تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: آيا اينترنت حداقل 30 مگابايتي airmaxبيسيم در مشهد حقيقت داره ؟

داره خودمونی میشه Fr@nki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

6 آيا اينترنت حداقل 30 مگابايتي airmaxبيسيم در مشهد حقيقت داره ؟

با عرض سلام به همه دوستان
    چندي پيش يكي از بازرياب هاي شركت آفتاب آشنا در مشهد به شركت ما اومد و گفت كه اونها در مشهد براي شركتها نسبت به ارائه اينترنت پرسرعت بسيم بر مبناي Airmax از ISP
    قائم ارتباط رضوي اقدام مي كنند
    مطلب آنجا عجيبتر شد كه گفت حداقل سرعتي كه مي دهند 30 مگابايت بر ثانيه بوده و تا 150 مگابايت بر ثانيه شير مي شود !!!!

تازه مي گفت يك سرور FTP هم دارند كه نرم افزارهاي سايتهاي دانلود مثل ميهن دانلود و امثالهم رو رويش ريختند كه با هزينه كمتر از اونجا هم دانلود كنيم و خيلي مطالب ديگر كه ما رو وسوسه مي كرد.
    من 500 هزار تومان بابت نصب سرويس بهشون دادم و براي ابتدايي كار 45 هزار تومان بابت 10 گيگ حجم بهشون دادم و البته هنوز كه نيومدند نصب كنند
    من تححقيق كردم تازه زنگ زدم ISP گفتند بله درسته و ما اين سرعت رو مي دهيم تازه تو سايت سازمان تنظيم مقررات هم اسمشون هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال اينجاست كه آيا توي تهران يا شهر هاي ديگر شما چنين سيستمي با اين سرعت داريد؟
    البته من باورم نميشه تو كشور چنين چيزي باشه ولي نمي دونم گفتم يا بخت يا اقبال اگر بشه چي ميشه
    ولي براي من اون قسمتي اش سوال است كه اگر به فرض اينها بتونند بدهند حالا اينها حداقل 300 مشتري در سطح مشهد داشته باشند 300*30=9000 يعني اينها در حدود 8 گيگ پهناي باند بايد داشته باشند در حالي كه كل پهناي باند كشور اونقدر نيست

يكي من رو راهنمايي كنه كه آيا كلاه سرم رفته يا نه !! و برم قراردادم رو فسخ كنم تا هنوز نصب نكردند

راستي دوستان اگر بشه يك اينترنت بيسيم (خطمون PCM- هستش) معرفي كنند كه هم پر سرعت باشه هم ترافيكش مثل شاتل ارزون باشه مبين نت كمي گرون دراومده برام

متشكر

داره خودمونی میشه alidadash75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    (AMOL)عشقه

پيش فرض

چندي پيش يكي از بازرياب هاي شركت آفتاب آشنا در مشهد به شركت ما اومد و گفت كه اونها در مشهد براي شركتها نسبت به ارائه اينترنت پرسرعت بسيم بر مبناي Airmax از ISP
    مطلب آنجا عجيبتر شد كه گفت حداقل سرعتي كه مي دهند 30 مگابايت بر ثانيه بوده و تا 150 مگابايت بر ثانيه شير مي شود !!!!

تازه مي گفت يك سرور FTP هم دارند كه نرم افزارهاي سايتهاي دانلود مثل ميهن دانلود و امثالهم رو رويش ريختند كه با هزينه كمتر از اونجا هم دانلود كنيم و خيلي مطالب ديگر كه ما رو وسوسه مي كرد.
    من 500 هزار تومان بابت نصب سرويس بهشون دادم و براي ابتدايي كار 45 هزار تومان بابت 10 گيگ حجم بهشون دادم و البته هنوز كه نيومدند نصب كنند
    من تححقيق كردم تازه زنگ زدم ISP گفتند بله درسته و ما اين سرعت رو مي دهيم تازه تو سايت سازمان تنظيم مقررات هم اسمشون هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال اينجاست كه آيا توي تهران يا شهر هاي ديگر شما چنين سيستمي با اين سرعت داريد؟
    البته من باورم نميشه تو كشور چنين چيزي باشه ولي نمي دونم گفتم يا بخت يا اقبال اگر بشه چي ميشه
    ولي براي من اون قسمتي اش سوال است كه اگر به فرض اينها بتونند بدهند حالا اينها حداقل 300 مشتري در سطح مشهد داشته باشند 300*30=9000 يعني اينها در حدود 8 گيگ پهناي باند بايد داشته باشند در حالي كه كل پهناي باند كشور اونقدر نيست

يكي من رو راهنمايي كنه كه آيا كلاه سرم رفته يا نه !! و برم قراردادم رو فسخ كنم تا هنوز نصب نكردند

راستي دوستان اگر بشه يك اينترنت بيسيم (خطمون PCM- هستش) معرفي كنند كه هم پر سرعت باشه هم ترافيكش مثل شاتل ارزون باشه مبين نت كمي گرون دراومده برام

متشكر
    برو فسخش کن کلاهی بزرگتر از سرت.سرت گذاشتن.سریع برو با 500 تومن چه کار ها که نمیشه کرد.

3. این کاربر از alidadash75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برو فسخش کن کلاهی بزرگتر از سرت.سرت گذاشتن.سریع برو با 500 تومن چه کار ها که نمیشه کرد.
    لطفا میشه چند سرویس بغیر از ADSL رو که هزینه ترافیکشون کم باشه مثلا 5000 تومان برای هر گیگ و سرعتش حداقل 2 مگ باشه رو معرفی کنید
    ممنون

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

تو کره جنوبی فقط چنین چیزی هست

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

جموع کل سرعت مشهد به 30 مگابایت میرسه ؟؟!!!!!!!!

30 مگابایت تا 150 مگابایت /!!!!!!!!!!!
    یعنی بر اساس سرعتی که isp ها ارائه میدن بخوایم حساب کنیم میشه :

240 مگابیت تا 1.2 گیگابایت سرعت !!!!!!!!!!

آخه کجا 1.2 گیگ سرعت میدن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سرعت کره جنوبی هنوز به این مقدار نرسیده !!!!!

7. 3 کاربر از wooooow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تو سايتي كه لينكش رو داديد حداكثر سرعت 1 مگ هست

متشكر

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

10. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ستون سمت وسطش نوشته اينترنت آيا منظورش همون اينترنت بوده؟

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

الان باید بنویسن:
    That awkward moment when you understand that you waste your money

داداش اول میومدی تاپیک میزدی، بعدش سرویس سفارش میدادی

13. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

شما قیمت ها رو خوب نگاه کن:
    64 کیلو اینترنت : 1100000 ريال
    100 مگا اینترنت : 330 برابر 64 كيلو
    قیمتش چه قدر میشه؟

15. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •