی که توضیح دادم!

مرسی از نظر شما؛

4. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

یکم روی نظرات دوستان فکر کردم در مورد تعبیه اجزا دستگاه روی پنل جلویی. همونطور که گفتم با لیزر قابل برش نیست. یک تیغه مخصوص روی عمودبر نصب کردم و نسبتا خوب برش میزنه. یعنی خوب و بدون لبه فقط مهارت دست میخواد که روی خط صاف جلو بره. البته برش ها اصلا با چشم قابل رویت نیستند و یک لایه پلگسی 1 میلیمتری جلوی کار قرار میگیره ولی به هرحال تمیزی کار برام خیلی هایز اهمیت هست. فکر میکنم یا کمی آزمون و خطا و ساخت یک براکت برای برش بتونم مربع های تمیز و بدون لبه برش بزنم. لبه ها یه سوهان مختصر میخوره و بعد برای جلوگیری از زنگ زدن از رنگ اسپری نسوز داپلی کالر المانی استفاده میکنم که اگر هم عکسی از داخل کار گرفتم یا کسی دستگاه رو باز کرد، ظاهر تمیز و شسته و رفته ای داشته باشه. من اهل ماستمالی نیستم، یا کاری رو انجام نمیدم یا اینکه نتیجه باید خیلی تمیز و از نظر خط فکری خودم قابل قبول باشه.
    حالا نظرات دوستان رو میخوام که چه قطعاتی روی پنل جلویی و عقبی دستگاه قرار بگیره.

به نظر خودم روی هر بخش این قطعات باشه خوبه:
    پنل جلویی: ولوم، کلید روشن و خاموش، خروجی هدفون + حکاکی عناوین و درجات صدا و اسم دستگاه
    پنل عقبی: فیش ورودی برق، ورودی های صدا، کلید انتخاب امپدانس ورودی، کلید سویچی ریست شمارنده عمر لامپ، جا فیوزی
    صفحه بالایی: لامپ بزرگ و لامپ کوچک، ترانس و قاب روی ترانس، شمارنده عمر لامپ
    صفحه پایینی: توری استیل برای تهویه هوا و ventilation، پایه های لرزش گیر spike

منتظر نظرات دوستان هستم.

6. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    توی عکستون دو تا لامپ رو بقل هم گذاشته بودید
    فکر کنم اگر لامپ کوچکتر جلو و لامپ بزرگ پشت اون باشه قشنگتر بشه
    اگر امکانش باشه که شمارنده جلوی امپ باشه هم فکر کنم بهتر در بیاد
    راستی فیش هدفون 3/5 میلیمتری هستش یا 6/3؟

8. 3 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

به نظر من کلید روشن خاموش اگه پشت یا بالای دستگاه قرار بگیره قشنگتره.

شمارنده هم اگه زیاد جلوی چشم باشه بنظرتون رو اعصاب نمیره ؟!

10. 2 کاربر از MAHY@R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

جناب flipp اضافه کردن ورقه الیاف کربن ایده ی جالبیه ولی کاملا سلیقه ایه!
    مثلا میشه بجای صفحه رویی که میخواین از پلکسی گلس استفاده کنید از الیاف کربن استفاده کنید که جلوه قشنگتری نسبت به اون داره اما فکر کنم برشش مشکله و قشنگ در نمیاد و حکاکی روش هم همینطور.
    کناره ها و حتی روی جعبه میشه ازش استفاده کرد (روی جعبه چون توی دیده قشنگ تره به نظر من) اما باید دید میشه جوری این رو به جعبه اضافه کرد که دقیقا با هم همخوانی داشته باشن یا نه. این الیاف باید مقاومت خوبی در برابر گرما داشته باشن

در مورد قرار گرفتن قطعات روی جعبه با همه ی پیشنهاداتتون موافقم بجز یکیش!
    به نظر من بهتره شمارنده پشت دستگاه قرار بگیره چون اولا ظاهر دستگاه دچار یه بهم خوردگی نمیشه! اخه ما لامپ داریم که کنارش یه شمارنده دیجیتالیه! دوما این وسیله ای نیست که ما همش نیازی داشته باشیم بهمش نگاه کنیم و عددشو بخونیم! مثلا ماهی یک بار نگاه میکنیم ببینیم چقدر دستگاه کار کرده.
    برای همین بنظر من بهتره پشت دستگاه تعبیه بشه تا ظاهر کلاسیکی که امپ های لامپی دارن بهم نخوره چون بنظر من همین ظاهر امپ های لامپی جزابه و من باشم نمیپسندم یه شمارنده دیجیتالی توی چشم باشه که خیلی روی اعصابه!!
    Last edited by mahdi@7; 15-11-2013 at 18:12.

12. 4 کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    توی عکستون دو تا لامپ رو بقل هم گذاشته بودید
    فکر کنم اگر لامپ کوچکتر جلو و لامپ بزرگ پشت اون باشه قشنگتر بشه
    اگر امکانش باشه که شمارنده جلوی امپ باشه هم فکر کنم بهتر در بیاد
    راستی فیش هدفون 3/5 میلیمتری هستش یا 6/3؟

سلام؛
    یعنی لامپ ها تو یه خط باشن؟ مثل تصویر زیر؟
    فکر کنم روی پنل جلویی نباشه بهتر باشه. ولی جلو اونجایی که در تصویر دیده میشه به نظرم بد نیست.
    فیش هدفون بزرگ 6.3 میلیمتری هست

فعلا این نقشه ای هست که کشیدم برای برش که البته هنوز کامل نشده. لوگوها و عناوین هر قطعه که حکاکی میشه هنوز رسم نشده، دایره های کوچک که بصورت مثلثی وسط صفحه قرار دارند محل قرار دادن پراب مولتی متر برای تنظیم بایاسینگ لامپ ها هست. یعنی دوتا کناری برای لامپ چپ و راست و وسطی برای تنظیم ولتاژ مدار تغذیه هستند:

به نظر من کلید روشن خاموش اگه پشت یا بالای دستگاه قرار بگیره قشنگتره.

شمارنده هم اگه زیاد جلوی چشم باشه بنظرتون رو اعصاب نمیره ؟!

الان در این حالتی که هست خوب نیست؟ به تصویر بالا نگاه کنید روی پنل جلویی یه مستطیل هست (کنار لوگو) اون کلید روشن و خاموشه

14. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جناب flipp اضافه کردن ورقه الیاف کربن ایده ی جالبیه ولی کاملا سلیقه ایه!
    مثلا میشه بجای صفحه رویی که میخواین از پلکسی گلس استفاده کنید از الیاف کربن استفاده کنید که جلوه قشنگتری نسبت به اون داره اما فکر کنم برشش مشکله و قشنگ در نمیاد و حکاکی روش هم همینطور.
    کناره ها و حتی روی جعبه میشه ازش استفاده کرد (روی جعبه چون توی دیده قشنگ تره به نظر من) اما باید دید میشه جوری این رو به جعبه اضافه کرد که دقیقا با هم همخوانی داشته باشن یا نه. این الیاف باید مقاومت خوبی در برابر گرما داشته باشن

در مورد قرار گرفتن قطعات روی جعبه با همه ی پیشنهاداتتون موافقم بجز یکیش!
    به نظر من بهتره شمارنده پشت دستگاه قرار بگیره چون اولا ظاهر دستگاه دچار یه بهم خوردگی نمیشه! اخه ما لامپ داریم که کنارش یه شمارنده دیجیتالیه! دوما این وسیله ای نیست که ما همش نیازی داشته باشیم بهمش نگاه کنیم و عددشو بخونیم! مثلا ماهی یک بار نگاه میکنیم ببینیم چقدر دستگاه کار کرده.
    برای همین بنظر من بهتره پشت دستگاه تعبیه بشه تا ظاهر کلاسیکی که امپ های لامپی دارن بهم نخوره چون بنظر من همین ظاهر امپ های لامپی جزابه و من باشم نمیپسندم یه شمارنده دیجیتالی توی چشم باشه که خیلی روی اعصابه!!

بله الیاف کربن مقاومت بسیار بالایی نسبت به گرما دارند. البته من نوع استیکر الیاف کربن رو دارم و خود الیاف کربن که بصورت ورقه ای هست مثل پارچه میمونه. این الیاف به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارند، برششون بوسیله لیزر از فولاد هم سخت تره! با لیزر CO2 حتی گرم هم نمیشن! حتما باید با لیزر فلزات برش بخوره و یه مشکل دیگه هم که دارند اینکه به دلیل سطح برجسته، پوینتر دستگاه روتور لیزری خوب فوکاس نمیشه روشون. ولی از بابت برش مشکل نیست حلش میکنم که خیلی تمیز برش بخوره. برای روی جعبه قطعا قابل استفاده نیست مگر اینکه بصورت قالبگیری و کامپوزیت در بیاد و تحت فشار 250 PSI در کوره پخته بشه که این فرآیند برای ساخت شاتل های فضایی و بدونه اتومبیل های فرمول 1 استفاده میشه و هزینه بالایی داره و مسلمه که برای یه امپلیفایر لامپی انجام نمیشه
    با نظر شما در مورد شمارنده موافقم. پشت جعبه باشه هم بد نیست. البته باید ببینم پنل پشتی اجازه اینکار رو میده یا نه چون ترانس دقیقا پشت پنل عقبی تعبیه میشه و فقط از کناره ها کمی فضا برای ورود فیش برق و فیش های ورودی صدا و جا فیوزی و کلید ریست شمارنده هست. باید ببینم میشه اونجا گذاشت یا خیر. البته در مورد این شمارنده و محل قرارگیریش منتظر نظرات دوستان دیگه هم هستم.
    ضمنا صفحه رویی از پلگسی گلس نیست و فولاد خود جعبه هست. روی بخش بالایی (صفحه اصلی که لامپ ها قرار میگیره) چیزی از پلگسی گلس اضافه نمیشه و همون جنس فولاد با رنگ مشکی هست. فقط عقب و جلوی دستگاه دو قطعه پلگسی اضافه میشه.

16. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahmood85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من همین طرح خوبه فقط همون طور که mahdi@7 گفتن بهتره تایمر پشت دستگاه قرار بگیره.
    با تشکر

18. 2 کاربر از mahmood85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

الان در این حالتی که هست خوب نیست؟ به تصویر بالا نگاه کنید روی پنل جلویی یه مستطیل هست (کنار لوگو) اون کلید روشن و خاموشه
    اینجا هم خیلی خوبه فقط چون عادت داریم که کلید روشن خاموش پشت دستگاه باشه از اون جهت گفتم پشت قرار بگیره وگرنه زیاد مهم نیست، ولی در مورد شمارنده
    با نظر دوستان موافقم که پشت دستگاه قرار بگیره یا اگه میخواد بالای دستگاه باشه یه درپوش براش قرار بدید که زیاد تو چشم نباشه و ظاهر دستگاه بهم نخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •